ПробілНеПрацює• 19 сентября 2023

Ніколи не пускайте родичів пожити в свою квартиру.

Пустила брата, бо було його шкода. Вигнала жінка, не було де жити і мама дуже просила. Домовилися на рік.
Живе 7 років, виселятися не збирається, бо не має куди. Мама влаштовує істерики, що його шкода і йому треба допомогти.
Квартира повністю зіпсована, двері зняті, меблі побиті , батареї зняті.
Мама на його боці.
Квартира мені дісталася від бабусі, йому батьки купили, але він її залишив колишній дружині і дитині. І переселився в мою.
Руда ліса• 19 сентября 2023
Ответ дляПробілНеПрацює
Я не розумію навіщо, чесно.
Я просто в шоці була, як побачила.
Может он думает,что так за отопление не нужно будет платить
автор ПробілНеПрацює • 19 сентября 2023
Ответ дляГонУрова дівка
Продайте ту квартиру. Купите потом в другом месте чтоб и не знали родственники
От я і хочу її продати. Щоб її взагалі не було.
автор ПробілНеПрацює • 19 сентября 2023
Ответ дляБоХатая
У мене доречі, родичі образились на мене через те, що живучі вчотирьох в однушці, я не пустила до себе рідного племінника пожити 5 років поки він навчається в ВНЗ.
Бо ’місце звільнилось’ - мій власний син вступив теж до ВНЗ (вони однолітки) і ми зняли йому квартирку біля вишу.
Мовляв, його кровать же тепер вільна, чому не можна пожити?))))

Я тоді думала мені сміятись, бо люди такі цікаві, чи плакати, бо стосунки зіпсувались. Вирішила радіти, що позбулась такої рідні.
Цікаві люди просто.
Руда ліса• 19 сентября 2023
Ответ дляПробілНеПрацює
Двері тільки в кухню. На інших налічники. Мабуть, хотів міняти або побив.
Батареї всі зняв, заглушив стояк.
Грівся конвектором.
Зачем? У него не все дома? Или он думает,что раз снял батареи то за отопление не надо платить,жесть. Так он квартиру вам испортит, если она плохо отапливается,там стены испортятся,плесень появится.
Синди Кроуфорд• 19 сентября 2023
Ответ дляПробілНеПрацює
Только сразу купить альтернативу.а не профукать деньги
PmB• 19 сентября 2023
Ответ дляБоХатая
Я спочатку думала, що вони шуткують. Або що не зрозуміла і хочуть приїхати на час вступу на пару дніів поки документи подадуть. Дійшло, коли спитали чи є в мене шафа для його речей і робоче місце для занять.

А як же. Є. В мене ж одні шафи в однокімнатній квартирі на кожного. І одна просто пуста стоїть. І робочий стіл ще один пустує.

Чоловік тоді прийшов з роботи, а я сиджу в анабіозі. Як раз після розмови.
Сиджу, в одну точку дивлюсь - переварюю інформацію. Чоловік говорить - ’та ти не так зрозуміла, давай перепитаємо’. Подзвонили вдвох. Потім вдвох так сиділи один на одного дивились.
Ой цирк .
Зачем такие незамутненные вообще размножаются
Прилипало• 19 сентября 2023
Ответ дляПробілНеПрацює
Ну я можу його не бачити . Бо живу окремо.
А вона не хоче з ним ділити побут.
Може розміняти своє житло та купити йому якусь халупу. Аби дах був, йому ж все рівно, в якому срачі бухати та курити
PmB• 19 сентября 2023
Ответ дляПробілНеПрацює
Батареї всі зняв, заглушив стояк.
Грівся конвектором.
Тпк а зачем?
Мчета все равно идти будут . И он вас спрашивал ?
Короче ,я не знаю как вы это терпите .
Сусідка зверху• 19 сентября 2023
Ответ дляПробілНеПрацює
Батареї всі зняв, заглушив стояк.
Грівся конвектором.
Дебіл!!! Скажіть, що буде робити ремонт, хай важить куди хоче, на збір речей 2 дні і до побачення.
БоХатая• 19 сентября 2023
Ответ дляСусідка зверху
Ремонт під продаж або здачу
автор ПробілНеПрацює • 19 сентября 2023
Ответ дляPmB
Тпк а зачем?
Короче ,я не знаю как вы это терпите .
Звичайно не питав.
Я туди не ходила. Особливо з ним не спілкувалася. Я навіть не думала, що він таке може зробити.
автор ПробілНеПрацює • 19 сентября 2023
Ответ дляБоХатая
Ремонт під продаж або здачу
Не буде ремонту.
Я її продам, як є і все.
автор ПробілНеПрацює • 19 сентября 2023
Ответ дляПрилипало
Я теж про це думаю.
БоХатая• 19 сентября 2023
Ответ дляПрилипало
Всмислі розмігяти житло автора?
Хай розміняють житло брата, де живе бувша з дитиною. Або житло мами.
У брата теж було житло. Розпорядився на свій смак. А автор повинна своїм жертвувати?

