Напланетянка• 20 сентября 2023
Як закрити рахунок у ПУМБ?
Чесно кажучи, потрапила в патову ситуацію. Ще років 8-9 тому відкривала валютний рахунок разом з гривневим. Десь років 4 тому закрила, як мені тоді здавалось, всі рахунки. А виявилось, не всі.
З червня почали надходити повідомлення про списання якихось копійок з валютного рахунку, про який я навіть уявлення не мала. Написала в банк з цього приводу, відповіли, що так, є рахунок з 2015 року. Але закрити не можуть, бо треба тільки особисто туди їхати з усіма документами. Я пояснюю, що війна і я з дітьми виїхала. Їм пофіг, знову відповіли, що тільки так.
Може хтось підказати чи порадити, чи є якась можливість закрити рахунок без візиту? Бо це реально якась тупість. Мені ні з ким залишити дітей, навіть якби я хотіла приїхати і закрити той клятий рахунок.
Чи є взагалі якийсь прийнятний варіант?
Божа кульбабка• 20 сентября 2023
Довіреність написати, якщо це можливо в країні перебування. Інших варіантів не має. В мене подібна ситуація, подруга має довіреність від мене на керування рахунками, але слово ЗАКРИТИ в довіреності не прописано, банк відмовив в закритті.