Виннипуховна• 21 сентября 2023
Завтра йдемо подавати на розлучення
Просто підтримайте
Виннипуховна
• 21 сентября 2023
Ініціатор я. Він спочатку був проти.
А сьогодні написав, що чим скоріше тим краще
Зайканалужайке• 21 сентября 2023
После развода жизнь есть. Только у бестолковых она хуже, чем до
Мамина корзиночка• 21 сентября 2023
Ответ дляВиннипуховна
Ініціатор я. Він спочатку був проти.
І це пройде
100pudov• 21 сентября 2023
Ответ дляВиннипуховна
Ініціатор я. Він спочатку був проти.
А вы думали он будет вас и дальше упрашивать не разводиться? А не тут то было?
Балаболка• 21 сентября 2023
Після розлучення життя є! Просто треба знайти сили це пережити. Посміхайтесь щоранку собі! Життя продовжується. І він не єдиний чоловік!
Видящие_помогите• 21 сентября 2023
Ответ дляША! я прийшла!
Причину розлучення спочатку напишіть
он козел
Янгол в камуфляжі• 21 сентября 2023
Ответ дляВидящие_помогите
он козел
А она трепетная лань. Не пара как ни крути.
Виннипуховна
• 21 сентября 2023
Ответ дляША! я прийшла!
Причину розлучення спочатку напишіть
Жили у нього вдома, батьки вмішувались.
Я 3міс тому пішла.
Були розмови зїхати на оренду, а то потім, то грошей лишніх нема, то я собі накручую.
Потім як я вдома, писав що я як хочу, а він на квартиру з 1 серпня. Але так і не пішов.
Я ще тоді жорстко відшила. Відрізала.
Зараз трохи заспокоїлась, і обіднєнько
Я 3міс тому пішла.
Я ще тоді жорстко відшила. Відрізала.
Зараз трохи заспокоїлась, і обіднєнько
Точная копия плова• 21 сентября 2023
Ответ дляВиннипуховна
Жили у нього вдома, батьки вмішувались.
Я 3міс тому пішла.
Я ще тоді жорстко відшила. Відрізала.
Зараз трохи заспокоїлась, і обіднєнько
Я 3міс тому пішла.
Я ще тоді жорстко відшила. Відрізала.
Зараз трохи заспокоїлась, і обіднєнько
бред
Виннипуховна
• 21 сентября 2023
Ответ дляБараболька
Як довго були разом? Було ж спочатку кохання і взаєморозуміння?
Разом 4 роки були.
Розписались 26 лютого, якраз війна почалась. Дітей нема.
Жили раніше разом, правда за кордоном. В 1кімнаті, там кухня і спальня була. І все було ок, жодної сори. А тут приїхали і все
Тепличная• 21 сентября 2023
Ответ дляВиннипуховна
Разом 4 роки були.
А зараз же Ви живете? Він не просився до Вас у гості?
Зашла на 5минут• 21 сентября 2023
А чего расстраиваться? Детей нет, уходи и радуйся жизни. Обидненько когда муж мудак, но уйти не можешь потому что дети просят остаться и с папой жить. Так что примите мои поздравления. Завидую.
З горіха зерня• 21 сентября 2023
Ответ дляВиннипуховна
Ініціатор я. Він спочатку був проти.
Ну так он обижен. Может стоит поговорить сначало
Печенюшка• 21 сентября 2023
Ответ дляЗашла на 5минут
это называется некуда идти, или не хочется уходить в худшие условия. А не дети просят остаться с папой. Но многим удобно прикрываться детьми
З горіха зерня• 21 сентября 2023
Ответ дляВиннипуховна
Разом 4 роки були.
Так вот взять Муму за яйца и забрать с собой! Маму папу лесом!!!! Если это нужно.
Зашла на 5минут• 21 сентября 2023
Ответ дляПеченюшка
Не надо рассказывать мне это. Вы не знаете меня и мою ситуацию дома. Я повторюсь если не дошло , мой ребенок моя вселенная и я сделаю все ради того чтоб он был спокоен.
Виннипуховна
• 21 сентября 2023
А, ще забула написати. Що я тоді на стільки була зла, що відправила всі його речі які були у мене вдома, Н.Поштою
Тупо, так?