Припиняють допомагати, виставляють рахунки, не передають озброєння начебто. Ще і посла викликали через слова Зеленського.
Чи з Дудою посварились, не розумію. Не надто слідкую за цим всім, але якось так і виглядає все це. Дуже дивно, враховуючи попередній досвід, адже Польща нам більш за всіх і ближче ..як так...
Rina Kisskiss• 21 сентября 2023
Ответ дляМимо_шла
фото
Они нам старое, им нато новое. Так же было? Исключительно замена.
Rina Kisskiss• 21 сентября 2023
Ответ дляJUllZ
Они никогда не ориентировались на экспорт зерна в Африку, поляки его реализовывали и реализовывают внутри своей страны. А тут Украина подвалила со своим зерном и дешевыми ценами (Украина вообще-то по договору зерно в Польше продавать не должна, только трамнспортировать через их территорию до портов, до Балтийского моря - это ключевое условие) и почти обвалила агрорынок в Польше, так как нелегально наши жадные агротранспортеры решили не везти зерно до порта, не морочить голову с танкерами и транспортировкой, а по быстрому сбыть его в Польше. Итог- фермеры средние и мелкие в Польше (их сотни тысяч) понесли огромные убытки, правительство предприняло меры и офигело от методов ведения дел украинской властью, трейдерами. Подорвано доверие к нам. Плюс у них выборы, они не могли не отреагировать .Но защищены интересы польских фермеров.
Почему не судят тех кто купил и обвалмл рынок? При чем Украина? Если нарушил условный дядя.
Твої Пахощі• 21 сентября 2023
Ответ дляТатьяна-В
Тогда это реально подло с их стороны. Может нам россиян к ним пропустить? А то поляки забываются что-то, страх, похоже, потеряли. Видят, что россия уже ослаблена.
Так, подло.А Зеленський ніби заявив у відповідь, що раз так , то і він не пропускатиме польську продукцію через наш кордон .Через що відношення до наших біженців у Польщі різко погіршилося, помінялося і пішла , відповідно, хвиля возмущений від них , мол , Зе шототам ляпнув.Ну а він просто захищає інтереси українців і України.
Ответ дляДаксо
Я імпорту основних овочів і фруктів взагалі не бачила, все своє. Он помідори ледь не по 10 гривень були влітку, де вони дешевші?
Я по 40 грн найдешевші в сільпо бачила Київ.
Ответ дляBlossom__
Ну вот так) На дипломатическом уровне нужно быть нам грамотнее) и осторожнее со словами)
Та куди ще грамотніше бути.
Польська сторона час від часу завжди вставляла палки в колеса щодо продовольства
Просто мовчати на ці виходки?
А нав’язування їх щодо перегляду нашої історії?
З якого переляку носити почуття мершовартості?
Просто мовчати на ці виходки?
kryasanchik• 21 сентября 2023
Ответ дляАтланта
Слабая Украина в роли жертвы по ходу дела устраивала всех. И «друзей» и врагов.
Но когда выяснилось, что украинцы даже под обстрелами с заминированных полей собирают нехилый урожай высококачественной агропродукции и перебивают торговлю другим странам, сразу понеслась…
Точно, все всегда считали нас отсталыми какими то, а когда мы показали, что в войне, что в др.сферах, что мы оказывается можем ещё и как, то понеслась.
Allka- skakalka• 21 сентября 2023
А как же в том году пророчили совместный союз Польша ,Украина ,Литва/ Латвия ,Англия ?! . Походу это влажные фантазии фантазеров .
dajkiri-irina• 21 сентября 2023
Польша всегда ставит свои интересы выше других,и это нормально. Не стоит очаровываться,чтобы не разочаровываться. И да,когда мы уже перестанем кого-то называть братьями.
Irina-5d24• 21 сентября 2023
Ответ дляСвітланкаОК
Яяка чудова асоціація. А може ми не потопельник? Може ми воїн, що стікає кров‘ю, але стоїть на ногах та продовжує битися? Такі асоціації йому в довбню не прийшли?
