Принцепесочка• 17 сентября 2023

Я себе накручую, чи то неповага зі сторони свекрухи?

Я певні сутички з чоловіком,як в кожній родині. Так от свекруха відвалює такі коментарі,що заберу в тебе дитину-буде з нами, та як ти проживеш сама,якщо не з моїм сином. Сьогодні їдучи в машині ,слухала нашу розмову з чоловіком про те, що треба направити в моїй машині. І така коментує,ти синок лексуса їй купуй наступного разу,а то не входив з машиною.
Я відповіла, що на машину сама заробила і ніхто мені і копійки не додав( я в декреті).
От так обідно стало. Я себе накручую,чи це дійсно неповага ?
автор Принцепесочка • 17 сентября 2023
Ответ дляПопельшка
Мама, которая приехала к Вам в гости и скоро ее заберёт ее сожитель?
Не зрозуміла.
В неї є чоловік,але він має проблеми зі здоров´ям і тому не приїхав

автор Принцепесочка • 17 сентября 2023
Ответ дляБорода
Вона вважає що машину купив її син, тому що Ви в декреті. Так само і дехто з порадниць не вірить.
Щодо дітей. Особисто я б посміялася і спитала чи можна вже пакувати валізи і робити доручення на неї. Ви ж дуже собою пишаєтеся і хочете, щоб усі Вас поважали. Але Ви не евро, щоб усім подобатись. І розуміння цього буде для Вас особисто дуже корисно, Вас перестануть турбувати балачки інших людей.
Мені не треба,щоб вона мене ’кружила’.
Але і неповаги я терпіти не хочу і не буду.
Ми дорослі люди,так, може щось комусь не подобатись. Але зберігати ’лице’ треба,а не показувати всім своє фе.
Бо так можна залишитись самій
Ні за холодну воду• 17 сентября 2023
Ответ дляПринцепесочка
Якщо ви купуєте автомобілі за 300 Дол. То боюсь вас ошалешити. Жіночка, люди в стані купити нову машину з салону.
Уявіть? Не всі останній кусень хліба доїдають як ви.
І я не просила,не крала,а заробила.
І так,я пишаюся собою,що змогла дійти по поставленої цвлі
Вы бы заработали, сами снимая жилье и не пользуясь карточкой мужа? Несправедливое замечание с вашей стороны.

Вам же наверняка муж и еду, и другие покупки оплачивал, ни Ока вы собирали на машину
автор Принцепесочка • 17 сентября 2023
Ответ дляНі за холодну воду

Ви запитуєте чи вже стверджуєте?
Ні за холодну воду• 17 сентября 2023
Ответ дляПринцепесочка
Ви запитуєте чи вже стверджуєте?
Допустим спрашиваю
Борода• 17 сентября 2023
Ответ дляПринцепесочка
Мені не треба,щоб вона мене ’кружила’.
Бо так можна залишитись самій
Ну і залишиться, чого Ви через це переймаєтеся?
Якщо чесно, у Ваших відповідях відчувається якась образа на чоловіка за те, що Вам довелося самій собі в декреті машину купляти....
Ні за холодну воду• 17 сентября 2023
Ответ дляПринцепесочка
Ви запитуєте чи вже стверджуєте?
У вас формулировка конечно - я заработала. Одно дело заработали, полностью себя обеспечивая, другое - собирали на машину, пока муж оплачивал все расходы на семью. Если второе, то не вижу у вас признаков благодарности мужу, благодаря которому вы смогли купить то авто которое хотели

автор Принцепесочка • 17 сентября 2023
Ответ дляНі за холодну воду
Допустим спрашиваю
Не кожна жінка сидячи в дикреті з дитиною,може заробити на автомобіль своєї мрії. Навіть ті, кого чоловік годує і оплачує рахунки.
Як міряти?• 17 сентября 2023
Ответ дляПупс
Одно странно, как и чем Вы можете заработать на машину, если не пропускаете такое мимо ушей?
а что, только неуважением к себе заработать можно?
автор Принцепесочка • 17 сентября 2023
Ответ дляБорода
Ні. До чоловіка питань зовсім ніяких. Дав мені шанс спробувати себе в новій справі для себе і допоміг
Ні за холодну воду• 17 сентября 2023
Ответ дляПринцепесочка
Давайте будем честными - вы насобирали со своих подработок, пока муж вас обеспечивал

Спасибо мужу, что у вас есть авто мечты. И он позволил вам отложить

Не у каждой женщины есть такие щедрые мужья. Подумайте об этом
Мона_Лиса• 17 сентября 2023
На порог вашего жилья свекровь не пускать )
Неновая почта• 17 сентября 2023
Ой попиндела она и хрен с ней
хай їде до себе до дому і встановлює правили і т.ін. і там сидить зі своїми невдоволеннями.
Ні за холодну воду• 17 сентября 2023
Ответ дляПринцепесочка
Свекровь, которую вы здесь немножечко г*вном облили, тем не менее воспитала настоящего мужчину, который помог вам реализоваться и достичь своей мечты.

