Послушная• 19 сентября 2023

Михайлове диво, свято

Михайлове диво - велике християнське свято, яке відзначається у вересні. За новоюліанським календарем урочистість зустрічали 6 вересня, а за юліанським воно випадає на вівторок 19 вересня.

Цього дня віруючі згадують створені архангелом Михайлом чудеса. Михайло - це голова небесного війська. У народі Михайло вважається захисником Києва, оскільки зображений на гербі столиці, а також покровителем усіх воїнів. Йому можна молитися про зцілення будь-яких хвороб і про добробут військових.
.
Бережи Боже та всі святі всіх захисників України!💛💙
Печальки.нет• 19 сентября 2023
Було 6 вересня Михайлове диво

ok1904• 19 сентября 2023
Ответ дляТану на сонці
Вы свой день рождения тоже на две недели раньше теперь празднуете? Если я всю жизнь праздновала Рождество 7 января, то теперь это стал обычный день?
Дату народження Христа ніхто не знає точно, взагалі є дослідження, що він народився чи то весною чи то влітку.
Лупаю цю скелю• 19 сентября 2023
Ответ дляТану на сонці
Нет, только зачем даты менять? Чтобы что? Чего Пасху не поменяли?
А чому не міняти? Щоб що?)
Тану на сонці• 19 сентября 2023
Ответ дляok1904
Ну ок. Праздновала 7 января, почему должна теперь праздновать в другой день?
Тану на сонці• 19 сентября 2023
Ответ дляЛупаю цю скелю
А чому не міняти? Щоб що?)
А менять зачем, чтобы что? Почему не меняете себе дату рождения?
Лупаю цю скелю• 19 сентября 2023
Ответ дляТану на сонці
А кому ви що винні?)) Хоч щодня святкуйте
Лупаю цю скелю• 19 сентября 2023
Ответ дляТану на сонці
Якщо буде потрібно то поміняю.

Тану на сонці• 19 сентября 2023
Ответ дляЛупаю цю скелю
Вот именно, что не должна никому. Поэтому и праздную как и всю жизнь праздновала, не подстраиваясь под наше правительство как некоторые))
тяжкаялюдина• 19 сентября 2023
Ответ дляТану на сонці
Так не все ж перешли на новый. Кто то сам думает, а не слушается во всем других
Те, кто сам думает, как раз и перешли.
И у них не будет Рождество после Нового года
Тану на сонці• 19 сентября 2023
Ответ дляЛупаю цю скелю
Якщо буде потрібно то поміняю.
То поменяйте
ok1904• 19 сентября 2023
Ответ дляТану на сонці
Великдень? Бо ця дата неперехіднн свято.
І що значить поміняли, чи не поміняли дати. В мацковському патріархаті всі свята по датам лишилися без змін. Ви підтримуєте російський патріархат, тобто ворожу Україні секту?
ok1904• 19 сентября 2023
Ответ дляПечальки.нет
Було 6 вересня Михайлове диво
Так.
Тану на сонці• 19 сентября 2023
Ответ длятяжкаялюдина
Те, кто сам думает, как раз и перешли.
Ваше право
Лупаю цю скелю• 19 сентября 2023
Ответ дляТану на сонці
Та всім по фіг)))
ok1904• 19 сентября 2023
Ответ дляТану на сонці
Ви маєте право святкувати, коли вважаєте за потрібне.
Svitlo_• 19 сентября 2023
Ответ дляТану на сонці
Свій день народження я завжди святкувала за григоріанським стилем, як і ви.
Те що ви святкували Різдво 7 січня, чи взагалі не святкували - ніяк не впливає на віру в Бога.
Лупаю цю скелю• 19 сентября 2023
Ответ дляТану на сонці
То поменяйте
Ще раз, якщо буде потрібно то поміняю))
Тану на сонці• 19 сентября 2023
Ответ дляok1904
Мне все равно на рос патриархат и московию, я поддерживаю то , что считаю правильным,даже если на раше также
Svitlo_• 19 сентября 2023
Ответ дляТану на сонці
Тому що якщо ваша церква, прихожанкою якої ви є змінила дату, то у вас немає вибору.

Лупаю цю скелю• 19 сентября 2023
Ответ дляТану на сонці
А яке Різдво може бути після початку Нового року? Ви ж віруюча?))
Тану на сонці• 19 сентября 2023
Ответ дляok1904
Почему у католиков и православных Пасха не совпадает?
Svitlo_• 19 сентября 2023
Ответ дляТану на сонці
Тобто для вас святкування - це нічого не робити і стіл накрити?
Тану на сонці• 19 сентября 2023
Ответ дляЛупаю цю скелю
Та всім по фіг)))
Согласна, как и мне на всех ))
Лупаю цю скелю• 19 сентября 2023
Ответ дляТану на сонці
Согласна, как и мне на всех ))
В церкву якусь ходите чи святкуєте накриванням на стіл?)))
Тану на сонці• 19 сентября 2023
Ответ дляЛупаю цю скелю
Ще раз, якщо буде потрібно то поміняю))
Да, скоро зеля скажет, побежите менять)))
Лупаю цю скелю• 19 сентября 2023
Ответ дляТану на сонці
Зеля ніяк не впливає на моє рішення
ok1904• 19 сентября 2023
Ответ дляТану на сонці
В ситуації яка склалася всеодно бути не може. Сьогодні святкує московський патріархат, от же своїм святкуванням за їхнім календарем Ви підтримуєте саме ворожу культуру. Вас , мабуть, війна не торкнула зовсім, живете як і жиди до війни без змін?
Svitlo_• 19 сентября 2023
Ответ дляТану на сонці
Зеля ніяк не впливає на рішення церков.
Тану на сонці• 19 сентября 2023
Ответ дляSvitlo_
А кто меня лишил этого выбора? Я как праздновала так и праздную
ok1904• 19 сентября 2023
Ответ дляТану на сонці
Різний розрахунок.