Ми в економічному плані потопельник. Наша влада все для цього робить
Irina-5d24• 21 сентября 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
З тою ж Польщею слухала щойно: при вступі в ЄС вона отримала значне вливання коштів, грантів для розвитку, і отримуватиме далі - до 27 року . Загалом це 500 млрд!
Якщо б Україна вступила в ЄС до цього часу, то кошти фактично ділились би і з нею. Тому, наприклад, при всій підтримці України Польща не зацікавлена фінансово у вступі України, наприклад, в 25 році.
Це смішно. Україні взагалі ніяких коштів давати неможливо бо їх розкрадуть. Польщі нема чого боятися. Тільки повний ідіот виділить Україні кошти без системи повного відслідковування куди вони підуть. Це я маю на увазі після війни. Зараз тирять як хочуть. Така можливість
Irina-5d24• 21 сентября 2023
Ответ дляТатьяна-В
Польша, если не будет пропускать вооружение, то вылетит с НАТО. Не факт, но как вариант) Так как решают все америкосы. И где потом будет польское зерно без НАТО? Не там же ли, где украинское, уничтоженное орками?
Это я к тому, что не все решают поляки. Главное - с США не поссориться еще...
Не вылетит. Польша - пограничный пункт между орками, воюющими с орками нами. Она - полный саттелит США. А вот наши ’гении дипломатии’ могут все. Они всесильны. И не сомневайтесь в них. Разве что инстинкт самосохранения сработает
Ответ дляSanechko
Авторе, а я б запитала: А що сталося з Україною?
Чому такий славетний народ докотився до такого стану, де нема армії, зброї?
Чому ми маємо побиратися по чужих країнах , коли маємо власну безцінну землю та клімат?
Щось таки з нами не так...на жаль
Це коли ми були славетними? У книжках, чи за Київської Русі?
Не знаєте що було останніх 500, 300, 100, 30 років? От тільки зараз Україна починає ставати славетною. Поки прославились тим що чинимо опір парашенцям, яких боїться весь світ. А після перемоги все у нас буде.
А загалом варто краще подумати перш ніж писати, стосовно нема армії, зброї…Наша армія на 15 місці у світовому рейтингу.
Параша в 2023 році заклала в бюджет на агресію, на геноцид українців 100 мільярдів доларів, це третина від суми, яку вони витрачають на себе на рік. На те щоб їсти, срати, вчитись, лікуватись, існувати в своєму болоті.
А тепер подумати чи готові були українці у мирний час працювати виключно на озброєння, оборону, коли в напад параші мало хто вірив. І навіть після всіх злочинів росії тут третина закликає до капітуляції.
Allka- skakalka• 21 сентября 2023
Ответ дляSanechko
Щось таки з нами не так...на жаль
Такий славетний ,що багато де про нас раніше і не чули !
Ответ дляАтланта
Ну поляки первые протянули руку помощи, в то время как другие только раскачивались и думали. По ходу они первые и «устали». А может выборы у них. А может планеты так стоят. Но ситуация очень неприятная. Надеюсь нашим политикам и дипломатам хватит мудрости всё разрулить 🙏🏼
а может это шоу для рашки, а на самом деле по ночам и оружие и зерно возят))
Ответ для vihola
А подумати, чому у нас диктують правила олігархи та окрадають ? Чому Польща впоралася, а ми ніяк не можемо. І 30 років незалежності наступаємо на одні ж і ті самі граблі.
На 15 місці? За чим?
За кількістю гарматного м´яса, вибачте?
На 15 місці? За чим?
За кількістю гарматного м´яса, вибачте?
Ответ для vihola
Тю. Там головне було останнє речення😏
ksusha1155• 21 сентября 2023
Ответ дляLizavel
Вот именно: как турист
І що? На мені не видно живу я чи турист.
жодного кривого слова, море допомоги, підказок. Поляки молодці.