Антиваксеров прошу не писать,даби не разводить демагогии.
С чем связано то,что снова взялись за то,что не пускать детей без вакцин в школу?У нас директор разослала писюльку,что недопуск до занятий,переходите на семейное обучение.
КвартираЧья• 19 сентября 2023
Ответ дляЛінива, не каюсь
Ну Ваші ж слова. Нічого не переставляла. Все за порядком як написано.
Той же правець. Повторюсь, ви хоч якось тримаєтесь завдяки колективному імунітету, поки інші вакцинуються.
Не бачу тут- ’колективний імунітет від правця’.
Ви де бачите?
Лінива, не каюсь• 19 сентября 2023
Ответ дляКвартираЧья
Ви де бачите?
Ви знущаєтесь :)))
КвартираЧья• 19 сентября 2023
Ответ дляЛінива, не каюсь
Ви знущаєтесь :)))
Ви читаєте те що хочете прочитати. Речення про правець стосується думки вище ’А отак сидіти на пороховій бочці і переживати щоб дитина хворобу перенесла, я не готова. Той же правець.’
Лінива, не каюсь• 19 сентября 2023
Ответ дляКвартираЧья
То структуруйте свої дописи. Відокремлюйте думки.
Правець, вище писала, по любому колять анатоксин у разі глибокої анаеробної рани. Вакцинація як мертвому припарка. Але, чисто психосоматика мами хіба що. Сама вакцина як правило не дає ускладнень. Якщо це моновакцина.
Фантазерша• 19 сентября 2023
Ответ дляРоздратована шкіра
Нехай іде в школу без довідки. Від руки мама напише, що був дома через погане самопочуття.
Ні, не вийде, школу можна пропускати лише 3 дні без довідки. Він вже 2 тиждень сидить вдома. Більшу частину часу через те, що не дали ту справку.
Фантазерша• 19 сентября 2023
Ответ дляБратья Капли
А у частников можно взять эту справку?
Я так поняла, что нет.
Моя дочь в 10 классе , не вакцинируемся после садика. Аллергик, астматик.
Нас пока не трогают, ничего не говорили за прививки и посещение школы.
Как я понимаю, сейчас и медотвода нет. Попросили спецгруппу для физ-ры, т к хрипы могут начаться при физ нагрузках, педиатр сказала, что надо собирать комиссию , чтоб дать такую справку🫠
Братья Капли• 19 сентября 2023
Ответ дляФантазерша
10 же дней по закону
Залетна Я тут• 19 сентября 2023
Ответ дляЛіньки гуглить
Чуєте, коліть себе і своїх дітей скільки влізе. Ніхто вас не зупинить. Яке вам діло до інших. Ви ж захищені
Чуєте, розказуйте чоловіку, що йому треба робити, а що не треба. А вам можу лише порадити не писати повну фігню, абсолютно не розбираючись у цьому питанні.
Леопардові панчохи• 19 сентября 2023
Ответ дляКіма кепка
Я передбачала всі ці нерви і свого часу купила дитині майже всю карту щеплень. Так, недешево, але після того, що ми пережили після однієї з вакцин, я замислилася, вивчила це питання і зрозуміла, що кращий захист - не вакцинація, а зміцнення імунітету. А вакцини діють проти нього.
100%. С впми согласна. Тоже был плохой опыт после прививки в 8 мес . Ребенка спасали , и мне сам главврач инфикционки,сказал больше не прививать. Больше не прививала младшую вообще ни от чего. Обе практически не болеют.
Фантазерша• 19 сентября 2023
Ответ дляБратья Капли
10 же дней по закону
Только 3 - сказали в школе
Ліньки гуглить• 19 сентября 2023
Ответ дляЗалетна Я тут
Удалено администрацией...
Доль Чекомбана• 19 сентября 2023
Ответ дляЛінива, не каюсь
Неврологія у старшої після АКДП (були судоми), астма - у средньої після КПК. На тому з вакцинацією та експериментами над дітьми я покінчила.
А упоротим заваксерам щиро бажаю відчути на власній шкірі усе, що відчула моя сім’я. Я їх ненавиджу на рівні з московитами.
Размышляя о том, стоит ли какая-то скрытая “околополитическая” сила за антивакцинальной кампанией в Украине, сложно самому не скатиться в теории заговора. Мы поговорили об этом с несколькими экспертами, и все они приходят к одному выводу: частично антивакцинальные настроения в Украине подогреваются Россией, а частично их транслируют те, кто искренне в это верит или пытается таким образом завоевать аудиторию.
Политолог Михаил Басараб объясняет: Россия ведет масштабную изобретательную пропагандистскую кампанию на территории недружественных ей стран. Цель – создать атмосферу хаоса, где как можно больше людей будут недовольны существующим положением вещей и, в том числе, действиями правительства. Для этого используют не только политические темы, но и все, что волнует людей и может усилить раскол в обществе.
