Мэри Попкинс• 16 сентября 2023

Хто знається в зуум?

Чи можу я в настройках щось змінити, щоб не підтверджувати кожного хто заходить до мене в конференцію?
Позаземний розум• 16 сентября 2023
Так. Шукайте в налаштуваннях, щоб учасники заходили без зали очікування.
Хлопаю ресницами• 16 сентября 2023
Коли натискаєте запланувати конференцію, внизу є поле для галочки з або без кімнати очікування
автор Мэри Попкинс • 16 сентября 2023
Ответ дляХлопаю ресницами
Я в мудлі працюю, там вже готове посилання на мою конференцію. Я не через запланувати заходжу
Ща как дам• 16 сентября 2023
Начать конференцию - безопасность - вкл зал ожидания