...
КлаваЧерепиця• 17 сентября 2023
Ще один доказ, що у русні в голові мізків немає, бо якби були, їх би вже розірвало від когнітивного дисонансу - хасид укронацист і хасиди-ізраїльтяни, що його підтримують
ArmUkraineNow• 17 сентября 2023
Ответ дляmiya ya
Видите ,матроьшки,к нам хоть люди едут десятками тысяч с детьми ,а к вам хто?Изгои ,рашисты
До них иня приїхав, з північної кореї.
І тепер їх діти поїдуть у ’класні’ табори ПК 😁
Два ізгої світової спільноти.
Один - ручна собачка Китаю, інший тепер ручна блоха ручної собачки Китаю.
Два ізгої світової спільноти.
Ответ дляArmUkraineNow
До них иня приїхав, з північної кореї.
Два ізгої світової спільноти.
Я читала,позорище всемирное,отправить детей в пионерский лагерь в.... северную корею.Нормальная мама не отдаст,загребут для сюжетика детей алкашей,нищих,тувинцев,бурят..
Ответ дляArmUkraineNow
До них иня приїхав, з північної кореї.
Два ізгої світової спільноти.
Як би з тієї північної кореї сюди солдат не відправляли. Здається, хуйло про те також домовлявся. Щоб не своїх мобілізувати, а якихось інших відправити
ArmUkraineNow• 17 сентября 2023
Ответ дляКсения З.
Удалено администрацией...
С сайта телеканала «Россия-1» удалили интервью министра обороны РФ Сергея Шойгу, который развел руками после вопроса о победе над Украиной в войне - The Moscow Times
Теперь на месте интервью находится удаленная страница.
@moscowtimes_ru ему задали вопрос-Вы победите Украину?Он промолчал и развел руками