Латвийские_Номера• 20 сентября 2023

Дівчата, підкажіть романтичні місця в Києві

У нас з чоловіком скоро річниця шлюбу, хочемо цей день якось особливо провести, але не знаємо, що цікавого відвідати в Києві. На узвозі були, на мосту скляному також. Які ще місця вартують уваги?
Чумачечая Весна• 20 сентября 2023
Эконом бар возле ж.д.вокзала У Ноны
Дуже затышне атмосферное мистечко

Кружите меня,кружите• 20 сентября 2023
В парк Ферфанию езжайте, там красиво.
Герцогиня• 20 сентября 2023
Покатайтесь на кораблику по Дніпру, які відходять з річкового вокзалу на поштовій площі.
З собою можете взяти якісь суші. Спиртне там продають. Не памʼятаю, чи можна своє брати.
https://rentflot.ua/uk/rest_walk.html
Непозбувна Бентега• 20 сентября 2023
Ответ дляГерцогиня
https://rentflot.ua/uk/rest_walk.html
Які кораблики? Навігація заборонена з початку війни.
Поліпривіт всім• 20 сентября 2023
Ответ дляГерцогиня
https://rentflot.ua/uk/rest_walk.html
Доброго ранку 🙄 Ви мабуть за кордоном?
Герцогиня• 20 сентября 2023
Ответ дляПоліпривіт всім
Доброго ранку 🙄 Ви мабуть за кордоном?
Та ні, в Києві. Просто згадала, як ще до війни катались, дуже сподобалось.
Герцогиня• 20 сентября 2023
Ответ дляНепозбувна Бентега
Точно. А я ще зайшла на їх сайт, дивлюсь ціни. Думала на вихідних з сином покататись.
Протупила.

Ліньки гуглить• 20 сентября 2023
Автор, раджу якийсь рестик на вулиці на оболоні, там дуже красиво, з видом на воду або парк Наталка. Поки тепло там офігенно
Королева ганделику• 20 сентября 2023
Мы брали экскурсю Ярославів Вал + Замок Барона. Там на Золотих воротах вже романтично + старовинні історії, + Замок Барона, там можна піднятись на башню і вицти на балкон. А потім кафе))
Трохи злякана• 20 сентября 2023
Ответ дляЛіньки гуглить
Ресторан Яхта Київ
А на рахунок місця для відпочити - резиденція Яника ’Межигір´я’
МЧСница• 20 сентября 2023
На Подоле колесо обозрения и много мест, где поесть.
автор Латвийские_Номера • 20 сентября 2023
Дівчата, щиро дякую вам!!!
Ответ дляКоролева ганделику
А де можна замовити цю екскурсію?
Королева ганделику• 20 сентября 2023
Ми користуємось цим сервісом, в н х ціни адекватні
https://the-city.kiev.ua/