А ось і я• 18 сентября 2023

Notino.ua: як швидко доставляють в Україну

Вперше хочу замовити з notino.ua. Підкажіть, хто нещодавно замовляв, скільки їде замовлення в Україну?
Украиночка• 18 сентября 2023
До 10 робочих днів, але зазвичай швидше
Анонім Завгосп• 18 сентября 2023
Неделя +/- Это Харьков
Чарівне зіллячко• 18 сентября 2023
Київ тиждень.
Вимагаю спілкування• 18 сентября 2023
Київ, приблизно тиждень
Бесбардак• 18 сентября 2023
Я чекала десь два тижні минулого разу, бо натрапила на розмитнення.
Пуки-куки• 18 сентября 2023
Ответ дляБесбардак
С Нотино?
Бесбардак• 18 сентября 2023
Ответ дляПуки-куки
С Нотино?
Так, застрягла саме на митниці.
Хитрушка-чекушка• 18 сентября 2023
Останній раз замовила в кінці серпня, доставили 11 вересня. Раніше було до тижня
Хитрушка-чекушка• 18 сентября 2023
Але вони надали мені знижку 300 грн на наступну покупку за затримку
Пуки-куки• 18 сентября 2023
Ответ дляБесбардак
Так, застрягла саме на митниці.
Нотино отправляет посылки на сумму, не превышающую разрешенную для безтаможенного ввоза.
Почему таможня задержала посылку?
Бесбардак• 18 сентября 2023
Ответ дляПуки-куки
Почему таможня задержала посылку?
Так, Нотіно сам не дає замовити в одному замовленні на велику суму і пише «створіть інше замовлення», я і створила два. Сума за обидва вийшла більше неоподаткованої. Прийшов лист з митниці. Можливо, треба було робити їх в різні дні чи ще якось, але я не стала морочитись
Пуки-куки• 18 сентября 2023
Ответ дляБесбардак
Точно, не повезло вам. И чем закончилось?
Бесбардак• 18 сентября 2023
Ответ дляПуки-куки
Сплатила мито, там не так багато вже вийшло, бо знову ж таки, не хотіла морочитись. Але на майбутнє врахую, що і такий фінт вухами може бути.
Пуки-куки• 19 сентября 2023
Ответ дляБесбардак
Я тоже так делила заказы, но второй с Нотино мне отправляли позднее и они не пересекались на таможне, мне повезло
Тектологиня 80lv• 19 сентября 2023
11 вересня замовила, 17 вересня вже було на відділенні НП. В середньому 6-7 днів.