Смажена полуничка• Изменено 20 сентября 2023
Кучерявий метод для волосся хтось практикує?
Напишіть свої відгуки курчаві дівчата Моє від природи хвилясте, хочу спробувати
Lovelycurly-be2d• 20 сентября 2023
Да, наконец у меня красивые волосы, а не мочалка. Поняла, что я кучерявая к 45 годам и теперь только этот метод использую
Болтушка Му• 20 сентября 2023
Практикую, ну может прям не все правила соблюдаю конечно, я его сама себе придумала ещё лет 20 назад, а сейчас оказывается метод такой появился 😁
Смажена полуничка
• 20 сентября 2023
Ответ дляLovelycurly-be2d
Захотілося кучері, набрид ботокс
Болтушка Му• 20 сентября 2023
Ответ дляLovelycurly-be2d
А можно фото до и после, хоть без лица? 🙂
Белочкой зови• 20 сентября 2023
маю просто пухнасте, часом виходить краще, часом просто лохматість художня, важливо підібрати правильні засоби для свого волосся
Болтушка Му• 20 сентября 2023
Ответ дляСмажена полуничка
Чи просто хім завивку зробити?🤔
Ви знаете, що кучеряве волосся від хімічного втручання навпаки вирівнюється? Ну принаймні в мене так)
Барвіночка• 20 сентября 2023
Практиковала больше двух лет, но в последнее время вытягиваю волосы. Иногда под настроение могу сделать свои кудри.
Смажена полуничка
• 20 сентября 2023
Ответ дляБелочкой зови
в мене отаке виходить)
Не відкрилося фото
На ютубі та в інста насправдідуже багато прикладів До та Після на різному волоссі. Але майже у всіх сам завиток не крупний, а маленький виходить
Белочкой зови• 20 сентября 2023
Ответ дляСмажена полуничка
Не відкрилося фото
спробуйте, як у вас вийде
є, до речі, кучеряві майстри-перукарі, можна спочатку у них спробувати
ще раз пробую фото завантажити
Смажена полуничка
• 20 сентября 2023
Ответ дляБелочкой зови
спробуйте, як у вас вийде
ще раз пробую фото завантажити
Тепер є)
Дякую
Смажена полуничка
• 20 сентября 2023
Ответ дляБелочкой зови
спробуйте, як у вас вийде
ще раз пробую фото завантажити
В таких зачісках теж є своя родзинка 😉
Белочкой зови• 20 сентября 2023
Ответ дляСмажена полуничка
Чи просто хім завивку зробити?🤔
я робила один раз хімзавивку, були кращі кучері ніж після кучерявого способу, але волосся стало жахливе і почало сипатися через деякий час, більше не робила
Смажена полуничка
• 20 сентября 2023
Ответ дляБелочкой зови
Дякую за відгук
Молчавочка• 20 сентября 2023
Ответ дляБолтушка Му
Аналогично ))
Я погнала• 20 сентября 2023
Ответ дляБелочкой зови
спробуйте, як у вас вийде
ще раз пробую фото завантажити
это вы? а что за стрижка? это ровный срез или нет?
Задолбулька• 20 сентября 2023
Ответ дляСмажена полуничка
Чи просто хім завивку зробити?🤔
У Вас от природы не кудрявые волосы? Зачем тогда кудрявый метод? Это кудрявые типа меня всю жизнь думали как их лешить одувана на голове. Благо к 42 годам дошла и до этого.
Болтушка Му• 20 сентября 2023
Ответ дляБарвіночка
А я вытягивала почти всегда на протяжении лет 20, а потом начала краситься в блонд и плюс утюжок и волосы начали просто обламываться и сыпаться, пришлось стричься, то теперь отращиваю и утюжок забросила пока
Белочкой зови• 20 сентября 2023
Ответ дляЯ погнала
це я, в мене рівне просто пушиться волосся, стрижка спочатку була каре, а потім я пішла до кучерявого майстра і вона мені спочатку зробила укладку, а потім стригла після укладки, по кучерях
на фото це я вже сама кудрявила, не після майстра)))
я люблю, коли лохмата голова, бо в мене череп маленький і з рівним волоссям я смішна - голова маленька дуже, з кучерявими мені краще, пропорції тіла вирівнюються
Белочкой зови• 20 сентября 2023
Аноним_Русалка• 20 сентября 2023
Chaterbox• 20 сентября 2023
Я майже 2 роки була на кучерявому методі, а тоді плюнула на нього. Так набридли ці танці з бубнами навколо мого одуванчика на голові... Не зайшло, волосся гарніше не стало. А от у подруги, яка мене підсадила, метод працює, у неї прям кучері стали. Хоча й з вирівняними їй було гарно, в неї структура волосся трохи інша
Я погнала• 20 сентября 2023
Ответ дляБелочкой зови
та же история. большие глаза, губы, нос - совсем не идут ровные-гладкие прически.
а как вы решаете вопрос шапок в зимнее время? от пышной прически же ничего не останется.
Я погнала• 20 сентября 2023
Ответ дляБелочкой зови
фото з хімією, ще не фарбувалася в рудий
фото звичайного волосся, без укладок
чем и каким тоном в рыжий красите?
Я погнала• 20 сентября 2023
Ответ дляChaterbox
у меня одуванчик и после браша с феном. но я не против - люблю объем