Хотя бы за это можно быть ей благодарной. И об этом подумайте
Борода• 17 сентября 2023
Ответ дляПринцепесочка
Тобто таки не сама-сама. Оце Вас і змушує так абсурдно вимагати поваги до себе. Впевнена в собі жінка не буде зациклюватися на коментах свекрухи, яка приїхала раз колись.
Ні за холодну воду• 17 сентября 2023
Ответ дляПринцепесочка
А ещё подумайте о том, что мужчины чаще всего выбирают себе в жены женщин, похожих на мать
ДолькиКабана• 17 сентября 2023
Ответ дляНі за холодну воду
ше ні разу не зустрічала шоб у двох братів жінки були схожі одна на одну
Ні за холодну воду• 17 сентября 2023
Ответ дляДолькиКабана
У кого какой гештальт незакрыт. Могут выбирать какие то отдельные качества в женщинах для проработки травматизирующего опыта
ДолькиКабана• 17 сентября 2023
Ответ дляНі за холодну воду
ну не так ті жінки вже й схожі на мать, да?

СКИБИДЫШь• 17 сентября 2023
Ответ дляПринцепесочка
Нічого. Він завжди каже не звертати увагу на такі висловлювання.
Але ну як?
Ну я вообще не понимаю,чего вы так обидились...Пожилая женщина чего там сказанула,муж ваш вообще несерьйозно к ее словам относится,не слушает ее,просит вас не обращать внимание.Вы же отнеслись к ней как к равной сопернице,как будто ее слова чего то стоят) Нет,ну можно конечно ее матом послать и сказать что у нее жопа толстая,ну такое,чем вы тогда лучше ее будете) Сын ее просто не хочет конфликтов и просит вас об этом же.Это я так себе вижу ситуацию.У меня лично была очень умная свекровь,мы были подругами,вот ее слова я бы не смогла игнорить,потому что мне было важно ее мнение,она словами не разбрасывалась,все в точку говорила.А на вашем месте я бы не заморачивалась)
я Кукарача• 17 сентября 2023
Ответ дляНі за холодну воду

И это повод заявить то, что заявила маман?
я Кукарача• 17 сентября 2023
Ответ дляБорода
В неї образа, що він як телятко піддакує мамі.
я Кукарача• 18 сентября 2023
Ответ дляНі за холодну воду

И все это дает свекрови право унижать невестку? Прикольно. Тяжелая у вас жизнь, если унижение для вас - повод для благодарности. Но не всем это подходит.
я Кукарача• 18 сентября 2023
Ответ дляНі за холодну воду
Странно. Вот ни одного такого сходства в окружении. Ни у одного брата похожей жены, ни одна из нас не похожа на свекровь, сыновья сестер тоже непохожих привели, но шаблоны из тырнета конечно точнее жизни, ага.
я Кукарача• 18 сентября 2023
Ответ дляНі за холодну воду
Можете давать уроки, как натянуть сову на глобус или насосать из пальца подтверждение бредовой теории.
автор Принцепесочка • 18 сентября 2023
Ответ дляБорода
Що значить не сама? Моральна підтримка так. Але решта сама
автор Принцепесочка • 18 сентября 2023
Ответ дляСКИБИДЫШь
Але не звертанням уваги, ми дозволяємо до себе таке ставлення. Чи не так?
Я погнала• 18 сентября 2023
Ответ дляПринцепесочка
Після моєї відповіді, перестала розмовляти. А ввечері привселюдно попросила замовити їй квиток на поїзд
Ви свій текст перечитували? Чи це говірка якась?
СКИБИДЫШь• 18 сентября 2023
Ответ дляПринцепесочка
Ну можно ее побить,к примеру,может это ее перевоспитает?))) А если серьезно, то никак не реагировать.Это же как з
рашкозомби,им что то объяснишь?Я уже и не пытаюсь,это же бесполезно
Играю_на_кларнете• 18 сентября 2023
Ответ дляНі за холодну воду

И что, она лично для автора воспитывала? Или то что она родила сына даёт ей право чужих людей оскорблять и унижать. Совсем уже охренели эти воспитатели сыночек.