Гравіцапа• 20 сентября 2023

В якої дитини більше шансів на успішність ?

В дорослому житті ?
1. Навчання дається важко , є наполегливість, годинами сидить над уроками, але результат все одно середній чи нижче середнього.
2. Все дається легко, один раз прочитав і запам´ятав, завжди один з найкращих в класі.
Результат:
вже голосів: 204
107 (52.45%) Від цього не залежить
75 (36.76%) 2
13 (6.37%) 1
9 (4.41%) Результат
пьЯНА• 20 сентября 2023
То ще як зорі стануть ...

Не пириживай• 20 сентября 2023
у которой мама не работает и уделяет время своему ребенку
Мюллерная• 20 сентября 2023
От мені подобається, коли так наївно усе ділять на чорне і біле
Не худа ні разу• 20 сентября 2023
Що для Вас успішність? Відкрити свій салон манікюру чи отримати звання PhD до 30?
Ядвига Юсьлегко• 20 сентября 2023
Залежить від усвідомлення і вміння визначати свої цілі і пріоритети в дорослому житті.
Може все даватися легко, але людина може бути легковажною, нерозсудливою. Або наполегливий тугодум, який досягає успіху за місяць там, де комусь треба кілька днів.
автор Гравіцапа • 20 сентября 2023
Ответ дляНе худа ні разу
Реалізуватися професійно і добре заробляти
Психологічка• 20 сентября 2023
Ну у вас прям две крайности! Зависит ещё от характера, если что... У меня ребенку, например, все легко даётся (учеба имею в виду), но он такой ранимый, что мне аж страшно иногда что будет дальше!

автор Гравіцапа • 20 сентября 2023
Ответ дляНе пириживай
Мама на інтелектуальні здібності дітей вплинути не може
Несемо світло разом• 20 сентября 2023
Ответ дляНе худа ні разу
Я PhD до 30, але з початком війни абсолютно неуспішна.
Не худа ні разу• 20 сентября 2023
Ответ дляГравіцапа
Тоді жоден приклад ніякого відношення до успіху не має
Не худа ні разу• 20 сентября 2023
Ответ дляГравіцапа
Інтелектуальні здібності дитина успадковує саме від мами
Несемо світло разом• 20 сентября 2023
Ответ дляГравіцапа
Може.
Розвивати їх.
Як і емоційний інтелект.
Успішним буде той, у кого цей інтелект буде найвищим.
автор Гравіцапа • 20 сентября 2023
Ответ дляНе худа ні разу
Мама одна , діти різні
автор Гравіцапа • 20 сентября 2023
Ответ дляНесемо світло разом
Може.
Розвивати їх.
Як і емоційний інтелект.
З розвитком проблем нема
Поумничка• 20 сентября 2023
Ответ дляНе худа ні разу
Чи взагалі не вивчитися, але відкрити свою справу і збудувати будинок у передмісті до 30?
А піти в декрет і бути щасливою мамою 4 діточок, і в задоволення пекти пиріжки для них і коханого чоловіка, що забезпечує - то успішна, чи дно?

Автор смішна
Кубик Рубика• 20 сентября 2023
Ответ дляНе пириживай
А потом дитачка с чистой совестью скажет маме: ты кто такая и чего добилась ты?
Поумничка• 20 сентября 2023
Ответ дляНе худа ні разу
Сміюся. Моя мама з логікою не дружить зовсім, а я погроміст, то це що, в пологовому підмінили?)
Сладкий лимончик• 20 сентября 2023
У меня муж из первой категории, успешный инженер, я из второй, попрыгунья стрекоза, все легко даётся, но по верхам.)
Бла бла бла• 20 сентября 2023
Ответ дляГравіцапа
Мой с большим трудом окончил школу. Сейчас живет на работе ( свой бизнес), зарабатывает много.

Вывод, который я сделала-не мешать своим детям, если не можем помочь.

Сладкий лимончик• 20 сентября 2023
Ответ дляПоумничка
Что громите?
Не худа ні разу• 20 сентября 2023
Ответ дляГравіцапа
Мама одна , діти різні
Різні за характером. А інтелект наврядче буде сильно відрізнятися у всіх
ТаПрямТам• 20 сентября 2023
Ответ дляНесемо світло разом
Може.
Розвивати їх.
Як і емоційний інтелект.
Боже мій, але ж бредятіна.
Успіх- це зв´язки і вміння ними користуватися, а не IQ чи червоні дипломи.
Вимагаю спілкування• 20 сентября 2023
Залежить від того, як дитина може самостійно вирішувати проблеми.
І упорство - це завжди добре для довгострокової перспективи.
Дитина, яка легко все схватує - зазвичай це легше для життя, но може розхолоджувати.
До речі, в мене теж 2 такі дитини. Брати, 1.5роки різниці.
И.О. человека• 20 сентября 2023
Ответ дляГравіцапа
З розвитком проблем нема
Що для вас успішність?
Не худа ні разу• 20 сентября 2023
Ответ дляПоумничка
Можливо Ваша мама з логікою дружить краще Вас, просто Ви її знецінюєте і не помічаєте
66сезон666серия• 20 сентября 2023
Хто краще спілкується з оточуючими той і досягне ´успіху´. В вашому розумінні успіху. Навчання в школі взагалі неважливе.
lisa2101• 20 сентября 2023
Ответ дляПоумничка
Погромист. Опечатка, но смешно.
автор Гравіцапа • 20 сентября 2023
Ответ дляПоумничка

Автор смішна
Чоловіка теж шукають за своїм рівнем , навряд чи успішного привабить та, що ледве школу закінчила
Поумничка• 20 сентября 2023
Ответ дляНе худа ні разу
Так-так, це ж саме діти зазвичай знецінюють розумові здібності батьків)
автор Гравіцапа • 20 сентября 2023
Ответ дляНе худа ні разу
Ні, саме за інтелектом. Інші риси характеру дуже схожі