Что делать они завтра когда освободиться ячейки привезут снова посылку или это уже только идти в ближайшее отделение?
Natal_ka91• 18 сентября 2023
Можуть подзвонити запропонувати переадресувати на відділення. Або самі можете подзвонити на ГЛ, попросити переадресувати, наче це безкоштовно
Nathalie27• 18 сентября 2023
Ответ дляsweet1234
просто в том и смысл что она тяжёлая и специально ее заказала в подъезд почтомата чтоб не тащить потом самой
Если Вам не принципиально - то подождите. Как только ячейка освободится, то туда поместят Вашу посылку. Я так свою сутки ждала. Тоже лень было далеко идти.
katrusia-52• 18 сентября 2023
Ответ дляMikulishna
а как завести почтомат у себя дома? что для этого надо?
Раньше на сайте заявку оформляли.
Юлия_Юлия-2175• 18 сентября 2023
Мені поклали на наступний день в ячейку. Але в мене не габаритна, а дрібних ячейок в поштаматі багато. А от великих ячейок в поштаматі мало, для габаритної посилки більше часу може знадобитися.
Oksana_ua_• 18 сентября 2023
У мене по всякому бувало. Коли була акція безкоштовної доставки у поштомат, чекала 2 дні на те щоб доставили з відділення у поштомат мою посилку, (такий був ажіотаж) На третій не витримала і забрала з відділення.
А ще випадок був. Відчиняю комірку і бачу 2 пакунка (хоча я чекала на 1 посилку). Виявляється поклали 2 посилки на різних одержувачів в одну комірку! (А що так можна було?) Я свою посилку забрала, а іншу лишила чекати на свою власницю.
Ответ дляOksana_ua_
Нет, 2 посылки положить нельзя. Мало того, после того как вы подтвердили что забрали посылку, ячейка числится пустой и в нее могут положить отправления.