КАПСЛОЧНИЦА• 21 сентября 2023

А если у меня справка из тцк выдана в 2009, я могу устраиватся на оф. работу?

В ней написано - выдана вместо военного билета, снят с учета, и ограничено пригодный.
Не вмію заміряти• 21 сентября 2023
Думаю, вряд ли. Нужно обновить данные. Но этот вопрос вам лучше задать потенциальному работодателю, а не советчицам.

Кондуктор маршрутки• 21 сентября 2023
Вы не ходили с начала войны? она не годная уже. Нужна перекомиссия.
Мужу другую бумажку выдали.
Йосип_молодий• 21 сентября 2023
у мене схожа ще за більш ранню дату, без проблем взяли на роботу по ній.
ФруктЕщеТот• 21 сентября 2023
Якщо приватна компанія не веде військовий облік, то спокійно
пу_пугренчик• 21 сентября 2023
Якщо знятий з обліку і довідка замість військового квитка, то обмежено годний не можуть писати, оскільки Ви зняті з обліку взагалі. Або знятий з обліку без квитка або обмежено придатний з військовим квитком - щось одне.
Наивная Хо• 21 сентября 2023
Ограниченно пригодных не снимают с воинского учета, не врите.
кураГАЛЯ• 21 сентября 2023
У работодателя уточните. У кого доки до 2016 - заставляют новую получать, но это в Ха....
Аристократка-тунеядка• 21 сентября 2023
Ответ дляНаивная Хо
Может и снимали раньше. Но снят это не исключён
60 метрів сметани• 21 сентября 2023
Ответ дляКондуктор маршрутки
Мужу другую бумажку выдали.
И правильно, что не ходил. Напишут, что годен и загребут.

автор КАПСЛОЧНИЦА • 21 сентября 2023
Ответ дляНаивная Хо
А смысл мне врать?
english book• 21 сентября 2023
Все що було раніше-перепровіряється.
В чоловіка поновили всіх, чиї справи були здані в архів у 2012 році. Тобто до 60 років, якщо все в порядку, ти можеш служити.
Додатково пару місяців назад взяли відомості про дружину і дітей.
english book• 21 сентября 2023
На роботу можете влаштовуватися без проблем.
У всякому разі спробуйте. Там зразу вам повідомлять що і як слід зробити при працеалаштуванні. Згодні-робите, не згодні - не робите і йдете далі шукати роботу.
Попразендовна• 21 сентября 2023
Ні. З довідкою можуть не взяти, це не документ. Тільки військовий квиток, тимчасове посвідчення або приписне (якщо Вам до 25/27 років).