Все буде• 17 сентября 2023
Меьельок. Кухня. Сборка.
Советчицы, подскажите, Вам в день доставки собирали кухню? Или на следующий день? Привезли четко в день указанный в договоре?
Спасибо за ответы!
КараПузовна• 17 сентября 2023
Доставка окремо, збирання окремо. Майже всі так працюють. Бо вантажники за годину роботи набагато дешевше компанії, чим збірники.
Все буде
• 17 сентября 2023
Ответ дляКараПузовна
Я це розумію.Цікаво коли збірка після доставки
КараПузовна• 17 сентября 2023
для збирання домовляються на окремий день. бо саме кухню можуть за 1 день і не зібрати. в мене , наприклад, з врізкою техніки з 0 до робочого стану 3 дні невеличку кужню майстер збирав, вішав, врізав газ. поверхню і мийку, посудомийку і витяжку встановлював. ще в мене підвіконня - продовження стільниці.
Все буде
• 17 сентября 2023
Ответ дляКараПузовна
В мене на підході дата доставки, а підлога ще не готова, от і нервуюсь.
А Ви кухню в мебельок замовляли?
КараПузовна• 17 сентября 2023
Ответ дляВсе буде
А Ви кухню в мебельок замовляли?
Ні