Неужели правда? Успели обсудить? Неужели это его Пригожин пригласил на концерт Кобзона?!
Ответ дляQney
’..либо хорошо, либо ничего, кроме правды’
Кроме правды...
Не совсем в тему, но близко.
Пишет мне один чел из США: Мы знаем, что вы нацисты и убиваете местное население, и потом обвиняете Россию...
Я в шоке...(
Объяснила в двух словах, что это не так.
Ответил: У нас идёт мощная пропаганда, и простые люди не знают истинной правды, считают что Украина - страна нацистов..((
Потом извинился, мол так и так, у них, где живёт, такие мысли..((
Вот так..
Не совсем в тему, но близко.
Я в шоке...(
Вот так..
Ответ дляUkrainika
Він як наш Чорновол. Те хороше, що не сталося з державою, на жаль.
Черновол опередил эпоху в мозгах наших бабушек- мам- пап, они не были готовы к Черноволу. Не были, может часть.
Мои знали, т к мы , большая родина с Буковины.
Против ядерки и отдачу голосовали только националисты, это тоже пророки.
А наши бабушки, дедушки, папы- мамы- побежали за ’ знакомыми лицами комунистов’ . Цепочка событий привела к войне.
Ответ дляnavariya
Кроме правды...
Не совсем в тему, но близко.
Я в шоке...(
Вот так..
Не совсем в тему, но близко.
Я в шоке...(
Вот так..
Пропаганда у них на русском? Знамо откуда
Если б он смотрел Снн, Ббс на английском
LoveYouOrNot• 17 сентября 2023
Ответ дляnavariya
Кроме правды...
Не совсем в тему, но близко.
Я в шоке...(
Вот так..
Не совсем в тему, но близко.
Я в шоке...(
Вот так..
Пише з Брайтон біч?
Бо я була в США, і вони дуже підтримуюсь українців, принаймні щиро співчувають, так точно, Зеленського поважають. Яка пропаганда? Хіба на місцевому рівні між ’гамериканськими рашистами’.
Без_паніки• 17 сентября 2023
Ответ дляanna_2014
Нам от этого ни холодно ни жарко
нам от этого отлично, если они там начнут борьбу за власть и переубивают друг друга.
Ответ дляnavariya
Кроме правды...
Не совсем в тему, но близко.
Я в шоке...(
Вот так..
Не совсем в тему, но близко.
Я в шоке...(
Вот так..
А ранее вы с ним общались, с этим американцем ?
Неужели раньше не возникало тем об Украине и войне ?
Почему сейчас он заговорил о нацизме ?
Ответ дляLoveYouOrNot
Пише з Брайтон біч?
Да 100
Я по привычке лажу на Снн
И других- там показывают , как русские нас бомбят, оно наверное англ не выучил и смотрит раша каналы
Я по привычке лажу на Снн
АлександраА• 17 сентября 2023
Ответ дляLudaSHS
Марионетка подавит все кланы? Там же кадырова держали специально
Ну, як я прикидаю, то він тік-ток війська заженуть на фронт (а що, їх дарма змусили контракти підписувати?), тим самим послабивши ті самі клани. А потім, батогом і пряником, змусять підкоритися.
Але я ж не експерт.
LoveYouOrNot• 17 сентября 2023
Ответ дляLudaSHS
Да 100
Я по привычке лажу на Снн
Такий контингент є усюди, тому слова цього ... я б не брала до уваги) А наварія так серйозно написала, так ніби в Америці всі думають, що ми нацики.)))) Може вона теж частина пропаганди - посварити американців і українців. Фігушки!
Vlada-Maria• 17 сентября 2023
Ответ дляЛюсильда.ua
Согласна! Но всё-таки он столько гадостей изрыгнул в адрес Украинцев. И кадыровцы в наше село заходили. Что меня эта новость обрадовала. Я ничего против чеченцев не имею, а вот Кадыров - позор их нации.
кадирівці - не чеченці, кадирівці - генетичні відходи чеченської нації. Чеченці воюють на стороні України ще з 2014го року
Vlada-Maria• 17 сентября 2023
Ответ дляUkrainika
так....Україна багато втратила, вибравши замість Чорновола партійну продажну шкуру Кравчука
Vlada-Maria• 17 сентября 2023
Ответ дляLudaSHS
Ответ дляLoveYouOrNot
Пише з Брайтон біч?
