Муркошечка• 16 сентября 2023
Розчарувалась сьогодні в вайкікі
Якшо коротко- якість гірша ціни вищі
Якась жахлива дитяча куртка -1тис
Кофти страшні.... труси дитячі- шо за ціна?? Якість - якесь жахіття.
Якась жахлива дитяча куртка -1тис
Така бойова Я• 16 сентября 2023
Я была летом. Все как всегда. Ничуть не хожу чем в прошлые годы.
Особенно детское. Мне всё понравилось
Мама Карло• 16 сентября 2023
Я люблю свіжі кофтинки-футболочки-блузочки у них. Прання довго не витримують,через пару місяців активної екплуатації мають шматкоподібний стан,спускаю регулярно. Дитячі футболки траплялися дуже пристойної якості,чоловічі шорти,костюм спорт хороші. А деякі теж стали шматкою. За невеликі гроші отримуємо різноманіття і кругооборот речей
КликОЛЬКА• 16 сентября 2023
Ответ дляХикориДикори
Качество стало хуже,тоже заметила,ничего там не покупаю теперь
А в якій стало краще? Як на мене воно зараз у всіх стало не дуже,особливо hm
ХикориДикори• 16 сентября 2023
Ответ дляКликОЛЬКА
Видно все удешевляют
КликОЛЬКА• 16 сентября 2023
Ответ дляНе люблю натовп
Имхо синсей ещё хуже, но советчицы его почему-то любят
Бо дітям можна брати недорого по розпродажу,на сезон вистачає.
Не люблю натовп• 16 сентября 2023
Ответ дляКликОЛЬКА
Вайкики хоть не садится на два размера после первой же стирки как регланы синсей.
Бабуся мороз• 16 сентября 2023
Я столько о нём слышала, а когда зашла в него первый раз - то меня аж мандраж взял, всё какое-то жлобское, бабушкинское
КликОЛЬКА• 16 сентября 2023
Ответ дляНе люблю натовп
Я що там,що там, тільки дитині купую одяг,в доньки з сінсею теж нічого не сідало.
Рубаю олівлє• 16 сентября 2023
Waikiki беру родственникам в период распродаж. Детям покупаю там хлопковые трусы- недельку, тоже со скидкой.
Не люблю натовп• 16 сентября 2023
Ответ дляКликОЛЬКА
Я тоже только детское брала и там и там. И синсей просто редкостная дрянь, Вайкики получше, хотя, конечно, тоже качество страдает
КликОЛЬКА• 16 сентября 2023
Ответ дляНе люблю натовп
Незнаю, скільки у вас дитям років, моїй вже 9,купую десь з 6 років купую,такякість не нексту,але за свої гроші нормально,не було такаго щоб щось полізло,або сіло.Кофту взгалі за 80 грн брала,дитині на подвір´я,так на ній навіть катишів немає,сама в приемному шоці була
Куколка-мяуколка• 16 сентября 2023
Влітку купу бомбезних речей і донці, і сину набрала. Якість - вогонь, фасони актуальні. В кінці серпня заїхала дещо перед школою взяти, то була шокована - і асортиментрм, і цінами, і якістю.
ПробілНеПрацює• 16 сентября 2023
Ответ дляКликОЛЬКА
Совершенно верно. Одно овно в крупном массмаркете.
У наших производителей ещё встречается неплохое качество. Но цены...
Куколка-мяуколка• 16 сентября 2023
Ответ дляоксюморон
Там завжди гівняна якість була.
Неправда
Куколка-мяуколка• 16 сентября 2023
Ответ дляНе люблю натовп
В сінсії є гарної якості актуальні речі за дуууже низьку ціну.
оксюморон• 16 сентября 2023
Ответ дляКуколка-мяуколка
Неправда
Ну це хто і до чого звик. Кожний ділиться власною думкою.
Пекельнi Борошна• 16 сентября 2023
Качество там давно такое. Я повелось по советуют подруги дважды. Первый раз пуховик за 2200 на моей маме стал колом, когда пришла зима. Тупо замёрзла ткань. Это жесть) а второй раз - лопнули сапоги по подошве, когда я села перед ребёнком на корточки. Просто плохое качество одежды отдыхает перед таким))
Папобус• 16 сентября 2023
Не знаю, які труси вам не сподобалися. Постійно беру сину боксери по знижках. Продаються по З штуки. Якість відмінна.
Папобус• 16 сентября 2023
Ответ дляНе люблю натовп
Конечно Синсей хуже.
А Вайкики надо уметь выбирать.
Сметчица• 16 сентября 2023
Ответ дляМама Карло
Знаєте, чого вартує планеті кожна ваша ширпотребна блузочка?