Заела_пластинка• 16 сентября 2023
Посоветуйте аптечное средство от бородавок и папиллом
Нагайна• 16 сентября 2023
Мені не допомогло нічого аптечне. Коли випадково впала на основну бородавку і здерла її геть, зчезли всі, що були на тілі.
НичеНипанимаю• 16 сентября 2023
Ответ дляШобВам_КакНам
Паппилек, очень помог
И что папиломы исчезают? Отламываются чтоли?
ШобВам_КакНам• 16 сентября 2023
Ответ дляНичеНипанимаю
Засыхают как бы и в итоге отваливаются. Малому бородавки выводила
Теща дочки• 16 сентября 2023
Забула назву, купувала в аптеці, дуже вонюче і дуже роз´їдає, треба сильно обережно точково наносити. Допомагає 100%, а згадала,ферезол.
ОбережнаЯ• 16 сентября 2023
Тоже рекомендую паппилек. До него кучу средств перепробовала. Он реально выводит бородавки.
Не против• 16 сентября 2023
Ответ дляНагайна
Цікаво, в мене була одна велика папілома чи бородавка, не зная як правильно на ніжці коричнева, все життя на шиї. Пішла видалила і така була довольна. За 5 років по всій шиї як хтось насіяв їх дрібних. Не знаю що з ними робить. Ремінь в машині натирає
Нагайна• 16 сентября 2023
Ответ дляНе против
Я не дуже розуміюся в папіломах, а от з бородавками є така штука. Головну видалити і всі тікають. Те ж саме було у моєї двоюродної сестри. Вона згризла основну і всі зникли. При чому ніхто не знає де та основна. То просто така випадковість, якщо знаходиш.
В мене, пам’ятаю, все ліве коліно було в бородавках. Воно як пʼятно було із 30 чи більше штук. Потім на руках почали зʼявлятися, особливо між пальцями. Пам’ятаю, ще соромилася за руку з хлопцем ходити, але потім впала і на ранок всіх не стало.
А ті що зʼявилися, на вид такі ж? Що каже дерматолог? Можливо апарат треба сильніший якийсь. Навіть не знаю що порадити.
ЕлькиПальки• 16 сентября 2023
Ответ дляДуболом
Ферезол, вонючий, но действенный.
Он вроде по рецепту строгому, а вообще да супер средство.
Дуболом• 16 сентября 2023
Ответ дляЕлькиПальки
Та не, никогда по рецепту не был. Жидкость для наружного применения. Только раньше копейки стоил, а сейчас около 100 грн.