Дюймовочка• 19 сентября 2023
Какие кроссовки
Хочу черные, какие из этих?
Результат:
вже голосів:
44 (53.66%)
3-4 NB
38 (46.34%)
1-2 nike
Коли мовчу- приємна жінка• 19 сентября 2023
У мене 1-2, тільки в іншому кольорі. Шоб дуже зручні, то ні
Краля-Галя• 19 сентября 2023
Якщо ви не фанат Найкі, то беріть NB. В них якість краща, вони зручніше. Я по взуттю сина бачу, що Найкі то лише розкручений бренд. Він їх купує, але здихають вони швидше, хоча носить частіше NB
Краля-Галя• 19 сентября 2023
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Я ж про це й кажу. У сина 3 чи 4 пари різних було, 100% оригінал, бо замовляла з сайту. Вийти пройтися-покрасуватися - так. Але як йде багато пішки гуляти, то NB взуває
Ответ дляКраля-Галя
Все індивідуально. У чоловіка є різні Nike, і всі йому зручні. Хоча до цього багато років купували NB, Adidas, Reebok.
Амбасадор щастя• 19 сентября 2023
Берите те которые удобнее.
Я купила красивые кроссовки адидас и не могу в них ходить
Єдина Країна• 19 сентября 2023
Ответ дляАмбасадор щастя
Берите те которые удобнее.
Я купила беговые адидас ,очень неудобные
Капитошечка• 19 сентября 2023
Ответ дляВкуси мене
У меня NB таки, весной брала, обожаю 🥰
Они не полностью кожаные? Там комбинация кожи и заменителя? Как носятся?
175см55кг19лет (она)• 19 сентября 2023
Ответ дляВкуси мене
У меня NB таки, весной брала, обожаю 🥰
А мне они неудобные:(
Счастье_же_вот_оно• 20 сентября 2023
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Тоже самое. Муж только Найк покупает, были и асиксы и Нью баланс, адидасы. Куча всяких. Говорит только в найках ноги вообще не устают у него.
Крихітка на всі• 20 сентября 2023
Ответ дляАмбасадор щастя
Берите те которые удобнее.
А что с ними не так?
Тоже Адидас хотела купить.
Амбасадор щастя• 20 сентября 2023
Ответ дляКрихітка на всі
А что с ними не так?
Тоже Адидас хотела купить.
У меня кроссовки типа кедов. Плохо гнутся, натирают пятку до крови. До этого были боксерки адидас, все было ок