Комиссия50%• 19 сентября 2023

Укус дитини і набряк, зайдіть будь ласка (2)

Який лікар? Дерматолог? Інфекціоніст? Алерголог?
Знайшла тільки алерголога! Це якийсь треш. Лікарі під запис в приватних на завтра чи потім колись!
Що це таке? Хтось бачив такі укуси?
Це не свинка?
Стан хороший загальний. Темп нема і не було. Весела, все як завжди, апетит ок, стілець ок, ніяких симптомів підозрілих.
автор Комиссия50% • 19 сентября 2023
Ответ дляЛепешечка
Фото геть не інформативне. Мені здається ви панікуєте. Зробіть нормальне фото, щоб видно було що там. Тим паче лікар вже бачив дитя. Вам нічого нового не скажуть.
Спить, темно в кімнаті
Ось дві вранішні
І дві (де з помітками) - вчорашні. Три трбто
автор Комиссия50% • 19 сентября 2023
Ответ дляВесела моль
В сина укус комара дуже опухае,мажу гормоном,даю щось антигістамінне Бувало,що колола дексаметазон,бо довго не проходило.Але це все назначав лікар
А була така картина? Що пляма окремо, а саме місце укуса окремо?
автор Комиссия50% • 19 сентября 2023
Ответ дляТвоя космішна
А педіатру фото висилали?
Я особисто була сьогодні . На прийомі
автор Комиссия50% • 19 сентября 2023
Ответ дляЛепешечка
Тфу
Дві фотки (лежить) це вранці
А три, де помальовано) вчорашні
Леді Душка• 19 сентября 2023
Это дочь покусали мошки. В больнице дали аньтигстаминное и мазь в шприц выдавили. Через пару дней только эритемы небольшие остались. Сказали, что местная аллергическая реакция.
автор Комиссия50% • 19 сентября 2023
Ответ дляЛеді Душка
Ну я бачу що припухлість там, де і укус. Хоча значне почервоніння
А у мене почервоніння бозна де
автор Комиссия50% • 19 сентября 2023
Ответ дляЛеді Душка
Яка лікарня була, саме лікарня чи мед центр? Якщо лікарня, як ви туди потрапили?
Не беруть трубку і все. Ніде
Лепешечка• 19 сентября 2023
Ответ дляКомиссия50%
Тфу
Дві фотки (лежить) це вранці
А три, де помальовано) вчорашні
Я не дачу нічого критичного, а ви зря панікуєте. Така реакція у малят. Я Феністил-гель сину мастила і додатково давала еріус.
Леді Душка• 19 сентября 2023
Ответ дляКомиссия50%
Не беруть трубку і все. Ніде
Это в Германии.
Но дома еще меня мама при укусе водила в детскую областную больницу. И я так же детей потом водила.
автор Комиссия50% • 19 сентября 2023
Ответ дляЛеді Душка
Это в Германии.
Ну вдалося записатися в сантален до алерголога за 1000грн
Все.
А лікарні трубку не беруть
А іхати мені з передмістя, раптом не приймуть чи ще щось
Лепешечка• 19 сентября 2023
Ответ дляКомиссия50%
Все.
А лікарні трубку не беруть
Алерголог вам не потрібен, достатньо звичайного педіатра, максимум - дерматолог
Весела моль• 19 сентября 2023
Ответ дляКомиссия50%
Ні,опухав сам укус,але дуже сильно
автор Комиссия50% • 19 сентября 2023
Ответ дляЛепешечка
Так от немає!
Я взагалі хочу інфекціоніста
Вони, таке враження, що приходять до мед цетру конкретного раз на тижд, припустимо. І ніде немає, що сьогодні він присутній. Досиали вже, бісять
1000 прийом, ще й чекати якогось дня тижня.
Брехушечка• 19 сентября 2023
Ответ дляКомиссия50%
А куди саме?
Да, за пояму
Бачете, вона не на укусі, а десь збоку
По фото незрозуміло. У моєї стало як припухлість на шиї, тепле в тому місці. Не пам´ятаю, чи було почервоніння. То педіатр сказала вишивати швидку і їхати в хірургію.
В швидкій сказали, що схоже на укус, але повезли в лікарню.
Леді Душка• 19 сентября 2023
Ответ дляКомиссия50%
Все.
А лікарні трубку не беруть
Дочь смотрел просто врач, а не аллергол.
Брехушечка• 19 сентября 2023
Моїй було тоді всього 7 міс. Швидка нас відвезла на Підвисоцького в дитячу лікарню. А так дитина вела себе як зазвичай, температури не було.
Лепешечка• 19 сентября 2023
Ответ дляКомиссия50%
Так от немає!
Я взагалі хочу інфекціоніста
Ви дуже знервована! Діти зараз хворіють, багато дітей таких, тому нема місць. Алерголог приймає складних дітей з алергією, а не з краснотою від укусу комахи. Це серйозна консультація, ще й алергіки зараз страждають. В мене в сімʼї 4 алергіка, знаю що кажу.
Інфекціоніст вам для чого? Вкусив кліщ і сидить?
Заспокойтеся, випийте чаю і сходіть до звичайного педіатра. Можете поїхати на Богатирську, там вам швидко поставлять заспокійливе.
автор Комиссия50% • 19 сентября 2023
Ответ дляЛепешечка
А дитині щось скажуть на тій богатирський?
І як вжагалі іздити в лікарні? Взяв і приїхав? Чи направлення? Чи по швидкій іхати?
Ввечері вже ми з машиною, нам все одно куди. Може охмадит?
автор Комиссия50% • 19 сентября 2023
Ответ дляЛепешечка
Я не знервована, я спать питаюсь
Свекруха задовбує
То вона алерголога за тищу знайшла в ірпіні в санта лен
Апофиозная• 19 сентября 2023
Ответ дляКомиссия50%
Я не знервована, я спать питаюсь
Свекруха задовбує
Все вы правильно делаете!
Ребенок очень маленький. Сильная аллергическая реакция, нужно купировать препаратами. Иногда и взрослые реагируют температурой 40 и по скорой колят уколами.

Только не ведитесь на фенистил и местные примочки- если вам в платной назначат
Вообще не помогает. У меня ребенок тоже реагирует остро на укусы и я сама аллерник в этом плане.
Лепешечка• 19 сентября 2023
Ответ дляКомиссия50%
Та будь куди до дитячого відділу. Скажіть, що хвилюєтеся.
Свекруху в сад.