Послушная• 19 сентября 2023

Михайлове диво, свято

Михайлове диво - велике християнське свято, яке відзначається у вересні. За новоюліанським календарем урочистість зустрічали 6 вересня, а за юліанським воно випадає на вівторок 19 вересня.

Цього дня віруючі згадують створені архангелом Михайлом чудеса. Михайло - це голова небесного війська. У народі Михайло вважається захисником Києва, оскільки зображений на гербі столиці, а також покровителем усіх воїнів. Йому можна молитися про зцілення будь-яких хвороб і про добробут військових.
.
Бережи Боже та всі святі всіх захисників України!💛💙
Тану на сонці• 19 сентября 2023
Ответ дляЛупаю цю скелю
А яке Різдво може бути після початку Нового року? Ви ж віруюча?))
Празднуем с 13 на 14 )

Тану на сонці• 19 сентября 2023
Ответ дляSvitlo_
Тобто для вас святкування - це нічого не робити і стіл накрити?
Вы по себе судите?
Svitlo_• 19 сентября 2023
Ответ дляТану на сонці
А кто меня лишил этого выбора? Я как праздновала так и праздную
Значить ви номінальна віруюча і не відвідуєте жодної церкви. То для чого взагалі ви піднімаєте це питання? Яка вам різниця, як будуть святкувати прихожани церков?
Тану на сонці• 19 сентября 2023
Ответ дляЛупаю цю скелю
В церкву якусь ходите чи святкуєте накриванням на стіл?)))
Совмещаю, так можно? ))
Лупаю цю скелю• 19 сентября 2023
Ответ дляТану на сонці
Вы по себе судите?
То в яку церкву ходите?))
Тану на сонці• 19 сентября 2023
Ответ дляЛупаю цю скелю
Зеля ніяк не впливає на моє рішення
Svitlo_• 19 сентября 2023
Ответ дляТану на сонці
Вы по себе судите?
Ті для кого по іншому - приймають рішення священнослужителів і святкують тоді, коли в церкві служба.

Лупаю цю скелю• 19 сентября 2023
Ответ дляТану на сонці
Совмещаю, так можно? ))
І в якій церкві Різдво будуть святкувати 7.01?)) Можете не відповідати
Ленне-Рейма• 19 сентября 2023
З Святами пов’язано багато прикмет/традицій. Наприклад (якщо не помиляюсь),на Воздвиження птахи відлітають у теплі краї, 27 вересня по старому, то як їх тепер заставити 6 вересня летіть. Ця рашка пересрала все життя нам, і свята також... тепер взагалі нічого не хочеться святкувати(
Тану на сонці• 19 сентября 2023
Ответ дляok1904
В ситуації яка склалася всеодно бути не може. Сьогодні святкує московський патріархат, от же своїм святкуванням за їхнім календарем Ви підтримуєте саме ворожу культуру. Вас , мабуть, війна не торкнула зовсім, живете як і жиди до війни без змін?
Коснулась как и многих. Только причем вера в Богу к раше?
Тану на сонці• 19 сентября 2023
Ответ дляok1904
Різний розрахунок.
А чё?
Svitlo_• 19 сентября 2023
Ответ дляЛенне-Рейма
Як віра в Бога, шанування свят поєднане з відлітанням птахів?
Для чого вам заставляти птахів летіти саме 6 вересня?
ПесиКот• 19 сентября 2023
Ответ дляжар-птица Нюра
А що неможна робити в цей день?
Что то новое, покупка, ремонт, вообще надо просто прожить этот день
Тану на сонці• 19 сентября 2023
Ответ дляSvitlo_
Всмысле поднимаю вопрос? Тема не моя, если вы заметили. Нигде я ничего не поднимаю. Это на меня здесь сыпятся вопросы со всех сторон.
И да, церковь я посещаю, я ошиблись в своих выводах. Ну ничего, людям свойственно ошибаться. Даже сегодня пойду в церковь
Лупаю цю скелю• 19 сентября 2023
Ответ дляТану на сонці
Ви так і не напишите в яку церкву ходите святкувати?)))
Тану на сонці• 19 сентября 2023
Ответ дляЛупаю цю скелю
То в яку церкву ходите?))
В обычную. Люблю Выдубецкий монастырь в Киеве. А так хожу в ближайшую к дому, если хочу просто свечки поставить
Тану на сонці• 19 сентября 2023
Ответ дляЛупаю цю скелю
7.01 отпишусь вам ))
Seehund• 19 сентября 2023
Ответ дляok1904
Великдень? Бо ця дата неперехіднн свято.
І що значить поміняли, чи не поміняли дати. В мацковському патріархаті всі свята по датам лишилися без змін. Ви підтримуєте російський патріархат, тобто ворожу Україні секту?
У меня очень верующая невестка, она перестала посещать московский патриархат ещё до войны, потому что там лили в уши, что придет князь на царство всемирное. И этот князь путин.
Лупаю цю скелю• 19 сентября 2023
Ответ дляТану на сонці
7.01 отпишусь вам ))
А нащо? Тільки мпу, це і так ясно))

Тану на сонці• 19 сентября 2023
Ответ дляЛупаю цю скелю
Написала
Тану на сонці• 19 сентября 2023
Ответ дляЛупаю цю скелю
А нащо? Тільки мпу, це і так ясно))
Так зачем тогда спрашиваете?
Лупаю цю скелю• 19 сентября 2023
Ответ дляТану на сонці
Звичайна українстка церква буде 25.12 святкувати, як ви збираєтесь суміщати?)))
Хома з пастою• 19 сентября 2023
Споры старый новый🤯 до 1918 года был григорианский календарь ( можно легко проверить взяв в руки старые , выпущенные до 18 года молитвословы), с февраля 1918 нас перевели на юлианский календарь, теперь вернули на григорианский. Вопрос кто из них новый кто старый? Европа на нынешнем календаре , раша на прошлом. Кому что ближе - так и живет
КоролеВешна• 19 сентября 2023
Ответ дляnezhinka
Так це ж по старому календарю.
Не все так обожают наше правительство
Лупаю цю скелю• 19 сентября 2023
Ответ дляТану на сонці
Так зачем тогда спрашиваете?
Цікаво, що брехати зібрались))
Лупаю цю скелю• 19 сентября 2023
Ответ дляКоролеВешна
Не все так обожают наше правительство
А при чому тут уряд?)))
КоролеВешна• 19 сентября 2023
Ответ дляПесиКот
Результат будет такой что совсем не будут отмечать никакого, кроме Пасхи и Рождества
Нет, будем раскольниками, нам не привыкать после большевиков
КоролеВешна• 19 сентября 2023
Ответ дляSvitlo_
Як пов´язані між собою віра в Бога і свята. Як зміна дати впливає на віру в Бога?
Как крещенская вода резко станет святой не 19, а 6 января - вот именно так!
Тану на сонці• 19 сентября 2023
Ответ дляЛупаю цю скелю
Думаете нигде и никто 7.01 не будет праздновать?
КоролеВешна• 19 сентября 2023
Ответ дляТану на сонці
Вы свой день рождения тоже на две недели раньше теперь празднуете? Если я всю жизнь праздновала Рождество 7 января, то теперь это стал обычный день?
Партия сказала ’надо’, комсомол ответил ’есть’