Це як ’Давай з´їмо твій шматок торта, а потім кожен свій. ’
PmB• 19 сентября 2023
Ответ дляПробілНеПрацює
Звичайно не питав.
Ну вы же как то узнали об этом? И что оно говорит?

И вообще ,как муж на все это смотрит?
Верочка 100%• 19 сентября 2023
Ответ дляПрилипало
Он просрет и его и вернется назад
автор ПробілНеПрацює • 19 сентября 2023
Ответ дляРуда ліса
Так і є. Там вже цвіль.
автор ПробілНеПрацює • 19 сентября 2023
Ответ дляБоХатая
Всмислі розмігяти житло автора?

Я мала на увазі житло мами.
Прилипало• 19 сентября 2023
Ответ дляПробілНеПрацює
Я теж про це думаю.
Ну тож пропонуйте це матері. Ви навіть готові допомогти з пошуком. Мамі навіть грошенят дасте трохи на побут. Всі задоволені, брат не під мостом буде.
Прилипало• 19 сентября 2023
Ответ дляБоХатая
Всмислі розмігяти житло автора?

Мамине житло розміняти)
автор ПробілНеПрацює • 19 сентября 2023
Ответ дляВерочка 100%
Он просрет и его и вернется назад
Оформити на маму.
Але це не гарантія.
Верочка 100%• 19 сентября 2023
Ответ дляРуда ліса
Мне кажется, сдал на металл. Или под амфетаминами потянуло на физическую активность, в этом состоянии любят рукожопить креативный ремонт или разбирать технику на мелкие детали
БоХатая• 19 сентября 2023
Ответ дляПробілНеПрацює
Я мала на увазі житло мами.
Ну то хай розміняють.
У мами яка квартира?
Царевна в уггах• 19 сентября 2023
Ответ дляНоски на подтяжках
Ой, так мало нормальных осталось, у меня , напр, родноц брат у родителей украл крупную сумму, не маргинал, если что, простоирешил, что ему должны
моя сестра ’взяла’ золото из дома матери, когда той не было. Тоже решила, что ей должны. Потом война- и выехала, а родители присматривают за ее жильем. И мать нашла то золото у нее..
автор ПробілНеПрацює • 19 сентября 2023
Ответ дляВерочка 100%
Да, не знала.
Ну він щось мудрував. Це точно.
Батареї мабуть продав.
Верочка 100%• 19 сентября 2023
Ответ дляПробілНеПрацює
Оформити на маму.
Але це не гарантія.
Лучше уже запихать брата в ребцентр на год или больше. Но гарантии что не сорвется никакой
Руда ліса• 19 сентября 2023
Ответ дляПробілНеПрацює
Да, не знала.
Ну він щось мудрував. Це точно.
Батареї мабуть продав.
А что мама на это все говорит,что он угробил вашу квартиру?
100pudov• 19 сентября 2023
А как вариант: продать квартиру, купить другую и адрес не говорить?
автор ПробілНеПрацює • 19 сентября 2023
Ответ дляРуда ліса
Включає дурочку.
Кажу за батареї, вона каже , що не замінила, що їх немає. Двері, питаю де? Каже , що ремонт всерівно був старий. Нічого, він все зробить.
Ремонт не був дорогим, але там було все чисте і не обдерте. Там можна було комфортно жити. Зараз там жити не можна.
Бритоножка• 19 сентября 2023
Буває і по іншому. Моєму брату батьки подарували квартиру. А мені нічого. Було трохи образливо. Але коли мені ніде було жити а він поїхав в інше місто я жила в його квартирі. Кілька років. Коли повернувся - я виїхала на зйом. Потім знову він поїхав в інше місто - я знов жила в його квартирі безкоштовно. Він там і ремонт гарний зробив. Потім мама мені дала половину грошей на велику трикімнатну і я собі купила квартиру мрії. Дуже вдячна і братові і мамі за все. Знаю точно що мій брат не шкодує що пускав мене. Хоча я там жила з сином і дитина дещо підпортила ремонт. Тому ситуації бувають різні.