Бідося• 19 сентября 2023
У скільки років ви видали своїй дитині ключі від квартири?
Аби коли вас нема вдома вона/він могли самостійно прийти додому.
Бідося
• 19 сентября 2023
І що, не боїтесь що якісь крадії прослідкують за малим, і відберуть ключі і обкрадуть всю вашу хату?
Борщик• 19 сентября 2023
Доньці в 3 класі, вона й у транспорті сама додому їхала наприкінці 3 класу. Син зараз у тому ж віці узагалі не готовий. Замки сам не відкриє
БезникаЯ• 19 сентября 2023
Ответ дляБідося
а у нас нечего красть
Бідося
• 19 сентября 2023
Ответ дляБезникаЯ
а у нас нечего красть
Тоді документи знайдуть і вкрадуть
Коханозадовільна• 19 сентября 2023
З 11 років,до того дитина нікуди сама не ходила і вдома не залишалася
Коханозадовільна• 19 сентября 2023
Ответ дляБідося
Тоді документи знайдуть і вкрадуть
Кому потрібні чужі документи?
Бідося
• 19 сентября 2023
Ответ дляБезникаЯ
и шо
Не знаю, я просто порівнюю зі своїм випадком
Танго утрьох• 19 сентября 2023
Ответ дляБідося
Ну, я зі своїми 50 кг від продуманих крадіїв теж не відіб´юся, якщо що. Але що, не давати мені ключі?
Танго утрьох• 19 сентября 2023
Ответ дляБідося
Тоді документи знайдуть і вкрадуть
Плани Пентагону вдома зберігаєте?
БезникаЯ• 19 сентября 2023
Ответ дляБідося
у вас ценные облигации ?
скока в валюте держите ? ))
Бідося
• 19 сентября 2023
Ответ дляТанго утрьох
Ну мені так і не дали..навіть у 24 роки, коли я рік тимчасово жила з батьками після універу. 48кг..150см.
Бідося
• 19 сентября 2023
Ответ дляБезникаЯ
у вас ценные облигации ?
скока в валюте держите ? ))
Та у тому і справа що нічогісінько там не було, одна лише каблучка золота.
Танго утрьох• 19 сентября 2023
Ответ дляБідося
Я вища, може, в цьому справа
БезникаЯ• 19 сентября 2023
Ответ дляБідося
а що за випадок ?
Бідося
• 19 сентября 2023
Ответ дляТанго утрьох
Я вища, може, в цьому справа
Мабуть, хоча моя мати 160см.
🙈
Це ж треба таке...😂😂
🙈
Це ж треба таке...😂😂
Крошечка-хаврошечка• 19 сентября 2023
С 8 лет это был второй класс, она сама возвращалась домой, все были на работе
Бідося
• 19 сентября 2023
Ответ дляБезникаЯ
а що за випадок ?
Мені так і не дали ключів від хати батьки. Ніколи. То цікаво як у інших
Маю рацію• 19 сентября 2023
З 9,5 років, як почалась війна, додатковий комплект ключів у дитини є.
Крошечка-хаврошечка• 19 сентября 2023
Ответ дляБідося
Вы предлагаете ребенку под дверью сидеть? В моем случае все были на работе со 2 класса сама ходила домой
Да Щас же• 19 сентября 2023
с 7 лет со второго класса , только потому что первый был при садике и всегда забирали