Жінка з перцем• 21 сентября 2023

Фен - Браш для волос на каре до плеч.

Девочки у кого такой Браш для волос? Как он в использовании дайте отзыв пожалуйста. Если у вас другой. Киньте мне пожалуйста фото своего😘
Глубоководная селедка• 21 сентября 2023
В мене такий. Тут по відгукам його і вибрала. Я задоволена. Без нього , звичайною великою щіткою і феном не виходила така зачіска як з цим феном.
Звездолётчица• 21 сентября 2023
Звертайте увагу на покриття щітки, метал буде дуже сильно палити волосся. На потужність, якщо вона мала то об´єму не буде. У мене така BaByliss AS200E. Вже років 7. Теж маю каре і мені вона класна
автор Жінка з перцем • 21 сентября 2023
Ответ дляЗвездолётчица
Спасибо)
Фляшунька• 21 сентября 2023
У меня такой лет 15, ровента. Отлично работает, щетки хранятся в спец. чехлах, без них мнутся
Фляшунька• 21 сентября 2023
Ответ дляГлубоководная селедка
Вот, у меня примерно такой, щетки две, большая и маленькая, с пластиковыми чехлами.
Волосы вообще не палит.
оксюморон• 21 сентября 2023
У меня такой. У меня очень густые волосы,вроде справляюсь.
Глубоководная селедка• 21 сентября 2023
Ответ дляФляшунька
Волосы вообще не палит.
В цього дві щітки в чохлах також. 3 температури. Думаю це свіжіша модель від вашого. Я користуюсь тільки більшою )
Я тертий жук• 21 сентября 2023
Дівчата, а ним локони можна зробити? Типу так. Заснула з мокрим пучком, а тепер хочу так якось зробити не настільки екстремальним методом)
Глубоководная селедка• 21 сентября 2023
Ответ дляЯ тертий жук
Теоретично можна , але ж тут з каре поки відписуються дівчата))
Самохвалова• 21 сентября 2023
у меня бейбилис такого плана - отличная вещь для каре! локоны не сделать таким
Я тертий жук• 21 сентября 2023
Ответ дляГлубоководная селедка
Ну можливо хтось розуміється. Бо я взагалі абсолютно нуль в цьому
175см55кг19лет (она)• 21 сентября 2023
Вже майже рік,можу рекомендувати
Страхованная• 21 сентября 2023
У мене такий як у Вас в стартпості.
Якщо використовувати на постійній основі, то псуються кінчики волосся
автор Жінка з перцем • 21 сентября 2023
Ответ дляСтрахованная
У мене такий як у Вас в стартпості.
Кончики волос я подстригаю раз в 2 месяца, поэтому для меня это не критично🙂 так как я каждый день утюжком пользуюсь +фен + термозашита
Оля_с_киркою• 21 сентября 2023
Ответ дляГлубоководная селедка
И у меня такой же
Оля_с_киркою• 21 сентября 2023
Ответ дляЯ тертий жук
Нет
СирОжино пирОжино• 21 сентября 2023
Ответ дляЗвездолётчица
У меня такой же. отличный
Сокодавка ще та• 21 сентября 2023
Девочки а концы эти щетинки не портят? Я как в магазине пройдушь пальцами по щетке - аж чувствую насколько острые щетинки и сразу представляю как плохо будет кончикам волос(((
Есть такие фены без острых щетинок?
Глубоководная селедка• 21 сентября 2023
Ответ дляСокодавка ще та
Есть такие фены без острых щетинок?
Ці фени використовують в більшості з коротким волоссям. Я оновлюю стрижку не рідше ніж раз в два місяці, то й частіше. Кінчики просто не встигають псуватись