Хочу барабульки• 20 сентября 2023

Рецепт на очки, кто разбирается??? Оптометристы???

Нужны очки для работы за компьютером, работаю бухгалтером. В одной оптике выписали рецепт, решила перепроверить в другой. В итоге 2 разных рецепта (((( Хочу очки с двумя разными диоптриями (т.к плохо вижу и вблизи и вдаль), они дорогие, вот решила перепроверить (((( Посмотрите пожалуйста, кто разбирается, существенная разница??? Что теперь делать, ещё куда-то идти???
Каляка маляка• 20 сентября 2023
Я би до лікаря йшла, не в оптику. Тим паче, коли є різниця в рецепті.

автор Хочу барабульки • 20 сентября 2023
Ответ дляКаляка маляка
Я в Польше, была тут у врача. 3 раза ходила, так рецепта от неё и не добилась (((
Каляка маляка• 20 сентября 2023
Ответ дляХочу барабульки
Розумієте, якщо вам зроблять окуляри і вам буде незручно, тоді ви зрозумієте чому кажу за лікаря.
Правда, не знаю що там в Польщі в оптиках. Бо я б в Києві не ризикнула.
АнтиТроль• 20 сентября 2023
Ответ дляКаляка маляка
Плюсую) мені так в оптиці вперто не бачили астигматизму) пів року тупашила і ходила в окулярах, в яких нічого нормально не бачила
ТатьянаМ555• 20 сентября 2023
Добрий вечір 0,25 не велика різниця. Так буває, в залежності від лікаря, від годин перевірки ранок чи вечір, від обладнання. Перевірку зору проводять окулісти, тому все вони правильно повинні подивитись. Але саме найкраще піти до хорошого офтальмолога в клініку, і бути точно впевненою.
Ответ дляТатьянаМ555
Дякую )
Дверной_Проем• 20 сентября 2023
Там где колонка с осями, есть отличия в 5 градусов, как мне объяснили это несущественно.
У меня тоже астигматизм и миопия, но значения побольше.
ТатьянаМ555• 20 сентября 2023
Різниця рецептів мінімальна, то гараз
Ответ дляТатьянаМ555
Різниця рецептів мінімальна, то гараз
Дякую)

Дверной_Проем• 20 сентября 2023
Вам одевали очки для примерки и подбора линз, крутили линзы? Или только компьютерное обследование?
Фізик-ядерщик заочно• 20 сентября 2023
Для близи разница существенная в 2 рецептах,разве не видно. Для дали оба рецепта нормально. К третьим идти
Фізик-ядерщик заочно• 20 сентября 2023
Читаю выше комментарии, о каких 0, 25 идет речь ,если разница в единицу в рецепте для близи.
З бісиками• 20 сентября 2023
Идите к врачу
Ответ дляДверной_Проем
И на компьютеры и линзы тоже одевали
TATIYANA• 24 сентября 2023
У верхньому рецепті помилка. Рецепт для далі і add -1.75, а по факту в рецепті для близі add -1.25. Оптометрист не вміє рахувати))). Якщо логічно подумати, то у верхньому рецепті для близі сфера має бути менша на 0,5, згідно показника add. Тоді різниця між рецептами не значна. Підете до третього, отримаєте ще інші дані, тому якщо і підете, то просіть поставити по першому і другому рецепту і порівнюйте в яких комфортніше.