Синди Кроуфорд• 20 сентября 2023
Стан глобальної втоми та виснаження
Сама на себе звалила все можливе і неможливе, а тепер відчуваю себе опустошеною. Я не маю можливості відновитися та перезапустися. Все робота, робота, робота. Працюю без вихідних. Сон, в кращому випадку, 6 годин. Апатія та до всього, що раніше могло порадувати. Якась агресія з´явилася, часті запаморочення та розгубленість. Мені пофігу на себе, ні бажання зайнятись собою, ні часу.
Вже навіть не фарбую вії. Одягаюсь майже кожного дня в один і той же одяг. Часто приходять думки про сенс існування. Перестала спілкуватися з друзями. Можу просто лягти ввечері і плакати, бо так мені себе шкода. Це депресія? Як вийти з цього болата? Бачу, що все гірше стає.
Щастя-здоровля• 20 сентября 2023
Мейк-ап форева• 20 сентября 2023
Я пішла до психіатра
Бо валилась з ніг, тобто вставати не могла.
Не їла не спала.
Уси Пуси• 20 сентября 2023
Теж працюю без вихідних, вже тіло починає подавати сигнали, то нудить, то головні болі, то жар, коротше я сама відчуваю, що потрібно відпочити, але треба працювати, але я хоч вечером можу забити болт на все, закинути ноги і валятися
Научительница• 20 сентября 2023
Помните, что все временно.
Работа тоже не вечна. Пока она есть - её нужно работать и откладывать деньги
Смячиком• 20 сентября 2023
Автор, вам як мінімум треба повноцінно відпочити. Та обовʼязково змінити графік роботи. Ви навіть спати через перевтому не можете. Це дуже погано
Ні за холодну воду• 20 сентября 2023
Ответ дляМейк-ап форева
Я пішла до психіатра
Не їла не спала.
Розкажіть будь ласка чим він допоміг?
Синди Кроуфорд
• 20 сентября 2023
Ответ дляУси Пуси
У мене ще й ввечері є робота. Буває до 12 ще з ноутом працюю. Така у мене робота, що на роботі не закінчується. Плюс цілий день спілкування з людьми. Вони мене просто вичавлюють.
Уси Пуси• 20 сентября 2023
Ответ дляСинди Кроуфорд
Ну Вы так долго не продержитесь конечно, я уже не могу без выходных, а в Вашем случае это жесть конечно, наверное надо срочно перерыв какой-то, но лично у меня вообще нет ни отпусков, ни больничных, не выходных, у Вас тоже отпусков нет?
Смячиком• 20 сентября 2023
Ответ дляМейк-ап форева
Я пішла до психіатра
Не їла не спала.
В мене теж була постійна втома, бракувало сил у другій половині дня, погано спала вночі - часто прокидалась. Виявився гіпотиреоз. Почала приймати еутирркс та стало значно легше
Мейк-ап форева• 20 сентября 2023
Ответ дляНі за холодну воду
Розкажіть будь ласка чим він допоміг?
Препарати терапія
Кпт