Mede• 18 сентября 2023

Наша Галя балувана?

Запропонували роботу менеджера по закупівлях (сантехніка). Робота нескладна і зрозуміла, проте потребує уваги та зосередження. Керівник відділу наче адекватний. Але є одна проблема - робоче місце знаходиться в кабінеті 3х3 м, де має працювати 4 людини - 2 жінки, 2 чоловіки. Стеля висока, є одне невеличке віконце. Світильник знаходиться не не на стелі, а прямо на стіні і його світло б"є прямо у очі. Мені дуже некомфотно в таких умовах і я відмовилася
Lysiiiiii• 18 сентября 2023
Шукайте і ваше вас знайде.
Ирина_Б_• 18 сентября 2023
а з/пл какая?
ShellyBelly• 18 сентября 2023
А від нас що потрібно? Ну відмовились і відмовились, бажаю знайти кращу.
Hanna-Hanna• 18 сентября 2023
Якщо повне завантаження, то на роботі людина проводить третину свого дня. Умови мають бути комфортними, на мою думку. Хоч хай би як гарно не платили
автор Mede • 18 сентября 2023
Ответ дляShellyBelly
Хотілося би дізнатися думку інших людей
автор Mede • 18 сентября 2023
Ответ дляИрина_Б_
а з/пл какая?
Невелика - 10 тис. У нашому місті і така робота майже за щастя
Ol-a• 18 сентября 2023
9 кв.метрів - це не кабінет, конура. Вибачте, а як там столи можна вмістити, може Ви перебільшуєте?
ЮлияL• 18 сентября 2023
А стол или стул переставить не вариант?
Marmu• 18 сентября 2023
скажіть, що готові здому працювати)яка різниця, звідки купувати)
автор Mede • 18 сентября 2023
Ответ дляHanna-Hanna
Я теж такої думки. Як подумала, що там буду працювати з ранку до вечора тижні, місяці - мені аж погано стало
Ирина_Б_• 18 сентября 2023
Ответ дляMede
ну так тем более, если маленькая зарплата и вы не нуждаетесь то можно и отказывать)
elegante• 18 сентября 2023
Будку еще б собачью предложили .. ((
автор Mede • 18 сентября 2023
Ответ дляOl-a
Не перебільшую. Вздовж стін стоїть 4 столи
автор Mede • 18 сентября 2023
Ответ дляЮлияL
А стол или стул переставить не вариант?
Не варіант
автор Mede • 18 сентября 2023
Ответ дляMarmu
Я б з радістю, але там роботу віддалено чомусь не практикують
Ol-a• 18 сентября 2023
Ответ дляMede
Який повинен бути розмір стола, щоб їх стало 4 в кабінеті 3 на 3 і залишилось місце ще й для стільця?
Ellillд• 18 сентября 2023
Ответ дляMede
Нормально.
.хотите работайте, хотите не работайте. Если б у меня вопрос стоял что нужна работа, я б пошла. Ведь сами сказали что работа за счастье.
автор Mede • 18 сентября 2023
Ответ дляOl-a
Я спеціально поміряла кабінет кроками.Там мабуть ще менше 9 квадратів. Столи невеликі - десь 100х50 см
Okk -7ebd• 18 сентября 2023
Навіщо такий офіс взагалі, переведіть людей на віддалену роботу хай працюють
автор Mede • 18 сентября 2023
Ответ дляOkk -7ebd
В інших відділах більш просторі кабінети, а тут просто якийсь кам’яний мішок. Заввідділом дуже здивувався коли я озвучила йому причину відмови. Може це й дивно, але останні років 7 я працювала в кабінеті де на двох було біля 30 квадратів
Lyucia2• 18 сентября 2023
Чому не можна перевісити світильник? Я б сказала, що мене все влаштовує, але робоче місце не дозволяє зосередитись через напрямок світла. Готова приступити до роботи, як тільки світильник перевісять. До того часу можу працювати віддалено.
автор Mede • 18 сентября 2023
Ответ дляLyucia2
Там справа не тільки в світильнику. До того ж якщо його перевісити, він буде комусь іншому в очі світити. Проблема (принаймні для мене) тут більше в тому, що 4 людини мають працювати щодня по 8 годин фактично на головах одне у одного
Апель-синка• 18 сентября 2023
Ответ дляMede
У меня был опыт, в комнате 3 человека, и один из них - начальник наш. Который зимой настежь в мороз окно открывает, потому что ’мозгу нужен кислород’. Предыдущая сотрудница сбежала, потому что на клавиатуре в перчатках приходилось сидеть печатать, руки дубенели от холода. Я ж не знала этого, когда со своим хроническим насморком устраивалась, что в офисе может быть такой трэш. Тоже быстро оттуда сбежала.
Lyucia2• 18 сентября 2023
Ответ дляMede
Я в різних умовах працювала, тому не звернула уваги на цю проблему, вибачте. А зі світлом проблему можна вирішити, зробивши верхнє світло.
автор Mede • 18 сентября 2023
Ответ дляLyucia2
Мабуть що можна, але схоже, що до мене це ніколи нікого не хвилювало
Lyucia2• 18 сентября 2023
Ответ дляMede
Можливо тому, що на інші столи світло падає менш дискомфортно)
автор Mede • 18 сентября 2023
Ответ дляАпель-синка
В мене теж колись щось подібне було. Моя співробітниця любила відчиняти вікно і одночасно двері кабінету - щоб бачити хто по коридору ходить. Через це я сиділа фактично на протязі. Спочатку я мовчки закривала щось одне - вікно або двері. Не допомагало, довелося влаштувати невеличкий скандал
princess of wonderland• 18 сентября 2023
Не стоит