ПробілНеПрацює• 19 сентября 2023

Ніколи не пускайте родичів пожити в свою квартиру.

Пустила брата, бо було його шкода. Вигнала жінка, не було де жити і мама дуже просила. Домовилися на рік.
Живе 7 років, виселятися не збирається, бо не має куди. Мама влаштовує істерики, що його шкода і йому треба допомогти.
Квартира повністю зіпсована, двері зняті, меблі побиті , батареї зняті.
Мама на його боці.
Квартира мені дісталася від бабусі, йому батьки купили, але він її залишив колишній дружині і дитині. І переселився в мою.
ГонУрова дівка• 19 сентября 2023
Ответ дляПробілНеПрацює
Мама мені влаштовує істерики. Не хоче з ним жити. Що він її доведе, і я буду винна.
Ну и пусть устраивает. Прекратите общение на какое-то время и все
автор ПробілНеПрацює • 19 сентября 2023
Ответ дляЗамріяна
Я можливо не розумію того,бо я одна в сім´ї.
Але я не розумію коли батьки народжували собі дітей,а потім вішають їх між собою,щоб один одного доглядав.А вони тут ні до чого,ну ви ж народили,це ваші діти, це ваш хрест.
Я не хочу вникати в його проблеми, в його вічні скандали з жінками. В мене просто не має сил і бажання. Маю свою сім´ю.
Виходить , що він мене затягує в свої проблеми
Мишка-шалунишка• 19 сентября 2023
Он снял двери и продал? И батареи? Как живет без отопления?
Teonaa• 19 сентября 2023
Чому зняті двері, і те все інше?😳
Прибираю щодня• 19 сентября 2023
Ответ дляПробілНеПрацює
вона його виховата,то це її хрест. і да,тут винна вона- її виховання. так їй і озвучте.
я б визвала людей,коли піде братик на роботу-поміняти замки,речі- до мами під двері і звонок брату- повідомить,що тепер живе з мамою.Мамі- сказать,що речі під квартирою,нехай сторожує та чекає брата. Все. і відключитись ,
ГонУрова дівка• 19 сентября 2023
Ответ дляПробілНеПрацює
Ну я можу його не бачити . Бо живу окремо.
А вона не хоче з ним ділити побут.
Продайте ту квартиру. Купите потом в другом месте чтоб и не знали родственники
Мишка-шалунишка• 19 сентября 2023
Выселить и забыть. И его, и недомать. Они вас быстрее в гроб загонят, чем этот наркоша сам отойдет в мир иной. Как ваш муж на это реагирует?
автор ПробілНеПрацює • 19 сентября 2023
Ответ дляВерочка 100%
Плохо если зависимый дома может безнаказанно употреблять и ничего не должен. Это всем во вред. Вы не обязаны приносить себя в жертву их с мамой болезни. В таких семьх мама еще более ненормальная, чем наркоман, обычно, ее без наркотиков колбасит
Все так і є.
З ним я можу не спілкуватися.
Але я не можу не спілкуватися з мамою. А вона не адекватно реагує на всі ситуації, які стосуються брата.
Teonaa• 19 сентября 2023
Ответ дляПробілНеПрацює
Мама його не хоче. Хоче жити сама.
Коли я кажу, що хай живе з тобою, починає мене шантажувати, що я хочу її смерті.
Ну пускай шантажує
Міняйте замки
автор ПробілНеПрацює • 19 сентября 2023
Ответ дляMs. Откровенность
У родственника так племянник заселился с семьей. Обещал платить аренду. Пару месяцев поплатил и все. Теперь квартира ему перешла.
Вірю.
БоХатая• 19 сентября 2023
У мене доречі, родичі образились на мене через те, що живучі вчотирьох в однушці, я не пустила до себе рідного племінника пожити 5 років поки він навчається в ВНЗ.
Бо ’місце звільнилось’ - мій власний син вступив теж до ВНЗ (вони однолітки) і ми зняли йому квартирку біля вишу.
Мовляв, його кровать же тепер вільна, чому не можна пожити?))))

Я тоді думала мені сміятись, бо люди такі цікаві, чи плакати, бо стосунки зіпсувались. Вирішила радіти, що позбулась такої рідні.
Руда ліса• 19 сентября 2023
Ответ дляБоХатая