Harwood Heights
В нас ділова співпраця, багато років.
Але, було замовлення, яке неможливо виконати, у зв´язку з війною.
Ось, замовник і відписався, що говорять в них...(
В нас ділова співпраця, багато років.
Vlada-Maria• 17 сентября 2023
Ответ дляБез_паніки
тільки розкладання цього імперського трупа зсередини і розвал на шматки - гарантія спокою сусідів. Писала це в 2014му і ще більше впевнена тепер. Світ зробив велику помилку, коли повівся на псевдодемократа єльцина і залишив Росію в теперішньому вигляді, навши монстру очуняти і зібратись з силами
Vlada-Maria• 17 сентября 2023
Ответ дляLudaSHS
Да 100
Я по привычке лажу на Снн
Люда, то із серії ’ми, русскіє, уже 20 лєт живьом на Брайтон Біч, а праклятиє піндоси всьо єщьо не гаварят па-рускі’
Без_паніки• 17 сентября 2023
Ответ дляVlada-Maria
так власне Захід цього монстра і виростив, коли все йому спускав з рук, і Сирію, і Грузію, Україну.
Ответ дляVlada-Maria
Да зрозуміло, гнилий подих русскага міра
Тим паче бреше, каже про свій кружок
А то ми не бачимо американські новини та репортажі. Ага
Тим паче бреше, каже про свій кружок
Ответ дляVlada-Maria
Приєднуюсь
Писала тут з тобою в военних -раша терорит! Не остановится, пока не получит в зубы. Никакие договоры не чтет. Тот де Дудаев говорит - рейдеры
Рейдеры
Ответ дляLoveYouOrNot
...А наварія так серйозно написала, так ніби в Америці всі думають, що ми нацики.)))) ...
Цього, про всіх не писала!
Це було написано, про спілкування з одною особою. Можливо, фраза ’в них’ - означала про його коло спілкування або про його місто (сумнівно).
Думаю, що пояснення для вас достатньо, щоб не вважати мене, за просту фразу, пропагандисткою!
Я українка, живу в Україні!
Цього, про всіх не писала!
Я українка, живу в Україні!
Vlada-Maria• 17 сентября 2023
Ответ дляБез_паніки
Саме так, закрили очі на знищення Грозного разом із жителями, проковтнули Грузинську війну, встидливо промовчали за Придністров’я і Крим з Донбасом. Сповідували принцип Кіссінджера ’Дайте руссому мєдвєдю желаємое, только пусть сидит в своєй бєрллоге’. Всі прекрасно пам’ятають, ЩО підсовували на початку Порошенку в Мінську (початковий варіант є у відкритому доступі, розумний порівняє з кінцевим варіантом і зробить свої висновки).
Dark_Yasna• 17 сентября 2023
Ответ дляnavariya
Кроме правды...
Не совсем в тему, но близко.
Я в шоке...(
Вот так..
Не совсем в тему, но близко.
Я в шоке...(
Вот так..
в Канаде то же самое. и это не канадцы, а наши уехавшие давно. Волосы дыбом.
Vlada-Maria• 17 сентября 2023
Ответ дляLudaSHS
Попалось утром, Дудаева смотрела видео тоже 4 года... старое видео
Його Алла з дітьми тоді у нас переховувалась((( Надзвичайна пара...
Ой в ленте вот
А Ким Чен Ын уже шестой день отрывается по полной в российском Приморье. Вчера сходил на балет, сегодня в океанариум. Пишут, на выступление моржа Миши он реагировал особенно ’бурно’. Губернатор Приморского края подарил ему 6 БПЛА Герань-25, Шойгу - шапку-ушанку.
Без_паніки• 17 сентября 2023
Ответ дляVlada-Maria
саме так( але і зараз не так вже все суттєво й змінилось((
нам треба розраховувати насамперед тільки на себе.
Ответ дляУаджит
Та живое оно, как есть живое, сначала писали что в коме, потом что кома это фейк, теперь о его смерти вещают. Нам то что с того, других дел больше нет, кроме как на кадырку отвлекаться, если подох, туда ему й дорога, а земля тяжёлым бетоном.
Не фейк. З 7 вересня за нього вся чечня молиться. Так що херово щ ним точно. Розвідка теж не спить. В комі він. Надіюсь що сьогодні будуть гарні новини. Кобзон зачекався.