Давно без алко• 18 сентября 2023

Кашель от соплей бывает приступообразный?

Каждые пару минут ребёнок кашляет (как успокоить такой кашель?
Копирайторша• 18 сентября 2023
Нет, это не от соплей.

Комиссия50%• 18 сентября 2023
Ларінгит? Тоді дуже небезпечно, треба швидко. Скільки дитині? Мого сина від візиту педіатра до швидкої пройшло години 4 чи 5, швидка забрала в реанімацію, маленький ще був, 1.1. А так свіже повітря, заспокоїти, щоб не плакав і не боявся, так ще важче дихати, давати багато пити, краще типу боржомі, але без газу .
Радість моя• 18 сентября 2023
На ніч завжди даю ношпу і щось від алергії. Молоко з медом і маслом помякшує.
Це не від соплів, а просто запаленні трахеї і отакий противний кашель.
Коли геть нестерпно даю протикашльові препарати пару днів
Комиссия50%• 18 сентября 2023
Ще можливо кашлюк, забула, як більш відома назва хвороби. Тоді довго буде кашель, особливо вночі, до півроку. І потрібно постійно провітрювати і вологе прибирання
Фиктивная• 18 сентября 2023
Бывает, но нужно обязательно показать ребенка врачу. Мне такой кашель хорошо облегчает молоко+мед+боржоми пить маленькими глоточками. В крайнем случае любое теплое питье пить понемногу
Борщичок• 18 сентября 2023
бывает
но вы сами можете заглянуть в горло и увидеть сопли если они там есть
Малинка• 18 сентября 2023
буває і від соплів
буває і від заралення легень
може то кашлюк, а може алергія
варіантів масса

тож спочатку очно до педіатра/лора, а потім буде ясно чим заспокоювати (туалет носа чи небулайзер і антибіотики)
ЗавЛабСнаб• 18 сентября 2023
Может. У моей дочки был. И так кашляла, что рвала соплями