Бідося• 19 сентября 2023

У скільки років ви видали своїй дитині ключі від квартири?

Аби коли вас нема вдома вона/він могли самостійно прийти додому.
Сиреневая цапля• 19 сентября 2023

Крошечка-хаврошечка• 19 сентября 2023
Ответ дляБідося
Ну мені так і не дали..навіть у 24 роки, коли я рік тимчасово жила з батьками після універу. 48кг..150см.
То, что вам в 24 года их не дали, это не забота, а недоверие к вам и ваш рост и вес здесь не причем
Да Щас же• 19 сентября 2023
Ответ дляБідося
Мені так і не дали ключів від хати батьки. Ніколи. То цікаво як у інших
там наверное у вас золото
автор Бідося • 19 сентября 2023
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Вы предлагаете ребенку под дверью сидеть? В моем случае все были на работе со 2 класса сама ходила домой
Та ні, все правильно робите
Танго утрьох• 19 сентября 2023
Ответ дляБідося
То Ви про себе? Коли мені дали, не пам´ятаю. В універі я вже 40 кг важила, тобто таки ключі мені дали раніше і за віком, і за вагою.
Моя дитина мала свої з 6 років, хоча зі школи ще забирали років до 8, але ключі були, раптом що. Інколи забирав дідусь, щоб мала могла двері відкрити, взяти вдома, що треба. Ну, і ми неподалік від школи, теоретично дитина таки може прибігти зі школи за чимось додому.
Нагайна• 19 сентября 2023
мені ключі від квартири дали років в 12 напевно 🤦🏼‍♀️ мене взагалі надто опікали, вдома не залишали одну років до 10, в школу водили до 8 класу.
хоча в часи мого дитинства у 5річних дітей ключи вже були. але тоді звісно більш спокійний час був
КараПузовна• 19 сентября 2023
Ответ дляБідося
І що, не боїтесь що якісь крадії прослідкують за малим, і відберуть ключі і обкрадуть всю вашу хату?
Меня больше беспокоило, чтоб ребёнку вреда никто не причинил, а не то что квартиру обнесут. В начальной школе ребёнок ходил с няней.

автор Бідося • 19 сентября 2023
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
От я також вже про це думаю...оскільки навіть 6 річкам он дають і ніхто нічого не боїться, а мені тільки за крадіїв і казали. Мільйонери блін нещасні..
Танго утрьох• 19 сентября 2023
Ответ дляНагайна
Ну, якщо не зважати на війну, то не більш спокійний. Просто не було інету й менше знали, що де сталося. Рівень злочинності був ого
tkoval• 19 сентября 2023
9 років
автор Бідося • 19 сентября 2023
Ответ дляДа Щас же
там наверное у вас золото
Хуйолото. Я вибачаюсь...🙈
Навіть готівки не було більше за 5000грн
автор Бідося • 19 сентября 2023
Ответ дляТанго утрьох
Та ж да. Таке.
Тепер я бачу скільки батьків довіряє своїм дітям. Всі виходить, крім моїх.
Lysiiiiii• 19 сентября 2023
Видала ключі у 6-7, але будинок ми не закриваємо ніколи 🤪. Тому якось так)
БезникаяЯ• 19 сентября 2023
Середньому сину зараз 6, є ключі, може спуститись сам у двір погуляти. Зі школи ходять зі сварщик, 4 й клас, поки два має ключі свої.
inneska-85• 19 сентября 2023
дубликаты сделала,когда сыну было 10 лет.потом началась война,жили в селе. Когда вернулись, дала ключи и ходил сам гулять на улицу, ключи в бананке. мало ли что.
а вот с сентября я на работу, он в школу сам встает, всегда с ключами ходит.12 лет почти.
Море_море_я_скучаю• 19 сентября 2023
Ответ дляБідося
Я б боялася в такому випадку зовсім іншого...
автор Бідося • 19 сентября 2023
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Чого?
Мовчу, але хочу• 19 сентября 2023
Донька з 2-го класу ходила зі школи самостійно додому, і ключи їй дали.
Якось не хвилювалась що відберуть, а коли тоді можно давати ключи, і в 12 можуть відібрати (вона маленька та худенька).
woman Warrior• 19 сентября 2023
Ответ дляБідося
Понимаю ваших родителей.
Вы до сих пор мыслите и формируете вопросы, как ребенок.
По теме-с 7 лет ключ у дочки.
До войны-сама ходила домой из школы и ездила на тренировки на метро.

Море_море_я_скучаю• 19 сентября 2023
Ответ дляБідося
Чого?
За здоров´я і життя дитини
автор Бідося • 19 сентября 2023
Ответ дляwoman Warrior
Понимаю ваших родителей.
По теме-с 7 лет ключ у дочки.
Я і в 50 можу такою і лишитись, деякі все життя так і проживають, і навіть ще гірше мислять, то що тепер в яслях все життя провести і не довіряти мені за хлібом в найближчий кіоск сходити? Відношення наче до розумово відсталої.
Особливо у порівнянні із 6-річними дітьми. Щось вже взагалі неадекватне мене з ними порівнювати. Там всі поголовно професори наук в першому класі чи що, не розумію.
Бабка_в_кедах• 19 сентября 2023
как в этом появилась необходимость - в 10.
автор Бідося • 19 сентября 2023
Ответ дляwoman Warrior
Понимаю ваших родителей.
По теме-с 7 лет ключ у дочки.
До речі, на основі яких саме моїх думок ви зробили такий висновок?
Сиамская сороконожка• 19 сентября 2023
Ответ дляБідося
В нас контроль доступу, не просто таблетка, а й охорона бачить коли і з якої квартири використали на вхід. Камери на вулицях, камери на поверхах. Камера на вхідних дверях, я бачу хто приходить, є система сповіщення. На входи є охорона, з якою завжди можна звʼязатися і вона підніметься
Мона Лиза• 19 сентября 2023
У 6 років.
Рубаю олівлє• 19 сентября 2023
Ответ дляБідося
А як ви повертались зі школи, батьки на роботі, ви що під дверима чекали ? А як підросли і ввечері ходили гуляти то що вони не спали до ночі щоб вам відчинити двері ?
english book• 19 сентября 2023
З першого класу.
БальзаковскийВозраст• 19 сентября 2023
Ответ дляБідося
Вам щось є?
Знаю бакси• 19 сентября 2023
У 8
Крошечка-хаврошечка• 19 сентября 2023
Ответ дляБідося
Возьмите и прямо спросите, вы мне не доверяете, а почему?