ХаДиДиШь• 19 сентября 2023
Парадьте фарбник для одягу
Дівчатка може хто перефарбовував одяг ? Потрібен перевірений фарбник
Дано типу флісова кофта -барашка білого кольору ( рукави і по низу кофти типу як мілкий ворс позабивався не відстірується
Короче купила я фарбу і вирішила синтетичну річ пофарбувати ( по відгукам норм) і зіпсувала я кофту взагалі 🥲кращє б уже ходила в тій яка є, вийшов брудний сірий колір наче полиняла від чогось 🥲
І викидати шкода, вона не дешева 🤪
ХаДиДиШь
• 19 сентября 2023
Ответ дляФиона Шрековна
Спробуйте RitDye.
Дякую
Піду пошукаю в інтернеті
Фиона Шрековна• 19 сентября 2023
Ответ дляХаДиДиШь
Дякую
Піду пошукаю в інтернеті
Ось їх офіційний представник