Правильно_Валерчик• Изменено 17 сентября 2023
Скільки гуляєте з дітьми 6-7 років?
Саму випустити не варіант
Цікавить в будні (в школі не гуляють) і на вихідні
вентиляторная• 17 сентября 2023
У моего тренировка полтора часа на улице и еще часа 2 после нее гуляет
Молода і нерозважлива• 17 сентября 2023
Це мій біль, гуляємо мало, але живемо в приватному будинку, свіже повітря дитина отримує
Борщичок• 17 сентября 2023
Ответ дляМолода і нерозважлива
Аналогічно.
Не хоче іти гуляти, бо всі друзі роз´їхалися. Ну мій в саду до обіду
Файна дівка• 17 сентября 2023
Ответ дляМолода і нерозважлива
Это ваше счастье)) я мечтаю жить в частном доме! Тогда бы я вообще не парилась по поводу гуляния.
Молода і нерозважлива• 17 сентября 2023
Ответ дляФайна дівка
Приватний будинок - це круто, але 6-7 річній дитині нудно гуляти самій вдома на подвірʼї. Вона любить ходити в парк, на майданчики, кататись на велосипеді, самокаті. Народилась друга дитина, думаю, супер, нарешті будемо багато гуляти. Дзуськи. Молодша гуляти не любить зовсім, тільки на руках 😭