Пуки-куки• 22 сентября 2023
Помічниця з виконання домашніх завдань сину
Живу у передмісті Дніпра
Я працюю вдома і шукаю для сина поміч у виконанні домашніх завдань.
Запропонувала знайомій, вона не має пед досвіду, але є син старший за мого на рік.
Освіта у неї педагогічна українська/англійська мова.
Щодня завдання - 3 уроки: Укр мова, читання, матем, я досліджую світ.
На виконання 1-1,5 год.
Скільки б це могло коштувати?
На виконання 1-1,5 год.
Скільки б це могло коштувати?
Пуки-куки
• 22 сентября 2023
Ответ длядфтфсрлфлф
Я б за 200 займалась.
А якщо б ви були вчителем з досвідом роботи, то за 300?
Замріяна• 22 сентября 2023
Так есть образование или нет?
3 урока или 4?
Делать самой, или объяснять вашему солнышку?
3 урока или 4?
Хочу барабульки• 22 сентября 2023
Ответ дляПуки-куки
Це без досвіду і жодних вкладень?
Так, сама зараз шукаю таку послугу, ціни від 200 за годину і це або студенти або онлайн. І за годину домашка не зробиться, якщо все пояснювати, розраховуйте на 1,5-2
Пуки-куки
• 22 сентября 2023
Ответ дляЗамріяна
Так есть образование или нет?
3 урока или 4?
Уроки три, щось з перелічено.
У неї є освіта, 20 років тому закінчила універ
Делать самой, или объяснять вашему солнышку -?
Чупа-чупс• 22 сентября 2023
Ответ дляПуки-куки
Це без досвіду і жодних вкладень?
Це час людини. І що що без досвіду. Я теж маю педосвіту - укр.мова і літер.. В школі не працювала. Працюю літредактором. Але як треба я вам будь-яке чергування голосних чи про складнопідрядне речення поясню. Головне знання. а взагалі наймайте вчителя молодшого класу і все буде ок. А то і електрика ж не хочете .а все таки з педосаітою.і щоб дешево було
Пуки-куки
• 22 сентября 2023
Ответ дляЧупа-чупс
Всі вчителі зайняті враховуючи онлайн.
Пуки-куки
• 22 сентября 2023
Ответ дляartem.uk
Година часу- це занадто мало для 4-х предметів. Або дитина не буде думати, а вчитель їй сам продиктує відповіді.
4 предмети це 100хв, як мінімум. Вартість- 250грн
3 предметы, щось з перелічених
Хочу на Балі• 22 сентября 2023
Ответ дляПуки-куки
Це без досвіду і жодних вкладень?
У нее образование профильное + опыт (собственный сын). Это уже не нулевой уровень. По поводу вложений. Время, дорога, нервы. Маленькие дети любят почесаться, в туалет сбегать, водички попить, ворон посчитать во время занятия. Вы же не зря ищете помощника.))
Пуки-куки
• 22 сентября 2023
Ответ дляХочу на Балі
У неї дома.
Moon shine• 22 сентября 2023
Помічниця з виконання дом.завдань називається ВЧИТЕЛЬКА
Сидіти 1.5 год за 200 грн? Ні.
45 зв 100 грн. Де ви таке бачили?
Сидіти 1.5 год за 200 грн? Ні.
45 зв 100 грн. Де ви таке бачили?
Робот Вертер• 22 сентября 2023
Ответ дляMoon shine
Сидіти 1.5 год за 200 грн? Ні.
45 зв 100 грн. Де ви таке бачили?
Сидіти 1.5 год за 200 грн? Ні.
45 зв 100 грн. Де ви таке бачили?
Если вчителька, то цена дороже будет. Да и что там тех дом заданий....
Я Головна• 22 сентября 2023
6 уроків: допишіть ще англ мова, мистецтво яке займає немало часу на виконання...
Зоряний Шлях• 22 сентября 2023
Автор,тут сейчас педагоги вам расскажут,по чем рубероид в Одессе.Как видите,они все бессеребреницы,для которых деньги,презренный металл.Спрашиваете соседку,сколько она хочет.Молча выслушиваете ,считаете,выгодно ли вам и принимаете решение.
Я Головна• 22 сентября 2023
Одну чи півтори години ... оце ви даєте...
Задарма вам прислуговувати.
Бешене сарі• 22 сентября 2023
Автор, занимайтесь сама. За 1 годину 3 предмета. Спробуйте!
Прочитала комменты, сколько желчи!
Ответ дляЯ Головна
У сина в молодшій школі був предмет дизайн і технології. Син не творча натура, то сидів пихтів довго. Доводилося допомагати, бо діло не йшло. Я зненавіділа ці предмети на все життя)))
Хочу на Балі• 22 сентября 2023
Ответ дляПуки-куки
У неї дома.
Все равно гривен 300. Выше девочки правильно пишут по поводу не успеть все за час-полтора. Один стих можно столько учить, если сразу не зайдет. Плюс тему объяснить, когда в школе не понял. Работа не особо нормированная, а бросить по средине нельзя. Это в ущерб ее ребенку, с которым тоже нужно иногда заниматься.
Moon shine• 22 сентября 2023
Ответ дляРобот Вертер
Да расскажите. Если ребенок не усвоил математику .то это надо объяснить
Ластовиння• 22 сентября 2023
А не проще ли спросить сколько стоит занятие у вашей репетитор, а не у советчицы?