Язвочка• 17 сентября 2023
Дуже високий ТТГ при нормі Т3 та Т4
Здала пакет на гормони щитоподібної залози. Всі в нормі крім дуже високого ТТГ, антитіл немає. Що може давати такий показник?? Із симптомів слабкість і іноді роздратованість.
До лікаря записалась але причину хочу знайти раніше. Десь прочитала, що залізодефіцитна анемія може давати високий ттг.
Чумацький Шлях• 18 сентября 2023
Ответ дляЯзвочка
Дякую за відповідь!
Будь ласка! Гормону не бійтеся. Це єдиний добре підібраний натуральному гормон. Просто без нього ніяк.
Язвочка
• 18 сентября 2023
Ответ дляЧумацький Шлях
А що приймаєте, еутирокс?
Чумацький Шлях• 18 сентября 2023
Ответ дляЯзвочка
А що приймаєте, еутирокс?
Тироксін. Я його приймала ще давно, коли еутироксу не було. Тому знову тироксін. Пʼю вже 10 років.