Мама фіфті цента• 20 сентября 2023

Мене дратує новенька в колективі.

В наш колектив прийшла новенька. Як тільки вона зайшла до нас, навіть не привіталась ні з ким одразу пішла до начальниці, але не в цьому суть. Начальниця доручила мені, щоб я допомагала їй в період адаптації. Ну я почала їй розповідати що до чого, на що вона сказала щось типу "Я це знаю, що ти мені розказуєш" або "сиди біля мене щоб я не наробила нічого зайвого", "як там тебе звати, забула ім´я твоє". Яка вона неприємна, блін, як уявлю, що мені з нею працювати-голова обертом. Я в свою чергу вела себе виховано, нічого їй не відповіла....
Анти-анонім• 20 сентября 2023
это первое впечатление.
потом должно поменяться.
а вот в какую сторону - потом расскажете нам

Асталависта бэйби• 20 сентября 2023
Так, як тебе там, береш олівець, блокнот і все записуєшь. В мене нема часу з тобою сидіти.
Акуна_Матата• 20 сентября 2023
Просто делайте свою работу. Приємна неприємна, то оставьте для личного времяпровождения
Подтяжка• 20 сентября 2023
Ира это Вы?
автор Мама фіфті цента • 20 сентября 2023
Ответ дляАнти-анонім
это первое впечатление.
потом должно поменяться.
Воно то так, але якийсь неприємний осадок залишився на душі...Я собі ніколи такого не дозволяла, як тільки я сюди прийшла, мене за руку ніхто не водив, я всьому сама вчилась, ну звичайно, колеги мені підказували, але наді мною ніхто не стояв.
АБВГДейка• 20 сентября 2023
Звертайтеся до неї постійно ’Свєточка, моя ти бубочка’.
Ответ дляПодтяжка
Ира это Вы?
Ні. Хто така Іра?

Акуна_Матата• 20 сентября 2023
Ответ дляМама фіфті цента
Ні. Хто така Іра?
Вы прям как та новенькая разговариваете)))
Правду ведь говорят, нас раздражает в людях то, что есть в нас самих)))
Подтяжка• 20 сентября 2023
Ответ дляМама фіфті цента
Ні. Хто така Іра?
Которая говорит суржиком и от нее воняет использованными тампонами. Посадили мне бабку вонючую.
Акуна_Матата• 20 сентября 2023
Ответ дляАБВГДейка
Особенно, если она не Света)))
Кстати, это дельный совет))
Крошка Енот• 20 сентября 2023
Ответ дляАнти-анонім
это первое впечатление.
потом должно поменяться.
Чого б йому змінюватися?
Перше враження часто найбільш точне, і змінити його дуже складно.
Marmu• 20 сентября 2023
Ответ дляАкуна_Матата
Чому це автор веде себе, як новенька? Мене особисто теж ці постійні ’екстрасенси’ бісять, хтось весь час намагається впізнати знайомого, для чого це?
Рожайтретьего• 20 сентября 2023
Ответ дляАкуна_Матата
нет! нас раздражает то, что мы себе не позволяем. Наглая новая тетка а автора это раздражает
Акуна_Матата• 20 сентября 2023
Ответ дляMarmu
Ну звідки я можу знати чому. У автора спитайте.
Заодно і Біфенчику бахніть на пару, щоб не біситись на пустому місці
ТАЗератти• 20 сентября 2023
Ответ дляМама фіфті цента
а чому ви не сказали, що вам неприємний такий тон?
Ответ дляРожайтретьего
В точку! Мене дратує ця якась пихатість. Бляха, ти тільки прийшла в колектив, і строїш з себе🤦‍♀️
Ответ дляТАЗератти
Я пропустила цю ситуацію через себе, так як подумала, ну з ким не буває, перехвилювалась..
Marmu• 20 сентября 2023
Ответ дляАкуна_Матата
може це ви щось своє бачите? я, наприклад, не бачу у автора нахабності. А ви перестаньте людям вказувати, що робити
Акуна_Матата• 20 сентября 2023
Ответ дляMarmu
А може Ви...)))

Сосиска_Втесте• 20 сентября 2023
Ответ дляМама фіфті цента
Так может и дело как раз в том, что Вы ’собі ніколи такого не дозволяла’?
Пару раз ’дозвольте собі’ и все станет на свои места - и она Вас зауважает, и Вам понравятся эффект и результат
Marmu• 20 сентября 2023
Ответ дляАкуна_Матата
А може Ви...)))
ну не я ж роздаю накази, що кому пити. якщо мені починають хамити, тоді, звісно, можу і сказати у відповідь.
Сосиска_Втесте• 20 сентября 2023
Ответ дляАБВГДейка
При том, что она Наталочка)
Алина-1240• 20 сентября 2023
Вам с ней детей крестить?)
Можу брикнути• 20 сентября 2023
Вас бы любой новый человек нервировал, потому что вам напряжно его вводить в курс дела и обучать, вы чувствуете конкурента на ваше место работы и т.д и т.п. вы думаете, что это человек руководства, она моложе или красивее вас
ЭкстрасенсиХаЯ• 20 сентября 2023
Как только бы мне сказали:»как вас там зовут»,без «извините пожалуйста,у меня плохая память на имена»,я бы новенькую ласково научила очень плохому.А потом бы наслаждались всем коллективом.
Акуна_Матата• 20 сентября 2023
Ответ дляМама фіфті цента
Ну об´єктивно. До чого тут колектив до ’строїш із себе’. Бабки з сємками на лавці теж колектив, але це не робить їх вищою кастою, перед якою треба прєсмикатись. На роботі треба працювати.
Вишневий цвіт• 20 сентября 2023
Я б ответила: ’я не знаю, что вы там знаете, рассказываю по порядку процесс работы’. А на вопрос ’как тебя там’ - для вас Ольга Владимировна.
Садоводница• 20 сентября 2023
Я новенькая в маленьком коллективе и всех раздражаю.
Оказывается мы понаехали и тянем за собой войну в их город.