Щаслива Я• 18 сентября 2023
Чоловік ображається і мовчить
Живемо собі нормально. Потім образиться і ходить мовчить, не говорить зі мною. Я раніше ходила за ним, питала чого він так себе поводить, пробувала розмовляти, а він або продовжував мовчати, або починає скандалити. Ситуації зазвичай не варті такої реакції, але така поведінка на протязі багатьох років. Цього разу знову. Пішла з сестрою посидіти в кафе. Вийшла з дому в 18.00, прийшла в 00.00. Виходжу з нею рідко, так як живе в іншому місці. Раніше теж ходили до такого часу, питань в нього не виникало. А тепер вирішив образитися. Я зранку до нього гарно говорю, а він губи надув. Але тут я вирішила взагалі не розбиратися. Ну обідився і окей. Насправді надоїло. Три дні тому помирилися і от знову. Шо мені робити, змиритись вже чи шо? Розлучатися через таке не хочу. Я можу змінити це? Розмови не допомагають. Шо він тим до добивається? Разом 13 років. Мені 30, йому 38. Є дитина
Ответ дляЩаслива Я
А скільки ви разом?
Ну і нас з інтимом все +/- добре.
18 років, я теж думала, що все норм, а коли почали реально говорити про наші стосунки, то мої ’ рожеві окуляри тріснули’. Стільки бруду дізналася про себе і від нього, і від свекрухи. То краще розлучитися і жити спокійно, а не думати постійно, що ще не так і підлаштовуватися під кожного
Щаслива Я
• 18 сентября 2023
Ответ дляВанна Тазиковна
Прийшла в 12, а не кафе до 12
Так, я вийшла з дому в 18, в з 19 по 23 сиділи, в 00.00 була вдома. Я не вважаю це критичним. І раніше мої такі посиденьки його не нервували. Плюс весь вечір писав типу шо роблю, як сидиться, коли буду. Дитині казав шоб писала мені, короче дитячий садок
Коплю на груди• 18 сентября 2023
Ответ дляАnnеt
молчанка - это пассивная агрессия.
Уже пофиг, пусть другой свою агрессию показывает. Меня вообще удивляет, что взрослые люди губки дуют, вместо того, чтоб ртом сказать свои претензии и решить сразу вопрос.
Щаслива Я
• 18 сентября 2023
Ответ дляАnnеt
всё равно не ясно чего его шастать по ночам?
Ну до 12 це не по ночам) тим більше раз на рік не думаю що це трагедія)
Непогодка• 18 сентября 2023
Ответ дляЩаслива Я
Вот ещё и манипуляция ребенком это ещё хуже
Щаслива Я
• 18 сентября 2023
Ответ дляНепогодка
Так( і мала дивиться на нього вже з таким, навіть незнаю як пояснити. Вона з цим вже змирилася. Бо він і з нею таке робить ( я вище писала що вона йому нахамила (якщо чесно він її довів, але то вже друга історія). Вона сказала що його ненавидить. І він з нею не розиовлчв 4 дні
Непогодка• 19 сентября 2023
Ответ дляЩаслива Я
Вы понимаете что это больные отношения и у вас происходит домашнее насилие?
Я натуралка• 19 сентября 2023
Блін, я думала це тільки в мене такий. Теж це бісить і думаю про розлучення
неДоЖиру• 19 сентября 2023
Манипулятор он у вас, будьте на чеку
Моральное насилие это.
Я с таким 20 лет прожила, думала коньки отброшу. Слава богам силы нашла уйти. Это невыносимо.
Психолог мне советовала включать серый камень либо наоборот как нивчем не бывало улыбаться, общаться с ним через его молчание. Надо было экспериментировать и делать не по его сценарию, короче. Делать так, как он не ожидает. Чтото такое. Я игралась потом плюнула и ушла.
Моральное насилие это.
Курочка• 19 сентября 2023
он решил молчать - так показівает обиду.
Вы с ним, когда мирились, обсуждали , зачем он молчит, что хочет показать, что хочет от вас?
Молчанием может воспитывать абьзер, но бывает и уход в жертву, и не хочет ничего видеть и говорить - такая сильная обида.