– Мы можем проследить это не только на примере Украины, – говорит Басараб. – В 2018 году Национальный центр биотехнологической информации (США) опубликовал исследование, в котором говорилось, что российские боты разгоняли антивакцинальные дискуссии в американском сегменте Twitter.
Политолог отмечает, что среди организаторов антикоронавирусных акций, которые за последние полтора года не раз проводились перед зданиями органов власти, былилидеры мнений, которые специально провоцируют напряжение и противостояние в обществе.
– Например, есть такая Виктория Шилова, которая во время Евромайдана призывала зачистить Майдан и Крещатик, а позже организовывала митинги якобы солдатских матерей, создавая картинку для российских СМИ, – рассказывает Басараб. – А не так давно она была одной из организаторов антивакцинального митинга под Кабмином.
По словам Басараба, свою роль в антивакцинальной кампании сыграла Украинская православная церковь Московского патриархата – ее представители не придерживались карантинных ограничений во время пасхальных праздников в 2020 году и высказывались в поддержку конспирологических теорий.
И все же нельзя утверждать, что все, кто участвуют в антивакцинальных кампаниях, работают на Россию. Есть и те, кто просто попал под влияние пропаганды или был изначально склонен верить в конспирологические теории. Таких, можно сказать, “используют втемную”.
Мій не такий• 19 сентября 2023
Ответ дляНульовий сантиметр
А че мне дизлайкнули) коклюшем у нас вся группа дс болела, до рыгачек, диагноз никому не поставили, ходили в сад с ’ соплями по задней стенке’. Воспета шепотом сказала, что похоже на коклюш. Сдали мазок- о чудо, коклюш.
Корь сейчас у нас в городке наблюдаю, врач сказала ’ алержи’ и отправила домой
єто правда, тоже не ставили диагноз ’коклюш’, лечили простуду, потом аллергию. выкинули ползарплаты на анализы, из-за лживых врачей и системы. когда сама послушала на ютубе кашель при коклюше- узнала мгновенно.
и этим врачам я должна дальше верить
Лінива, не каюсь• 19 сентября 2023
Ответ дляДоль Чекомбана
Мені якось то все по барабану. Я в жодних рухах участі не беру. Просто щиро каюсь, що 20 років тому мені не вистачило розуму.
Наездница• 19 сентября 2023
Ответ дляЛінива, не каюсь
Ну от в мене подібне зі старшою.
тоже акдс? восстановилась?
Наездница• 19 сентября 2023
Ответ дляЛінива, не каюсь
Особисто я не щеплена. Нічим і ніколи. Відвід через алергію. Тепер таке не дають. Перехворіла більшістю ’дитячих’ хвороб досить легко. Маю пожиттєвий імунітет.
а краснуха была?
Брюлик в стразах• 19 сентября 2023
Ответ дляФантазерша
В сестри малий пішов ось у перший клас, то походив трохи і захворів. Тепер не дають довідку, що він здоровий, бо в нього немає одного щеплення. Сестра просила , щоб дали часу дитині на відновлення.
Відмовили. Тобто дитина сидітиме вдома , поки вони не вакцинуються🫠
Хай піде до іншого лікаря і візьме довідку до школи. Врешті-решт, в інтернеті купить. Якщо хворів менше двох тижнів, може від руки написати. Закон дозволяє.
Брюлик в стразах• 19 сентября 2023
Ответ дляТвердая валюта
А ось це бачили?
Кримінальна відповідальність за ’зараження’
І що тепер всіх пересажають, хто вакциноасоційованим поліомієлітом заражає))
Ще можна довести, що СНІДом чи гепатитом спеціально заразив, а як довести, що тебе ГРВІ заразили?))
ЗабежАЛОЧКА• 19 сентября 2023
Ответ дляПАЦАНКА О
Ну все же общая статистика говорит о том, что иммунитет после прививок есть. Вы болели полиомиелитом, туберкулезом,краснухой ?
Де є така статистика, крім як в страшних казках імунологів? Поліо немає у нас в країні 30 років+, захворіти диким штамом можна хіба що в лабораторії, наївшись цього поліо. Краснухою хворіла, свинкою, на кір - дитячі захворювання, якими хворів весь совок. Туберкулінова проба у мене викликала анафілактичний шок - тут навіть варіант зустрічі з поліо нижчий виявляється. Статистика аутоімунних захворювань, які є пву поповзла вгору, а в 70х роках з’явився термін алергія - річ, яка не лікується, вакцинація саме набирала обертів. Ви впевнені, що імунітет від вакцин не слабшає, а зміцнюється? Тоді для чого здорове харчування, спорт, гігієна, якщо можна просто колотись і спати спокійно? Здорові люди не просто не потрібні фармі,бо вони не приносять постійного прибутку, вони небезпечні, бо це викриття фуфломіцинів. Саме коли велика омана стає очевидною починається черговий прес згори. Ви ніколи не побачите чесної статистики, невигідно. Просто спостерігайте, як вони розбивають партію і розпопошують по регіонах, щоб не було паніки в одному регіоні, коли почнуться дитячі смерті та пву, як вони створюють штучний дефіцит вакцин і ажіотаж, щоб ніяких пву не співпало по часу і люди просили. Але 10й рік народження після багатирьовських вакцин пачками заповнював фтізіатрію; шепотіли до однієї смерті, яка сталась миттєво після вакцини, до того визнавати причини ніхто не збирався і ми цю мантру ’послє, нє значіт вслєдствії’ добре знаємо, як і ту, що всі постраждалі діти просто дефективні. Я, напевне, дефективна, тільки на 30 років раніше, мами своєї питала, чому саме я, а вона не могла дати відповіді, бо була впевнена, що робить правильно, а сталось незворотнє. Це відчуття я знаю, бо погодилася здуру здоровій дитині у пологовому всадити віт К. Більше за течією плавати бажання не виникає.
