Gvenna• 17 сентября 2023

Лікування зубів під седацією (маленька дитина)

На сьогодні заплановано лікування. Шось хвилююсь. Думала виспатись, так ні фіга. То обстріл був, то мала серед ночі прокинулась, зуби лізуть, спить так-сяк.

Якщо хтось так лікував, напишіть, будь ласка, чи довго дітки відходили від процедури?
Анестезіолог все детально розказав, що і як, що дітки швидко оговтуються. Та мама все одно найде, про шо похвилюватись)
Обстановщица• 17 сентября 2023
Ответ дляGvenna
Оххх
А как аллергия сейчас, не прогрессирует с возрастом?
Перерос. Все норм. Все по классике) гортань была узкая и когда ’ловил’ каждый вирус, были проблемы. После 6ти лет стали все реже и реже. Сейчас уже забыли как это

Забрала і не сказала• 17 сентября 2023
Ответ длякультУра
В 2,5 года лучше закрыть коронками и забыть до смены. С пломбами высокий риск повторного наркоза.
В нас виде пʼять років пройшло, наркоз не повторювали, хоча і зуби погані, вже вісім змінилось.