БоХатая• 20 сентября 2023
Куди б ви зараз поїхали сама на 5-7 днів в межах України?
Просто відпочити та побуті на самоті з собою і бажано не в місті.
Бажано вкластися в 20т., погуглила різні СПА, не дуже вони мені на цю суму. Куди б ще податися?
Ізраїль терористи• 20 сентября 2023
В Карпати звісно ж. Івано-Франківська область якщо холоду не боїтесь. Там гори високі вечори ночі холодні
Глаголиця• 20 сентября 2023
Дуже кайфово час проводили в Ворохті, їздили в різні міста на потягу)))
Пупс• 20 сентября 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
В кам‘янець або в Ріксос прикарпаття
В ріксосі в ці гроші не вкластись на тиждень
Love_Love_Love_• 20 сентября 2023
Ответ дляПупс
Сорі, не помітила про бюджет
Глаголиця• 20 сентября 2023
Можна на уїк-енд але в крутий готель, а перед тим в недорогому місці бути. Я так робила і робила такий міні тріп по різних містах України- це кайф і не скучно сидіти в одному місці. А були моменти, що заходила в квартиру і лежала в тишині 2 дні)) і нікуди не хотілося🤪😘
Love_Love_Love_• 20 сентября 2023
Ответ дляMs. Анонимная
Удалено администрацией...
Ms. Анонимная• 20 сентября 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Удалено администрацией...
Иванка Бур• 20 сентября 2023
Міротель у Трускавці, зараз 4700 на одного за дому, на 5 діб майже ваш бюджет.
Була в кінці серпня, мені 4 дні ’для себе’ вистачило.
Love_Love_Love_• 20 сентября 2023
Ответ дляMs. Анонимная
Удалено администрацией...
Гірше вас нікого немає, не надійтесь
Ms. Анонимная• 20 сентября 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Гірше вас нікого немає, не надійтесь
Я в Украине живу если что, а то не понятно к кому обращаетесь
Красота неземная• 20 сентября 2023
Я хочу в Одесу. Вже не була багато років. То ковід, то вторгнення
Love_Love_Love_• 20 сентября 2023
Ответ дляMs. Анонимная
В Україні багато сєпарів живе нажаль
Мама Чели• 20 сентября 2023
Ответ дляMs. Анонимная
Пора домой, на рашку
Ms. Анонимная• 20 сентября 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
В Україні багато сєпарів живе нажаль
Удалено администрацией...
к.Буланова• 20 сентября 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Тоді їдьте у Львів і візьміть собі день зі спа в Емілі резорд
А скільки там день у спа коштує? Не знайшла інформації на їх сайті. Проживання досить дороге.
БоХатая
• 20 сентября 2023
Ответ дляГлаголиця
А в самій Ворохті є сенс винаймати житло? Там є що подивитися, просто погуляти пішки?
Love_Love_Love_• 20 сентября 2023
Ответ дляк.Буланова
Входить в ціну
Love_Love_Love_• 20 сентября 2023
Ответ дляБоХатая
Ну пішки ненагуляєшся
Бува і таке• 20 сентября 2023
В Одесу, до моря.. так дуже хочеться саме до моря мені, це моє бажання і здоров´я. На жаль, немає за що