Лінива, не каюсь• 19 сентября 2023
Ответ дляНаездница
а краснуха была?
У медкарті нема запису про неї, але плануючи вагітність я здавала на антитіла - їх дофігіща (IgG). У піонерському таборі ’чимось’ захворіла, написали ’скарлатина’ - гадаю напевне то краснуха була.
Я лише вітрянкою не хворіла. І антитіл не маю. Хоча в контакті в тому числі зі своїми дітьми тісному була багато разів.
Лінива, не каюсь• 19 сентября 2023
Ответ дляНаездница
тоже акдс? восстановилась?
Важко сказати. Їй зараз 23. Частенько турбують проблеми неврологічні. Депресію лікувала. Не можу сказати нічого достеменно. Постійно якісь трабли вилазять. Найскладніша дитина. Головні болі доволі часто турбують дуже сильні. МРТ робили, ніби все ок. Але раптом невідомо звідки береться. Оніміння кінцівок також трапляються. Короче вічний пацієнт лікарів, хоча з виду красива, розумна дівчина. Дуже розумна, набагато розумніша за мене. І не знаєш що і звідки вилізе завтра.
Ответ дляTeonaa
У нас кпк погано пройшла
Лімфовузли місяць і лейкоцитоз. Но воно ж пройде рано си пізно. Тож не так критично, думаю, щоб аж істерить. Лікарі кажуть от , що менінгокок погана внфекція, краще було б привитися…треба було от уже, но з такими лімфоцитами - поки не стала. Було б ок, пішла б зробила
а у вас свое мнение есть?или вы только беспрекословно врачей слушаете?врачи сказали...
а если вам завтра скажут с балкона выкинуться?вы выкинетесь?
Ответ дляНевгамовна сила
ну канешна нет, а то, что после укуса бешеного животного люди не умирают с вакциной, это просто магия
від укусу скаженої тварини колять вакцину по факту.І її немає в календарі щеплень.
Ответ дляПАЦАНКА О
Вопрос мамам. Вы же все привитые? У вас были какие-то осложнения? Почему сейчас тогда, прививки другие?
конечно прививки другие,состав другой,мозги другие,а не стадо,которое делало то,что ему скажут.
Ответ дляБавовнятий Пупс
нам теж довідку дали, а вчора вчитель сказала, що дітей без вакцин не допустять до навчання в школі
яке місто?
Наездница• 20 сентября 2023
Ответ дляЛінива, не каюсь
онемение из за остеохондроза может? у остеопата были?
ПАЦАНКА О• 20 сентября 2023
Ответ дляscorpioshka
Просто странно отрицать в целом прививки и колоть избранные. От бешенства вы же тоже не знаете какие последствия у вакцины? Кстати, их целый курс, а не одна.
ПАЦАНКА О• 20 сентября 2023
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
А животные у вас есть? Вы тоже не прививаете их от чумки, парвовируса, бешенства и пр?
Ответ дляПАЦАНКА О
Разница в том,что укуса может и не случиться за всю жизнь,а если и случится,то по факту колется вакцина,как если бы вы пили таблетки,когда заболели.А то,что сейчас делают прививки-их делают наперед,да еще и не одну и в лошадиной дозе.Не факт,что вы когда -то этим заболеете,но мощную дозу химии получите,подорвете иммунитет и т.п.А доказательств того,что уколотая заранее вакцина защищает ни у кого нет и вы сами это знаете.Потому что организм индивидуален и вы не знаете,как он отреагирует на ту или иную болезнь.А вот искусственно заранее травить организм и делать взбучку имунной системы-это как минимум глупо.
Ответ дляscorpioshka
Просто ваших однодумців послухать - ви всі вакцини вважаєте абсолютним злом. Я маю на увазі геть не розбираєтесь у загальній масі в тих вакцинах. А просто іх всі не робите. А лікарі тоже харашьі - всім кажуть дааа дааа, вперед вакцинуватися.
Поки йшло без ускладнень, то робила спокійно собі. Тепер - не спокійно зовсім стало.
А приклад ваш про балкон - банальний і до мене відношення не має.