Послушная• 19 сентября 2023
Михайлове диво, свято
Михайлове диво - велике християнське свято, яке відзначається у вересні. За новоюліанським календарем урочистість зустрічали 6 вересня, а за юліанським воно випадає на вівторок 19 вересня.
Цього дня віруючі згадують створені архангелом Михайлом чудеса. Михайло - це голова небесного війська. У народі Михайло вважається захисником Києва, оскільки зображений на гербі столиці, а також покровителем усіх воїнів. Йому можна молитися про зцілення будь-яких хвороб і про добробут військових.
.
Бережи Боже та всі святі всіх захисників України!💛💙
.
Мотористка• 19 сентября 2023
Ответ дляЛупаю цю скелю
То в яку церкву ходите?))
Зачем туда ходить?
Тану на сонці• 19 сентября 2023
Ответ дляok1904
До чого віра до Бога до святкування свят?
Действительно к чему вера в Бога и празднование Пасхи или Рождества
Тану на сонці• 19 сентября 2023
Ответ дляok1904
Серйозно в Видубицький? Видубицький святкуватиме Різдво 25.12. Прийдете 7.01 поставити там свічку, а вже по святі давно.
Именно, прийду 7.01 поставить свечку
Тану на сонці• 19 сентября 2023
Ответ дляSvitlo_
Так якраз Богу взагалі не потрібні святкування ні народження Христа, ні михайлового чуда......
Серьезно? Вам сам сказал? А для чего тогда в церкви праздничные службы идут?
Полуничка• 19 сентября 2023
Ответ дляТану на сонці
Нет, только зачем даты менять? Чтобы что? Чего Пасху не поменяли?
Чегокать Путіну будете. Про принцип визначення дати Великодня поцікавтеся окремо. А щодо дат - повертаємо своє.
Весотехник• 19 сентября 2023
Ответ дляЛупаю цю скелю
Українська не буде. В Києві не залишилось мп
Будут. На улице отслужат. Можно забрать храм, но нельзя забрать веру
Весотехник• 19 сентября 2023
Ответ дляПолуничка
То-то казаки всю жизнь униатов резали... Вы бы хоть поинтересовались в чем у них разногласия были
Полуничка• 19 сентября 2023
Ответ дляВесотехник
Я російські помийки не читаю, тому такої інформації мені брати ніде.
Лупаю цю скелю• 19 сентября 2023
Ответ дляВесотехник
А хто храм забрав?)
Весотехник• 19 сентября 2023
Ответ дляЛупаю цю скелю
А хто храм забрав?)
А вы поинтересуйтесь сколько храмов отобрано и теперь стоят пустыми. Причем отбирали даже те, которые строились на деньги прихожан
Лупаю цю скелю• 19 сентября 2023
Ответ дляВесотехник
Не відібрано, а вигнано мп
Тану на сонці• 19 сентября 2023
Ответ дляok1904
Ну от для чого ? Адже святкувати можна вдома. Хіба ні?
Что для чего? Для чего праздновать?
Тану на сонці• 19 сентября 2023
Ответ дляok1904
Кому?
Господу Богу, Богородице, Николаю Чудотворцу и другим. А кому надо? Вы кому ставите?
Тану на сонці• 19 сентября 2023
Ответ дляПолуничка
Ох, какая вы грозная, прям боюсь боюсь
Тану на сонці• 19 сентября 2023
Ответ дляПолуничка
То есть до этого года, мы праздновали чужие праздники, а теперь возвращаем своё?
Весотехник• 19 сентября 2023
Ответ дляЛупаю цю скелю
Не відібрано, а вигнано мп
О, это в корне меняет дело. Граждане Украины на свои деньги построившие храм, со священником, родившимся и учившимся в Украине, конечно же не имеют никаких прав. Их надо вышвырнуть и пусть лучше храм стоит пустой, но зато вот такой аноним будет считать, что борется с мп
Тану на сонці• 19 сентября 2023
Ответ дляПолуничка
Просто вы не хотите читать альтернативные источники и мнения. Вам сказали вот надо, празднуем теперь так, а вы и рады стараться
Тану на сонці• 19 сентября 2023
Ответ дляЛупаю цю скелю
Може лєнін?
Не, он уже давно умер. Не знали?
Лупаю цю скелю• 19 сентября 2023
Ответ дляТану на сонці
Не, он уже давно умер. Не знали?
В таких як ви лєнін завжди живий(((.
Тану на сонці• 19 сентября 2023
Ответ дляЛупаю цю скелю
В таких як ви лєнін завжди живий(((.
А в таких як вы, кто жив? Батько Бандера?
Полуничка• 19 сентября 2023
Ответ дляТану на сонці
Це вам сказали, що так не треба, ви й повторюєте, як усі споживачі рашасміття.
Полуничка• 19 сентября 2023
Ответ дляТану на сонці
Ви раніше святкували християнські свята разом зі своїми вбивцями, а тепер будете разом із цивілізованим світом.
Тану на сонці• 20 сентября 2023
Ответ дляПолуничка
Так тогда нам бы католиками стать, ну что бы уж точно вам не иметь ничего общего с вашими убийцами
Полуничка• 20 сентября 2023
Ответ дляТану на сонці
Хай вони стають, вони вторинні, джерело віри з Київської Русі. А мої вбивці - то ваші визволителі чи ваші мальчікі?