Антиваксеров прошу не писать,даби не разводить демагогии.
С чем связано то,что снова взялись за то,что не пускать детей без вакцин в школу?У нас директор разослала писюльку,что недопуск до занятий,переходите на семейное обучение.
ПАЦАНКА О• 20 сентября 2023
Ответ дляscorpioshka
Разница в том,что укуса может и не случиться за всю жизнь,а если и случится,то по факту колется вакцина,как если бы вы пили таблетки,когда заболели.А то,что сейчас делают прививки-их делают наперед,да еще и не одну и в лошадиной дозе.Не факт,что вы когда -то этим заболеете,но мощную дозу химии получите,подорвете иммунитет и т.п.А доказательств того,что уколотая заранее вакцина защищает ни у кого нет и вы сами это знаете.Потому что организм индивидуален и вы не знаете,как он отреагирует на ту или иную болезнь.А вот искусственно заранее травить организм и делать взбучку имунной системы-это как минимум глупо.
Если вы заболеете полиомиелитом или дифтерией, вакцину вам делать уже поздно будет.
Невгамовна сила• 20 сентября 2023
Ответ дляscorpioshka
від укусу скаженої тварини колять вакцину по факту.І її немає в календарі щеплень.
І що? Це все одно вакцина, а я відповідала на слова людини про те, що норм вакцини нема
Бавовнятий Пупс• 20 сентября 2023
Ответ дляscorpioshka
яке місто?
Черкаси. Ще ходила вчора до лікаря за довідкою, то зразу почали нав’язувати КПК. Кажу, в малого алергія, соплі по коліна, чхає. Лікар сказала, нічого страшного, це не є протипозанням
От як після цього можна вірити в те, що лікарі думають за наших дітей
Лінива, не каюсь• 20 сентября 2023
Ответ дляНаездница
онемение из за остеохондроза может? у остеопата были?
Так, я ж кажу - якесь просто замкнуте коло. І ми така сім´я кончених зожників. Активність, правильне харчування і тд і тп. От маю двох старших (до року повна вакцинація) і двох молодших - жодної вакцини - то просто Небо і Земля імунітет.
Малі навіть медичних карток не мають, ну стандартні якісь напевне є. Раз у житті по вайберу з сімейною вітрянку зафіксували ну і син руку ламав.
Ну в сезон грві якісь там може соплі чи горло першить - навіть не звертаюсь до лікаря. Теплий чай і багато гуляємо.
А старші від лікаря до лікаря то з одним то з іншим.
Я ніколи нікого не переконую - то все справа кожного. Просто для себе висновки зробила. З огляду на наш спосіб життя і тд і тп.
У медкарті - просто відмова. Як припре - то куплю записи про вакцини за будь яку ціну.
Лінива, не каюсь• 20 сентября 2023
Ответ дляПАЦАНКА О
Легку та середню форму поліо ви без спец.аналіщфв ніколи в житті від сезонного грві не відрізните.
Просто погугліть % важкого перебігу цих хвороб і групи ризику. І навіть офіційний % пву. Скільки ж усього пву не потрапляє до офіційної статистики!