Парасюха• 19 сентября 2023
На каких сайтах вы ищете работу?
Парасюха
• 19 сентября 2023
Ответ дляКонфиденциальность
Якщо військові спеціальності цікавлять, то
Дякую! Там не тільки військові.
БЦАшка• 19 сентября 2023
Я тільки на work.ua знаходила. За останні приблизно 8 років, три рази міняла роботу.
Не скажу, що це прямо статистика, але ось такий особистий досвід.
Благоуханочка• 19 сентября 2023
Ответ дляБЦАшка
знаходила - то есть вы звонили на вакансию, а не вас набирал работодатель по размещенному на ворке резюме?
БЦАшка• 19 сентября 2023
Ответ дляБлагоуханочка
Завжди тільки відправляю резюме на вакансію. Ніколи сама не розміщувала, і не дзвонила теж.
Дзвонити можна, якщо вказано ’відгук без резюме’, у мене таких вакансій не було.
А от резюме розміщене майже ніхто не дивиться, знаю ситуацію з іншої сторони (я не HR, але робили системи для HR, тож я їх вимоги добре знаю).
Парасюха
• 19 сентября 2023
Ответ дляБЦАшка
Цікаво. Дякую.
Дама с собачкой• 19 сентября 2023
Ответ дляМост_Устал
у цукера работаете?
Нет. У меня творческая профессия.
Мост_Устал• 19 сентября 2023
Ответ дляДама с собачкой
Нет. У меня творческая профессия.
Та понятно,пошутила