Фіфачка• 18 сентября 2023
Посоветуйте матрас.
На какой обратить внимание, какой фирмы смотреть. Муж весит 110-120кг, мой вес +-60кг.
Пані з калабані• 18 сентября 2023
Ми спеціально їздили в Київ в салони магніфлекс та Дорелан. Витратили цілий день на те щоб лежати). Те що подобається іншим, може зовсім не сподобатись вам. Краще знайти час і йти лежати.
В юску купували років вісім назад, то нам тоді здалося супер все, і дитячі тоді замовили такі ж, одні з найдорожчих в юску були. Зараз замовили дорелан, в такій же ціновій категорії, але це незрівняно по якості.
Пані з калабані• 18 сентября 2023
Вага у нас з чоловіком така ж ). Я хотіла безпричинний, та чоловік зі своєю вагою провалювався в безпружинному. А ті в яких йому було норм, мені були дуже жорсткі, прямо як на досках. То купили пружинний, з цікавим розміщенням пружин, що навіть коли він лежить біля мене я не скатуюсь до нього.
Фіфачка
• 18 сентября 2023
Ответ дляПані з калабані
А який маме не підкащите?
ЯблокоРаздора• 18 сентября 2023
Вам правильно советуют ехать в салон и лежать и выбирать. 9 лет назад мы так и делали, но мне врач сказал выбирать жесткий. Теперь мне ок, а мужу не ок. Нужно было брать 2 матраса тогда. Есть салоны матрасов с разными производителями типа Світ матрасів, а есть магазины от производителя.