Запропонували роботу менеджера по закупівлях (сантехніка). Робота нескладна і зрозуміла, проте потребує уваги та зосередження. Керівник відділу наче адекватний. Але є одна проблема - робоче місце знаходиться в кабінеті 3х3 м, де має працювати 4 людини - 2 жінки, 2 чоловіки. Стеля висока, є одне невеличке віконце. Світильник знаходиться не не на стелі, а прямо на стіні і його світло б"є прямо у очі. Мені дуже некомфотно в таких умовах і я відмовилася
ShellyBelly• 18 сентября 2023
А від нас що потрібно? Ну відмовились і відмовились, бажаю знайти кращу.
Hanna-Hanna• 18 сентября 2023
Якщо повне завантаження, то на роботі людина проводить третину свого дня. Умови мають бути комфортними, на мою думку. Хоч хай би як гарно не платили
Ответ дляHanna-Hanna
Я теж такої думки. Як подумала, що там буду працювати з ранку до вечора тижні, місяці - мені аж погано стало
Ответ дляOkk -7ebd
Навіщо такий офіс взагалі, переведіть людей на віддалену роботу хай працюють
В інших відділах більш просторі кабінети, а тут просто якийсь кам’яний мішок. Заввідділом дуже здивувався коли я озвучила йому причину відмови. Може це й дивно, але останні років 7 я працювала в кабінеті де на двох було біля 30 квадратів
Ответ дляLyucia2
Чому не можна перевісити світильник? Я б сказала, що мене все влаштовує, але робоче місце не дозволяє зосередитись через напрямок світла. Готова приступити до роботи, як тільки світильник перевісять. До того часу можу працювати віддалено.
Там справа не тільки в світильнику. До того ж якщо його перевісити, він буде комусь іншому в очі світити. Проблема (принаймні для мене) тут більше в тому, що 4 людини мають працювати щодня по 8 годин фактично на головах одне у одного
Апель-синка• 18 сентября 2023
Ответ дляMede
У меня был опыт, в комнате 3 человека, и один из них - начальник наш. Который зимой настежь в мороз окно открывает, потому что ’мозгу нужен кислород’. Предыдущая сотрудница сбежала, потому что на клавиатуре в перчатках приходилось сидеть печатать, руки дубенели от холода. Я ж не знала этого, когда со своим хроническим насморком устраивалась, что в офисе может быть такой трэш. Тоже быстро оттуда сбежала.
Ответ дляMede
Я в різних умовах працювала, тому не звернула уваги на цю проблему, вибачте. А зі світлом проблему можна вирішити, зробивши верхнє світло.
Ответ дляАпель-синка
В мене теж колись щось подібне було. Моя співробітниця любила відчиняти вікно і одночасно двері кабінету - щоб бачити хто по коридору ходить. Через це я сиділа фактично на протязі. Спочатку я мовчки закривала щось одне - вікно або двері. Не допомагало, довелося влаштувати невеличкий скандал