Маю натхнення• 18 сентября 2023

Як ви визначаєте свій рівень англійської - В1, В2 чи А2?

Всім привіт!
Як ви самостійно визначаєте свій рівень англійської?
Читаю ось теми про вивчення англійської.
Кажуть за пів року до В1?
Відновила вивчення англійської, давно не займалася і ось знову розпочала.
Проходила тест по граматиці, то В2. Розмовна погана, бо позабувала слова.
На ютубі слухаючи подкасти то 80% усього то розумію, статті англійською читаю і розумію.
Як визначити?
Бо групі на курсах ситуація зовсім різна. Пішла на рівень А2. Люди різні - хтось зовсім нічого не може сказати, хтось не може граматично правильно скласти речення.
На курсах, відверто відчуваю себе сильнішою по знанням, аніж інші студенти.
Якось раніше коли вивчала, не йшла мова про рівні.
Дякую
Голубка миру• 18 сентября 2023
Ну то переводьтесь в групу вище рівнем. Навіщо дарма витрачати час і кошти?
Сиреневенькая• 18 сентября 2023
На курсах разве не тестируют на уровень? Сами никак не определите.
Шумелка Мышь• 18 сентября 2023
Пройдіть тест на English grade, там можна і поспілкуватися для визначення рівня. Й зараз free course знов набирають, можна повчитися за 500 грн з вителями, котрі здають Celta.
Ирэн1983• 18 сентября 2023
Ответ дляШумелка Мышь
А можете посилання надати , де дивиться?
Шумелка Мышь• 18 сентября 2023
https://grade.ua/uk/proyti-test-na-uroven-angliysk...
Або зв´яжіться з ними за телефонами чи через соцмережі.
Ирэн1983• 18 сентября 2023
Ответ дляШумелка Мышь
Дякую, А як записатися на free course, є інформація на сайті?
Шумелка Мышь• 18 сентября 2023
Ответ дляИрэн1983
Була у соцмережах і на сайті. Але вже можливо набрали, бо оплатити треба було до 15. Тому краще телефонувати.
Ирэн1983• 18 сентября 2023
Ответ дляШумелка Мышь
Дякую, в інсті знайшла
автор Маю натхнення • 18 сентября 2023
Ответ дляГолубка миру
Мені комфортно в групі, треба поновити знання. Просто є нульові студенти
Бавовнятко• 19 сентября 2023
Ответ дляШумелка Мышь
Даже Вам дякую за Гарну пораду
Я записалася
Шумелка Мышь• 19 сентября 2023
Ответ дляБавовнятко
Даже Вам дякую за Гарну пораду
Я записалася
Чудово! Зустрінемося на курсі))
Я вчу сама, але мені дуже говоріння не вистачало. Вже втретє буду проходити.