Ждун с Нибиру• 16 сентября 2023
В 6 лет могут лезть коренные зубы?
Те, которые последние? 6 по счету? Премоляр? У ребенка 5 зуб немного с кариесом, жалуется на боль за последним зубом, именно на десну, где должен лезть зуб.. Десна вроде выглядит нормально, но жалобы именно на нее. Если сделать снимок будет понятно что лезет зуб?
Хома з пастою• 16 сентября 2023
Навряд там лізе зуб,ідіть до стоматолога, скоріше всього туди віддає хворий зуб
ЖаннаНеАгузарова• 16 сентября 2023
В моєї і 4 вилізли . В 5 вже пломбували. Просто капєц. Лікар дивився на мене як на дуру, яка не може 6-й зуб порахувати, казав не може бути.
Але в чому питання в 6 років, як в такому віці вони і мають з´явитись
Шиворот Навыворот• 16 сентября 2023
Тю, конечно. У моей еще 5 не было, как выросли все 4 шт. Сейчас 5 лет, так уже 3 передних поменялись.
Ёшки_Матрёшки• 16 сентября 2023
Моїйдитині 5, 10. Виросли 6-ки на нижній щелепі.
Передні теж змінилися вже.
Аноним_Русалка• 16 сентября 2023
Ответ дляЖдун с Нибиру
Слева за зубом, отдает на переедание зубы снизу
Так, у мого шестирічний вони вже зовсім великі. У вас бачу уже в нижні змінились
ЖаннаНеАгузарова• 16 сентября 2023
Ответ дляШиворот Навыворот
Ну так і в нас вилізли всі 4 в 4 роки. Зараз 6 років то є 10 постійних зубів в роті.
Ёшки_Матрёшки• 16 сентября 2023
Ответ дляХома з пастою
Чому не може лізти зуб?
ПуГоФФка• 16 сентября 2023
Шестерки растут сразу постоянными и как раз в таком возрасте. Так что вполне могут.
Деловитая• 16 сентября 2023
Моєму 6,7 лізуть вже пару місяців, а от молочні не випадають геть, навіть натяку немає. Почав лізти за ним зуб. Чекаємо наступного (лікар сказав) і будемо рвати 2 відразу.
Забагаловка• 16 сентября 2023
Ответ дляХома з пастою
Як можуть у 5 років лізти 6 зуб,ось схема
Это же схема прорезывания молочных зубов. И возраст в месяцах указан.
Ждун с Нибиру
• 16 сентября 2023
Ответ дляДеловитая
Чи є неприємні відчуття у дитини? Коли лізе може боліти?
Деловитая• 16 сентября 2023
Ответ дляЖдун с Нибиру
Тут у кого як. Хто більш чутливий, хто менш чутливий. У доньки були темні ясна, коли лізли 6-ки, у сина такого нема. Питала нещодавно чи болить, коли чистила, казав, що ні.
ОноВамнадо• 16 сентября 2023
Ответ дляЖдун с Нибиру
Я без рентгена вижу что десна уже под лезущий зуб сформированы. Может болеть, может быть неприятное ощущение. У моей еще шестерка лезла и упиралась в молочную пятерку пока не сломала ее... по-разному бывает