Смажена полуничка• Изменено 20 сентября 2023

Кучерявий метод для волосся хтось практикує?

Напишіть свої відгуки курчаві дівчата Моє від природи хвилясте, хочу спробувати
Lovelycurly-be2d• 20 сентября 2023
Да, наконец у меня красивые волосы, а не мочалка. Поняла, что я кучерявая к 45 годам и теперь только этот метод использую

Болтушка Му• 20 сентября 2023
Практикую, ну может прям не все правила соблюдаю конечно, я его сама себе придумала ещё лет 20 назад, а сейчас оказывается метод такой появился 😁
автор Смажена полуничка • 20 сентября 2023
Ответ дляLovelycurly-be2d
Захотілося кучері, набрид ботокс
Болтушка Му• 20 сентября 2023
Ответ дляLovelycurly-be2d
А можно фото до и после, хоть без лица? 🙂
Белочкой зови• 20 сентября 2023
маю просто пухнасте, часом виходить краще, часом просто лохматість художня, важливо підібрати правильні засоби для свого волосся
Чи просто хім завивку зробити?🤔
Справа в тому, що я хочу більш об´ємні, крупні хвильки
Болтушка Му• 20 сентября 2023
Ответ дляСмажена полуничка
Чи просто хім завивку зробити?🤔
Ви знаете, що кучеряве волосся від хімічного втручання навпаки вирівнюється? Ну принаймні в мене так)
Белочкой зови• 20 сентября 2023
в мене отаке виходить)
delphoto

Барвіночка• 20 сентября 2023
Практиковала больше двух лет, но в последнее время вытягиваю волосы. Иногда под настроение могу сделать свои кудри.
Ответ дляБелочкой зови
в мене отаке виходить)
Не відкрилося фото
На ютубі та в інста насправдідуже багато прикладів До та Після на різному волоссі. Але майже у всіх сам завиток не крупний, а маленький виходить
Белочкой зови• 20 сентября 2023
Ответ дляСмажена полуничка
Не відкрилося фото
спробуйте, як у вас вийде

є, до речі, кучеряві майстри-перукарі, можна спочатку у них спробувати

ще раз пробую фото завантажити
Ответ дляБелочкой зови
спробуйте, як у вас вийде

ще раз пробую фото завантажити
Тепер є)
Дякую
Ось такі фото в інста до та після
Ответ дляБелочкой зови
спробуйте, як у вас вийде

ще раз пробую фото завантажити
В таких зачісках теж є своя родзинка 😉
Белочкой зови• 20 сентября 2023
Ответ дляСмажена полуничка
Чи просто хім завивку зробити?🤔
я робила один раз хімзавивку, були кращі кучері ніж після кучерявого способу, але волосся стало жахливе і почало сипатися через деякий час, більше не робила
Ответ дляБелочкой зови
Дякую за відгук
Молчавочка• 20 сентября 2023
Ответ дляБолтушка Му
Аналогично ))
Я погнала• 20 сентября 2023
Ответ дляБелочкой зови
спробуйте, як у вас вийде

ще раз пробую фото завантажити
это вы? а что за стрижка? это ровный срез или нет?

Задолбулька• 20 сентября 2023
Ответ дляСмажена полуничка
Чи просто хім завивку зробити?🤔
У Вас от природы не кудрявые волосы? Зачем тогда кудрявый метод? Это кудрявые типа меня всю жизнь думали как их лешить одувана на голове. Благо к 42 годам дошла и до этого.
Болтушка Му• 20 сентября 2023
Ответ дляБелочкой зови
в мене отаке виходить)
Не открывается
Болтушка Му• 20 сентября 2023
Ответ дляБарвіночка
А я вытягивала почти всегда на протяжении лет 20, а потом начала краситься в блонд и плюс утюжок и волосы начали просто обламываться и сыпаться, пришлось стричься, то теперь отращиваю и утюжок забросила пока
Белочкой зови• 20 сентября 2023
Ответ дляЯ погнала
це я, в мене рівне просто пушиться волосся, стрижка спочатку була каре, а потім я пішла до кучерявого майстра і вона мені спочатку зробила укладку, а потім стригла після укладки, по кучерях

на фото це я вже сама кудрявила, не після майстра)))

я люблю, коли лохмата голова, бо в мене череп маленький і з рівним волоссям я смішна - голова маленька дуже, з кучерявими мені краще, пропорції тіла вирівнюються
Белочкой зови• 20 сентября 2023
фото з хімією, ще не фарбувалася в рудий

фото звичайного волосся, без укладок
Аноним_Русалка• 20 сентября 2023
Ответ дляБолтушка Му
Так, перше зараз, друге - до
Семицветка• 20 сентября 2023
Ответ дляАноним_Русалка
Так, перше зараз, друге - до
Шикарно
Chaterbox• 20 сентября 2023
Я майже 2 роки була на кучерявому методі, а тоді плюнула на нього. Так набридли ці танці з бубнами навколо мого одуванчика на голові... Не зайшло, волосся гарніше не стало. А от у подруги, яка мене підсадила, метод працює, у неї прям кучері стали. Хоча й з вирівняними їй було гарно, в неї структура волосся трохи інша
Я погнала• 20 сентября 2023
Ответ дляБелочкой зови

та же история. большие глаза, губы, нос - совсем не идут ровные-гладкие прически.
а как вы решаете вопрос шапок в зимнее время? от пышной прически же ничего не останется.
Я погнала• 20 сентября 2023
Ответ дляБелочкой зови

фото звичайного волосся, без укладок
чем и каким тоном в рыжий красите?
Я погнала• 20 сентября 2023
Ответ дляChaterbox
у меня одуванчик и после браша с феном. но я не против - люблю объем