Затишне кубло• 21 сентября 2023

Помолитесь за воинов, пожалуйста!

И за человека с именем Вячеслав. Идут в бой сегодня и завтра . Чтобы не было лишних вопросов, половина бригады сегодня пошла, половина завтра
Попихтю та й годі• 21 сентября 2023
Молимся за всех наших!

Клементина• 21 сентября 2023
Как страшно звучит ’идут в бой’

Храни Господь всех наших воинов
И воина Вячеслава
Меня не звали• 21 сентября 2023
Храни, Господь, всех наших ребят.
Ну ниче се• 21 сентября 2023
Пусть Ангел - Хранитель всегда будет рядом и хранит наших воинов 🙏
Попихтю та й годі• 21 сентября 2023
Орки гребаные, когда ж вы все подохните уже????!!!!! Всей своей страной под землю провалитесь!!
пані Солоха• 21 сентября 2023
Вся надежда на них. Больше никому не верю.
Ну ниче се• 21 сентября 2023
Пусть Ангел Хранитель всегда будет рядом с Вячеславом!
Его оберегом будут молитвы всех, кто молится о наших воинах!
И_В_офигительных_штанах• 21 сентября 2023
Спаси и сохрани всех!!! 🙏🙏🙏 Пусть все святые оберегают р.б . Вячеслава!!! 🙏🙏🙏
__Jane__• 21 сентября 2023
Храни Господь всех наших воинов, в том числе и Вячеслава❤️🙏

coch100• 21 сентября 2023
Спаси и схрани!
Ангела хранителя рядом!
okogteva• 21 сентября 2023
Божої опіки і захисту всім нашим Воїнам!
Забула що?• 21 сентября 2023
Господи, збережи В´ячеслава і кожного воїна, на своїх руках винеси з усіх небезпек!
Наивная Хо• 21 сентября 2023
Хай ангели охоронці будуть попереду, по заду, по боках , купол створять над ними, хай для ворогів невидимі будуть, Боже, бережи хлопців, просимо тебе всією душею.
автор Затишне кубло • 21 сентября 2023
Девочки, спасибо большое за поддержку 🙏🙏🙏❤️
Королева спама• 21 сентября 2023
Нехай Бог оберігає всіх наших воїнів. Нехай вони повернуться додому живі і здорові!
Господи, храни і оберігай раба твого, воїна, Вʼячеслава!
Автор, напишіть нам завтра в цій темі, що хлопці всі вийшли після бою, що Ваш Вʼячеслав відписався.
Ду да ду да ду• 21 сентября 2023
За них молятся верующие и атеисты. Они - наши ангелы хранители!
Каждый неравнодушный из нас рядом с ними постоянно, всем сердцем. Пусть хранят их все Боги, из всех религий, на планете Земля. Отгоните, Боги, от них всю погань. Как и от нашей стрвны.
Джонсонюк• 21 сентября 2023
Господь Бог хай оберігає В´ячеслава, його побратимів і всіх захисників України.
ВЫВсеВрете• 21 сентября 2023
Если знаете псалом ’Живым о помощи всевышнего’, читайте. Очень сильная молитва
автор Затишне кубло • 21 сентября 2023
Ответ дляКоролева спама
Сказали, що на звязок вони можуть вийти через тиждень

Оно само купилось• 21 сентября 2023
Бережи їх Господь Бог. Най повернуться всі до єдиного.
Бентливуман• 21 сентября 2023
Это хоть молитва за украинских воинов?
Бентливуман• 21 сентября 2023
Пусть всех украинских воинов и кто на стороне Украины вселенная защищает!
Муууумие• 21 сентября 2023
Ответ дляЗатишне кубло
Это дорога к психиатру… знаю по себе , ад на земле
Незнакомлюся• 21 сентября 2023
Хто живе під охороною Всевишнього, той під покровом Бога Небесного оселиться. Каже він до Господа: «Ти пристановище й захист мій, Бог мій, і я надіюся на Тебе». Він спасе тебе від сіті ловця і від пошести згубної. Плечима Своїми Він захистить тебе, і під тінню крил Його ти надійно спочиватимеш. Обороною тобі буде правда Його. Не побоїшся страху вночі, ані стріли, що летить удень. Ані пошести, що діє в темряві, ані напасти духа зла опівдні. Впаде коло тебе тисяча, і десять тисяч праворуч тебе, але до тебе не наблизиться. Тільки очима твоїми будеш дивитися і помсту над беззаконними бачити. Бо ти сказав: «Господь — надія моя», і Всевишнього ти обрав за оборонця собі. Отже, не прийде до тебе лихо, і пошесть не наблизиться до оселі твоєї. Бо Він ангелам Своїм звелить, щоб охороняли тебе на всіх путях твоїх. На руках вони понесуть тебе, щоб нога твоя не спіткнулася об камінь. На гаспида й василиска ти наступатимеш і потопчеш лева і змія. Бо скаже Господь: «За те, що він поклав надію на Мене, Я визволю його й захищу його, бо він знає ім’я Моє. Буде кликати Мене, Я почую його; буду з ним у скорботі, визволю його і прославлю його. Довгим життям обдарую його й дам йому спасіння Моє».
Бентливуман• 21 сентября 2023
Не нужно мне тут рукалицо делать. Я знаю как ватные твари потом стебутся со скринами ’за моево ваньку даже сами хохлы помолились..хахаха!’
Королева спама• 21 сентября 2023
Ответ дляЗатишне кубло
Тему не закриють ще, пишіть нам!
Нехай все у хлопців вдасться! Терпіння і сил Вам!
Червона рута• 21 сентября 2023
Ответ дляНезнакомлюся
Не підкажете, а як читати цей псалом за конкретну людину? В молитві за когось зазвичай же є згадка імені тієї людини. А тут ні.
Незнакомлюся• 21 сентября 2023
Ответ дляЧервона рута
пов1рте, господь все знае. йому не потр1бн1 паспортн1 дан1. думайте за того, за кого просите. якщо вам так буде спок1йн1ше, то перед молитвою скаж1ть- молю тебе, господи, про раба твого олекс1я, наприклад. 1 памятайте- по в1р1 ваш1й дано буде вам!
любименькая• 22 сентября 2023
Боже, молю тебе, будь ласка, збережи кожного нашого захисника! Нехай усі хлопці повернуться живими та неушкодженими! Дякую!
Nasty_b• 22 сентября 2023
Пусть каждого нашего воина оберегает ангел хранитель🙏