Антиваксеров прошу не писать,даби не разводить демагогии.
С чем связано то,что снова взялись за то,что не пускать детей без вакцин в школу?У нас директор разослала писюльку,что недопуск до занятий,переходите на семейное обучение.
Можу брикнути• 19 сентября 2023
Ответ дляКовбой Хагис
Не пишите бред.
Какой вирус куда будет ходить? Если он ходит только к невакцинированным, то вакцинированные чего боятся? Они же себя защитили.
Сейчас вам напишут ’столбняк’ и вы зависните от полученной информации😂
Ліньки гуглить• 19 сентября 2023
Ответ дляЗалетна Я тут
Звідкіля ви взяли цю дурню?
Чуєте, коліть себе і своїх дітей скільки влізе. Ніхто вас не зупинить. Яке вам діло до інших. Ви ж захищені
ЗабежАЛОЧКА• 19 сентября 2023
Ответ дляЖонДуан
Зараз більше щеплень. І вони багатокомпонентні.
Зараз вже 5 покоління щеплених. Є досліди на кроликах, що відбувається з кодним наступним поколінням. Медицина крокує вперед, але хвороби ще швидше.
Свідок Перемоги• 19 сентября 2023
Ответ дляTeonaa
Може щоб одне одного не заражали просто?
А що тільки не вакциновані хворіють? Шось вакцинація мене не застерегла від краснухи.
Чижик Пижик• 19 сентября 2023
Ответ дляСонечко
А що узнали ?
Я проти коронавакцини якщо що
Минулого разу як писала, то всі мої повідомлення були видалені. Тільки що фамілії не вказувала))) Я вакцинували дитину, поки не почала розбиратись у цьому.
Свідок Перемоги• 19 сентября 2023
Ответ дляТвердая валюта
А ось це бачили?
Кримінальна відповідальність за ’зараження’
Цікаво, як вони це будуть перевіряти? Всі невакцинованих одразу в групу заразних, а вакциновані заражені будуть офіційно здорові?)
маска Ілона• 19 сентября 2023
Ответ дляTeonaa
Ну буде вірус ходить. Вакциновані не заразяться, точніше заразяться, але не захворіють (носіями стануть), а невакциновані захворіють. Прийдеться карантин провести.
Ага, конечно. Верили мы в эти байки ещё на первых этапах вакцинации от ковида, теперь то уже все на практике увидели, как оно ’работает’
Пацака-задирака• 19 сентября 2023
Ответ дляКвартираЧья
Вам пощастило. Я жалію що від вітрянки не вакцинувала. В 10 років це була жесть. На обличчі шрами. Навіщо воно дитині. А отак сидіти на пороховій бочці і переживати щоб дитина хворобу перенесла, я не готова. Той же правець. Повторюсь, ви хоч якось тримаєтесь завдяки колективному імунітету, поки інші вакцинуються. Так, є відсоток дітей, у яких запускаються якісь процеси, але тригером може стати не тільки вакцинація, а й просто перенесення хвороби.
Тому і заражала малого вітрянкою, щоб це не відбулося у старшому віці.
Коклюшу не допоміг колективний імунітет, бо наче ж всі привиті від нього.
Тригером може бути все що завгодно, але спеціально я цей тригер провокувати вакцинами не готова. Тим паче що за дитину лікарі не несуть відповідальності, а тільки батьки.
КвартираЧья• 19 сентября 2023
Ответ дляПацака-задирака
Отож, тільки батьки. А від правцю потім лікарі лікують, і вся відповідальність на них, а батьки за голову хватаються.
Про заражала, то трохи смішно, моя дитина і в садок ходила в групу де в 3-4 роки вітрянкою хворіли і тоді не заразилась. А потім в 10 років захворіла. Життя непередбачуване.
Проработник• 19 сентября 2023
Ответ дляПесиКот
От чего прививаться?
Ну поинтересуйтесь от чего детей прививают .. ведь тема о детях и школе .
Проработник• 19 сентября 2023
Ответ дляНульовий сантиметр
Не надо мне рассказывать. Мой невакцинированный болел. По сравнению с вакцинированными- ни удуший, ни рыгачек, ни репризов. Кашлял до месяца, не сильнее, чем при орви
А воспета да, когда вся группа кашляет, хоть кто-то задумался в чем дело. Все вакцинируюшие мамы уверены были, что от соплей. А когда оказался коклюш, пелиатр не хотела вписывать в карту и в сад написпла споавку бронхит. ’ потому что вы ж понимаете, сэс, проверки начнутся’
Бредня какая )) моя малая болела коклюшем , привитая , прошло легко , написан коклюш .
МЧСница• 19 сентября 2023
Ответ дляTeonaa
Гыыы. А с температурой и соплями в школу можно, друг друга заражать всякой дрянью. У соседей ребенок третий месяц не может вычухаться после того, как пообщались со знакомым с орви. Тот уже давно здоров, а у у этого осложнение на глаза и уши
ПАЦАНКА О• 19 сентября 2023
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Я так. Мама лікар. Остання проба манту в 14 років стала фатальною. Через десятки років мама після моїх сумнівів із вакцинами для моїх дітей сказала, щоб чинила на свій розсуд, ще згодом благала не щеплювати, бо поспіспілкуваоась ще й із педіатром на роботі. Я відмовлялась як могла, дуже тиснули. Якщо після любих препаратів шост станеться, то вам скажуть, що це у вас дитина дефективнп, що ви їсте не те, а от вакцина без сумнівів - панацея, лікує, рятує, омолоджує, воскрешає
Мне кажется, по крайней мере на этом форуме много жалоб на последствия от прививок, если к примеру сравнивать время когда прививали вас, меня? Еще вопрос. Если вы привиты, то частично не передали иммунитет ребенку?
