Гравіцапа• 20 сентября 2023

В якої дитини більше шансів на успішність ?

В дорослому житті ?
1. Навчання дається важко , є наполегливість, годинами сидить над уроками, але результат все одно середній чи нижче середнього.
2. Все дається легко, один раз прочитав і запам´ятав, завжди один з найкращих в класі.
Результат:
вже голосів: 204
107 (52.45%) Від цього не залежить
75 (36.76%) 2
13 (6.37%) 1
9 (4.41%) Результат
Не пью, не курю• 20 сентября 2023
Ответ дляТаПрямТам
Боже мій, але ж бредятіна.
Успіх- це зв´язки і вміння ними користуватися, а не IQ чи червоні дипломи.
У меня одногруппник отлично устроился на работу с высоким IQ, за него бились ещё в институте ИТ компании, при этом он вообще не коммуникабельный и без связей.

автор Гравіцапа • 20 сентября 2023
Ответ дляПоумничка
Щастя має значення, а не успішність. Ви впевнені, що не намагаєтеся втілити у дітях свої власні амбіції?
Ні, діти абсолютно вільні у виборі того, чим займатися
Бойцовская• 20 сентября 2023
Троешники всегда круче живут чем отличники
автор Гравіцапа • 20 сентября 2023
Ответ дляБойцовская
Не знаю таких реальних прикладів
Чебураха з перцем• 20 сентября 2023
У меня две одноклассницы под #2: одна умерла в 17, другая в 20. Плохая компания, наркотики. До 8-го класса обе были пай-девочками, а потом понеслось (компании разные) :(
энциклопУдия• 20 сентября 2023
Ответ дляГравіцапа
Від народження була під спостереженням лікарів, багато реабілітацій пройшла. Зараз вже нема ніякого діагнозу, просто вона така, іншою не стане
автор це лише моя інтуіція з того, що описуєте. Дитина має певні дефіцити, які їй досить заважають і вона це відчуває (може це не усвідомлює, віку не знаю). Я обрала стратегію до розуміння поведінки дитини і після цього стане більш зрозуміло, що буде сильними сторонами і саме їх треба розвивати. Не скажу, що кожен з табличкою нейропсихолог зробить якісне обстеження і звісно ж це не 1 годна, а спостереження протягом певного часу. Але, якщо є гроші, час і ви в Києві, то раджу діяти. В інших міста багато фахівців поїхало (знаю Львів і Одеса, мона також знайти).
Бойцовская• 20 сентября 2023
Ответ дляГравіцапа
Не знаю таких реальних прикладів
А я только такие и знаю, отличники потом на двоечников работают

Околовита• 20 сентября 2023
Ответ дляГравіцапа
Тут проблема в тому, що дівчинка не стане механіком , та і взагалі робоча спеціальність не варіант
Вы так узко мыслите ....
А обязательно нужно стать механиком, других вариантов, адаптированных для девочки, нет?
И.О. человека• 20 сентября 2023
Ответ дляэнциклопУдия
тобто всі ці люди будували життя у середовищі спаклюжених цінностей і ви цим пишаєтесь?
До чого тут чим я пишаюсь? Наразі я пишаюсь єдиним - ЗСУ.
Просто констатую факти.
автор Гравіцапа • 20 сентября 2023
Ответ дляэнциклопУдия
В неї була серйозна гіпоксія при народженні, обстежена вздовж і впоперек
автор Гравіцапа • 20 сентября 2023
Ответ дляОколовита
Вы так узко мыслите ....
Будь-ким може стати , але треба, щоб вона цього хотіла
Цукрові вишні• 20 сентября 2023
1 -это я. Получила образование, работаю по специальности. Квартира в миллионнике, машина, муж - есть. Всегда готова изменить свою жизнь, переехать, переучиться и т.д.
2 - сестра. Золотая медаль. В учёбе все легко. Живёт в холупке от бабушки, образования нет, работает физически тяжело.

