Редиска Я• 17 сентября 2023
Який тариф оператор у ваших дітей?
Лайф постійно піднімає ціну, 2 школяра які у ваших умови і тарифи? І цікавить що вигідно за кордоном
Результат:
вже голосів:
11 (33.33%)
Тариф водафон
11 (33.33%)
Тариф Київстар
7 (21.21%)
Тариф лайф
2 (6.06%)
Поповнюю час від часу
2 (6.06%)
Взагалі не поповнюю
Завжди мало• 17 сентября 2023
Ответ дляАмелі на мілені
Ликамобайл у всей семьи. Выгоднее нет)
А где их симки продаются?
Харчовий тріль• 17 сентября 2023
У молодшого водафон - рік без абонплата,щось 75 грн виходить.
У старшого буквально пару тижнів тому Лайф підняв ціну до 250
У мене Київстар за 75
Залізна пані• 17 сентября 2023
Лайф сім´я, 425 грн на 5 номерів, там 30 Гб інету і 750 хв на інші оператори і безліміт на лайф
Пампушечка• 17 сентября 2023
Молодшій рік без абонплат Водафон за 280 грн на рік підключила, 15 гб, безлім Водафон і не памʼятаю скільки на все інше. У мене та чоловіка такий же пакет, але вже по 360 за рік система запропонувала. У старшої 750 на рік
66сезон666серия• 17 сентября 2023
У моєї дитини два оператора: лайф і водафон.
Лайф був спочатку 20 грн, потім 40, зараз 60.
Водафон не поповнювала, бо дорогий. А це ось на один місяць за 10 гривень дали тариф, а потім за 400 грн рік, то я взяла рік. А там побачу, минулого року під час вимнень лайф хоч повільно, але фуричив, водафон лягав одразу.
Амелі на мілені• 17 сентября 2023
Ответ дляЗавжди мало
А где их симки продаются?
Заказывали через интернет, на их сайте.
Амелі на мілені• 17 сентября 2023
Ответ дляЗавжди мало
А где их симки продаются?
Дешевле тарифов нет. 650 мин в месяц на другие операторы ( не поместилось в скрин)
Соображалочка• 17 сентября 2023
Ответ дляЗалізна пані
Класна штука, вигідно
VitalinkaGL• 17 сентября 2023
водафон у всех.пользовались в Украине,Румынии,Британии
цена фонарь и роуминг бесплатный
Редиска Я
• 17 сентября 2023
Ответ дляМуууумие
У сына Киевстар 55 грн, 4 гига. Ему хватает.
Де ж такі тарифи взяти хоча б до 100? Зараз меншій пише з 21 190 грн.