Лінива, не каюсь• 19 сентября 2023
Ответ дляTeonaa
І яка вакцина не зайшла?
Неврологія у старшої після АКДП (були судоми), астма - у средньої після КПК. На тому з вакцинацією та експериментами над дітьми я покінчила.
А упоротим заваксерам щиро бажаю відчути на власній шкірі усе, що відчула моя сім’я. Я їх ненавиджу на рівні з московитами.
Лінива, не каюсь• 19 сентября 2023
Ответ дляНевгамовна сила
ну канешна нет, а то, что после укуса бешеного животного люди не умирают с вакциной, это просто магия
У вас, сподіваюсь, усі вакцини від сказу згідно графіку поставлені.
Лінива, не каюсь• 19 сентября 2023
Ответ дляНаездница
в её случае после двух вроде. после прививки была высокая температура, ничем не сбивалась, повезли на скорой. и после этого начались проблемы. перестал нормально ходить, реагировать и тд. один и желанный ребёнок у неё.
но на самом деле от акдс полно таких историй. раньше тоже слышала. просто не афишируется.
Ну от в мене подібне зі старшою.
Лінива, не каюсь• 19 сентября 2023
Ответ дляПАЦАНКА О
Вопрос мамам. Вы же все привитые? У вас были какие-то осложнения? Почему сейчас тогда, прививки другие?
Особисто я не щеплена. Нічим і ніколи. Відвід через алергію. Тепер таке не дають. Перехворіла більшістю ’дитячих’ хвороб досить легко. Маю пожиттєвий імунітет.
Лінива, не каюсь• 19 сентября 2023
Ответ дляКвартираЧья
Моє улюблене - колективний імунітет від правця :)))
Ответ дляЛінива, не каюсь
Капец
А ми норм все було, допоки до кпк не дійшли.
Тепер почитала тут, тоже стрьомно!
А акдп оце - коли воно? Цікаво, ми вже робили чи ні
Тепер почитала тут, тоже стрьомно!
Ответ дляМЧСница
Срака
Тоді закалять, фізкультура, раціон. Не знаю що ще
Лінива, не каюсь• 19 сентября 2023
Ответ дляTeonaa
Капец
Тепер почитала тут, тоже стрьомно!
АКДП колись було у 3,4,5 місяців - потрійна доза. Щомісяця разова. Але це було 23 роки тому. Зараз не знаю і знати не бажаю. Менші діти жодного щеплення не мають. І не будуть мати.
Лінива, не каюсь• 19 сентября 2023
Ответ дляTeonaa
Акдп це акдс? На рус і на укр? Чи різне?
Так, П - правець, С - столбняк.
Лінива, не каюсь• 19 сентября 2023
Ответ дляTeonaa
У разі анаеробної глибокої рани колять протиправцевий анатоксин незалежно є вакцина чи нема її.
У цій вакцині АКДП коклюшний компонент в основному дає ускладнення.
ЗабежАЛОЧКА• 19 сентября 2023
Ответ дляПАЦАНКА О
Я відношусь до 3го покоління, моя мама до 2го і бабуся до 1го, яке почали щеплювати. Найгірше здоров´я у мене. Дітей не вакциную. Мама, в групі ризику повинна була щеплюватись постійно, як медик. Так, як їх вчили, що це благо до певного моменту вона це робила, згодом відмовилась за станом здоров´ я. Я не розумію питання, про який імунітет йде мова? Ви вважаєте, що вакцинація формує імунітет і зміцнює його, що це така собі свята вода? Я хворіла абсолютно всим, від чого була щеплена, хворіла важко. Прикладом міцного імунітету може бути бабусіна сестра, яка перенсла малярію, моя бабуся, яка пережила і вижила в голодомор, війну- покоління, яке мало складні життєві умови, 1 щеплення від віспи в дорослому віці, обмежений доступ до медичної допомоги і воно останнє здорве, останнє, яке бачить своїх правнуків, бо тривалість життя скоротилась.
ПАЦАНКА О• 19 сентября 2023
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Ну все же общая статистика говорит о том, что иммунитет после прививок есть. Вы болели полиомиелитом, туберкулезом,краснухой ?
КвартираЧья• 19 сентября 2023
Ответ дляЛінива, не каюсь
Де ви конкретно прочитали ’колективний імунітет від правця’ в моєму пості?
Це називається, почитала, переставила слова як захотіла.
Лінива, не каюсь• 19 сентября 2023
Ответ дляКвартираЧья
Ну Ваші ж слова. Нічого не переставляла. Все за порядком як написано.
Той же правець. Повторюсь, ви хоч якось тримаєтесь завдяки колективному імунітету, поки інші вакцинуються.