Но это один пример из миллиона. Бывает наоборот. Но мама на моей учёбе не настаивала, с 8 класса в школу я почти не ходила, не хотела. Мама говорила что толку от медали нет, а я такая итак устроюсь если нужно.
энциклопУдия• 20 сентября 2023
Ответ дляИ.О. человека
Просто констатую факти.
бо ми нажаль живемо з 90х у суспільстві скалічених цінностей і реально лише почали з нього вишкрябуватись... і тут війна. Дуже багато цікавих досліджень, чому, ті що погано вчились у школі зробили кар´єру у 90ті і 2000ні. але ж покоління успішних людей ’дикими’ методами і уповільнило розвиток країни. Нас фактично врятували заробітчани і айтішники, да так врятували, що сусіди перелякались,бо перспектива була блискуча....
Реанимация• 20 сентября 2023
Маю ці два типи дітей, обидва успішні.
автор Гравіцапа • 20 сентября 2023
Ответ дляРеанимация
Маю ці два типи дітей, обидва успішні.
Ким стали ?
Реанимация• 20 сентября 2023
Ответ дляГравіцапа
Ким стали ?
Один хірург, другий генетик, ще один син іншого складу характеру, програміст.
БезПаспортаНеПродаю• 20 сентября 2023
Ответ дляПоумничка
Сміюся. Моя мама з логікою не дружить зовсім, а я погроміст, то це що, в пологовому підмінили?)
Погромист
автор Гравіцапа • 20 сентября 2023
Ответ дляРеанимация
Молодці
БезПаспортаНеПродаю• 20 сентября 2023
Ответ дляГравіцапа
Реалізованість а дорослому житті . Зараз ситуація така, що для однієї дитини всі двері відкриті , має високі бали з усіх предметів, може вибирати, яку завгодно спеціальність. А інша, скільки б не вчилася і що б не робила, все одно обмежена в своєму виборі .
Ну и что? Из ограниченного набора легче выбрать. Я вот из тех, которые ’схватывают на лету’. До сих пор не нашла себя. Потому что все даётся легко, а интересно лишь до какого-то момента, далее скучно.

Реанимация• 20 сентября 2023
Ответ дляГравіцапа
Молодці
Я б сказала, що успіх залежить віл вміння людини комунікувати, відкритості до змін та гнучкості. Ще важливо знайти ’свою’ справу, тоді все буде.
БезПаспортаНеПродаю• 20 сентября 2023
Ответ дляИ.О. человека
Успішність у навчанні я б сказала дуже рідко означає успішність в житті.
Згадайте своїх однокласників, однокурсників. Відмінників, медалістів, червонодипломників.
І трійочників-бешкетників.
Серед кого більше успішних, щасливих?
Ну тут тоже такое. Так как мир немного изменился со времён рекетиров. Сейчас в проф. плане действительно правят способности, а не сила и безбашенность. Но это и неплохо.
И.О. человека• 20 сентября 2023
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Здібності (до будь чого) не = гарне навчання. Абсолютно.
Людина може бути креативної, комунікабельною - це вже 99% успіху. Решта можуть зробити кваліфіковані наймані кадри.
БезПаспортаНеПродаю• 20 сентября 2023
Ответ дляИ.О. человека
Тут согласна.
Лучше быть отличным поваром-автомехаником-сантехником-парикмахером, чем посредственным банковским клерком или офисным планктоном.
Околовита• 20 сентября 2023
Ответ дляГравіцапа
Так желание ребенка к вопросам в стартпоста никак не относится
Я вся ваша• 20 сентября 2023
Ответ дляМюллерная
Так, ви праві, це єдині можливі варіанти
не единственные, но автор конкретно про них спрашивает вообще то.
Домашня Зюзя• 20 сентября 2023
Есть симпатичный личностный тест. Можете попробовать дать детям
https://www.16personalities.com/uk