СамавиховуюКота• 19 сентября 2023
Ответ дляЩаслива Я
Автор, він вам дитину морально покалічить, раз і з нею вже таке пробує. Потім дочка знайде собі такеж. Хоч поясніть дитині, як це все розуміти. Він вже морально знущається і над нею.
Бабо-лебідка• 19 сентября 2023
Ответ дляБавовнятко
Фу прям мого чоловіка нагадав нарциса.15 років так жила,останній раз я набула біля року мовчав і я подала на розлучення.
Ужас какой
Бабо-лебідка• 19 сентября 2023
Ответ дляАnnеt
Вы наверное муж автора?? Он тоже думает, что она дома быть в 9
Щаслива Я
• 19 сентября 2023
Ответ дляНепогодка
І шо робити? Це причина йти від нього? До психолога йти не хоче, я пропонувала. Казав щоб я йшла раз мене це турбує
Щаслива Я
• 19 сентября 2023
Ответ длянеДоЖиру
Манипулятор он у вас, будьте на чеку
Моральное насилие это.
А це єдина причина розлучення? Просто це єдиний його недолік.
Щаслива Я
• 19 сентября 2023
Ответ дляКурочка
Коли йду миритися часто показує байдужість і демонстративно клацає телефон.
Таке враження, що він всім своїм видом показує мені - підійди помирися зі мною, заговори перша, а коли я підходжу, то строїть з себе короля ситуації.
Коли питала чого ти мовчиш, відповідь завжди одна - не хочу розмовляти.
Я зрозуміла одно за життя з ним - не можна впадати в матеріальну залежить від нього. Та і просто в залежність будь яку. Декрет мене навчив. Я заріклася йому народжувати(
Щаслива Я
• 19 сентября 2023
Ответ дляСамавиховуюКота
Я їй пояснила, що тато в нас ТАКИЙ.Вона вже це розуміє. Але бачу шо перебирає таку модель поведінки і з ним так само робить. І зі мною деколи. Теж образиться і не говорить.
Щаслива Я
• 19 сентября 2023
Ответ дляБабо-лебідка
А в детстве с вами автор тоже родители играли в молчанку?
Мама так. Тато ніколи, багато розмовляв. Батьки між собою не розмовляли. Потім розлучилися. Мама вийшла заміж вдруге та сама історія, втретє - теж сама історія. Короче все
Щаслива Я
• 19 сентября 2023
Зранку проснувся, зробив мені каву. І типу все нормально. Незнаю допоміг ’злам системи’ та моя байдужість чи сам зрозумів, що це смішно... я з ним досить холодно спілкуюся. Є сенс обговорити чого він ображався?
СамавиховуюКота• 19 сентября 2023
Ответ дляЩаслива Я
Скільки дочці років? Поясніть, їй що поведінка тата - це не вирішення проблем. Що тато таким чином тільки позбавляється людей, які його любили та й це смішно виглядає. Буде дочка так себе надалі поводити, до неї будуть так само ставитися.
неДоЖиру• 19 сентября 2023
Ответ дляЩаслива Я
В моему випадку ні, не едина
Я також терпіла багато років
Просто майте на увазі, це психічне відхілення. Він цім мовчанням хоче викликати у вас почуття провини.
Я також терпіла багато років
Ванна Тазиковна• 19 сентября 2023
Ответ дляЩаслива Я
Ні
Курочка• 19 сентября 2023
Ответ дляЩаслива Я
У вас все проблемы в одной корзине.
Подождите, мы обсуждаем пока только поведение при молчании.)
Если он не хочет разговаривать - дайте ему это, со всем уважением.) Не хочет - не разговаривайте.
При этом живите обычной жизнью : гуляйте с хорошим настроением, занимайтесь делами с хорошим настронием и т.д.
Вы ранее перевая мирились, или были случаи, что мирился он?
Щаслива Я
• 19 сентября 2023
Ответ дляКурочка
У вас все проблемы в одной корзине.
Буває він, буває я. Частіше я. Мені легше на корні поговорити, бо деколи він просто не так мене зрозуміє, шось не дочує, шось прифантазує і ображається. Деколи це виглядає як ніби я виправдовуюся.
Ну от наприклад ми йдемо в гості, або чекаємо гостей і шось пішло не за планом і він образився. Мені здається краще обговорити і помиритися, ніж сидіти весь вечір з кислими лицями.