Прикол. Простые как 5коп
Замріяна• 19 сентября 2023
Ответ дляПробілНеПрацює
Це не ваш хрест, він син вашої мами в першу чергу, у вас своя сім´я,свої проблеми, хай мати його забирає до себе.
Бо такими темпами,ви залишитесь без сім´ї,зато з братом,а мама ваша скаже що то ви винні що від вас чоловік пішов, а бубочка вам не заважала.
Купи слона• 19 сентября 2023
Ответ дляПробілНеПрацює
Я така зла.
На маму навіть більше.
От нехай мама зі своїм скарбиком синочкой - карзіночкой і живе
автор ПробілНеПрацює • 19 сентября 2023
Ответ дляКопуша
Ваш брат добровільно залишив колишній дружині і дитині квартиру? Тобто з ними типу порядно вчинив, а вам ламає майно?
Так добровільно.
Але він тоді був адекватніший.
Мама ним дуже пишалася, що він джентльмен. Але вийшло , що за мій рахунок.
olgabaluta• 19 сентября 2023
Автор, ну нельзя быть такой мягкохарактерной! 7 лет… Вы - просто ангел! Шлите лесом всех родственников, я никогда не понимала, зачем они нужны 🤦‍♀️
автор ПробілНеПрацює • 19 сентября 2023
Ответ дляСинди Кроуфорд
Автор.а его бывшая квартира и Ваша равноценные?
Так.
ГугелП@лАмался• 19 сентября 2023
Ответ дляНе любовница
У меня брат один раз увидел едекларацию в открітом доступе, устроил скандал. что я ему не помогаю. У меня ребенок с инвалиндостью. муж получал копейки. но за это муж ездил с малым на все процедуры.
Братец увидел е деклрацию в открытом доступе устроил скандал , мол я в роскоши живу.
На тот момент он жил с папой. папа больной был. сахар, ногу ампутировали( И брат считал, что я должна помогать.
Мне никто не помогал. совсем.Все сама.Квартира -мужа, точнее записана на свекрови.
Когда заболел папа. братец ко мне с претензией позвониля. мол. видел декларацию, в роскоши купаешься ,с..ка..
А потом умирает папа..Я половину строимости похорон оплатила
Через несколько недель меня обокрали..Забрали все..
Я так и не выбралась из этого ада..Работы стало меньше. по три четыре месяца за свой счет, переведи на 0.25 ставки
Братец понабирал кредитов. долги за комоуналку, я не знаю, как с этого выбраться..
Папа вам отчим ,или как?
автор ПробілНеПрацює • 19 сентября 2023
Ответ дляРуда ліса
И поэтому он должен долбить квартиру, и сомневаюсь что он платит коммуналку.
Платив.
автор ПробілНеПрацює • 19 сентября 2023
Ответ дляБоХатая
Авторе, задумайтесь над одним
Ось ви сидите старенькі,на нервах хвора, і думаєте - Як гарно, що братові допомогла. А могла б квартиру здати, дітям щось зайве придбати. Але ж я добра.
Я вже про це думаю.
В мене двоє дітей.
Я взагалі, хочу її продати.
Руда ліса• 19 сентября 2023
Ответ дляПробілНеПрацює
Я вже про це думаю.
В мене двоє дітей.
Я взагалі, хочу її продати.
Продать будет лучший вариант. Только смотрите чтоб ваш братец деньги не спер
автор ПробілНеПрацює • 19 сентября 2023
Ответ дляБоХатая
Ви і так ворог. Чи вас через те, що квартиру віддали - холють, лееють і на руках носять?
Так. З братом стосунки погані.
Але з мамою добрі були. Але якщо я його вижену, то такими не будуть.
Байрактарна• 19 сентября 2023
Маме жаль - пусть ему и помогает. Ещё одну квартиру пусть купит, жаль ведь бедолагу, одну просрал, надо новую! 😁
Помогать и жалеть за чужой счёт конечно легко.

А вы соберите его вещи, отвезите к маме или на платный склад, меняйте замки, и шлите всех к черту. Терпеть человека, портящего имущество, ни секунды бы не стала, брат он или не брат. И что у вас с батареями случилось, он их снял чтобы что? Продать ? Это вообще что-то за гранью.
БоХатая• 19 сентября 2023
Ответ дляРуда ліса
Прикол. Простые как 5коп
Я спочатку думала, що вони шуткують. Або що не зрозуміла і хочуть приїхати на час вступу на пару дніів поки документи подадуть. Дійшло, коли спитали чи є в мене шафа для його речей і робоче місце для занять.

А як же. Є. В мене ж одні шафи в однокімнатній квартирі на кожного. І одна просто пуста стоїть. І робочий стіл ще один пустує.

Чоловік тоді прийшов з роботи, а я сиджу в анабіозі. Як раз після розмови.
Сиджу, в одну точку дивлюсь - переварюю інформацію. Чоловік говорить - ’та ти не так зрозуміла, давай перепитаємо’. Подзвонили вдвох. Потім вдвох так сиділи один на одного дивились.
автор ПробілНеПрацює • 19 сентября 2023
Ответ дляРуда ліса
А зачем? И кто ему разрешил?
Я не розумію навіщо, чесно.
Я просто в шоці була, як побачила.
PmB• 19 сентября 2023
Ответ дляПробілНеПрацює
Не будьте дурні, не пускайте родичів. Хай живуть надворі.
А зачем снял двери и батареи? Или он алкаш?
Сусідка зверху• 19 сентября 2023
Вы странная, ей богу. Брат из дома выходит или он всё время в квартире? Собрать лахи в его отсутствие, перевезти к маме и сменить замки. Мама наглая у вас конечно мадама раз ей жалко пусть принимает в своей квартире. Крайний метод вызвать полицию и выгнать.
автор ПробілНеПрацює • 19 сентября 2023
Ответ дляМишка-шалунишка
Двері тільки в кухню. На інших налічники. Мабуть, хотів міняти або побив.
Батареї всі зняв, заглушив стояк.
Грівся конвектором.
ГугелП@лАмался• 19 сентября 2023
Ответ дляПробілНеПрацює
Батареї всі зняв, заглушив стояк.
Грівся конвектором.
Может он думает что так за отопление не насчитают?
Он коммуналку платит?
автор ПробілНеПрацює • 19 сентября 2023
Ответ дляМишка-шалунишка
Батареї мабуть продав.
Двері не знаю, побив чи хотів зміни і передумав.