Кнопкотиць• 17 сентября 2023
Як Вам така сумочка
Потрібна сумка, с фінансами наразі не дуже
Як Вам такий варіант
Результат:
вже голосів:
48 (63.16%)
Ні
28 (36.84%)
Подобається
Бабця в мештах• 17 сентября 2023
Автор,такі цепи вже не модні. Якщо Вам все одно, беріть. Аби Вам подобалася.
Единая страна!• 17 сентября 2023
Она вроде большая, но места мало. Цепь. Кожзам? Нравится только, что можно на плечо повесить, я это люблю)
А_я_ЛОЖУ!• 17 сентября 2023
Покажіть тоді що модно?) Автор , ціна смішна , якщо є потреба-беріть .
Анти-анонім• 17 сентября 2023
нормальна, ще й за таку ціну. Якщо ще й якість буде непогана, то взагалі супер